Strana 3 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PoslednjaPoslednja
Rezultati 31 do 45 od 66

Tema: Najave DIREKTNIH prenosa utakmica na kanalima Sport Kluba!

  1. #31
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 21.7.2012.

    15:00 Prijateljska utakmica: Ajax Cape Town – Manchester United DIREKTNO SK4
    17:00 Ukrajinska liga: Goverla – Shakhtar DIREKTNO SK
    18:00 Ruska liga: Alanya – Spartak (M) DIREKTNO SK5

    NEDJELJA 22.7.2012.

    13:00 Ruska liga: Zenit – Amakar DIREKTNO SK4
    13:45 Svicarska liga: Young Boys – Grasshopper DIREKTNO SK+
    16:00 Austrijska liga: Admira – Ried DIREKTNO SK3
    17:00 Ukrajinska liga: Metalurg Z – Dnipro DIREKTNO SK
    17:00 Danska liga:Sonderjyske – Kobenhavn DIREKTNO SKPRIME

    UTORAK 24.7.2012.

    15:45 Prijateljska utakmica: Malaysian XI – Arsenal DIREKTNO SK
    19:00 Prijateljska utakmica: Schalke – Milan DIREKTNO SK

    SRIJEDA 25.7.2012.

    14:00 Prijateljska utakmica: Shanghai – Manchester United DIREKTNO SK+

    CETVRTAK 26.7.2012.

    00:30 Prijateljska utakmica: Liverpool – Roma DIREKTNO SK
    02:30 Prijateljska utakmica: MLS All Stars – Chelsea DIREKTNO SK

    PETAK 27.7.2012.

    14:00 Prijateljska utakmica: Manchester City – Arsenal DIREKTNO SK
    20:45 Prijateljska utakmica: Benfica – Real Madrid DIREKTNO SK

  2. Your Google Adsense code here
  3. #32
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 28.7.2012.

    11:30 Ruska liga: Zenit - Dinamo M DIREKTNO SK
    17:00 Prijateljska utakmica: Southampton – Ajax DIREKTNO SK
    18:00 Belgijska liga: Kortrijk – Anderlecht DIREKTNO SK3
    18:30 Austrijska liga: Austria W – Sturm DIREKTNO SKPRIME
    19:00 Prijateljska utakmica: Tottenham - Liverpool DIREKTNO SK
    19:45 Švicarska liga: Grasshoppers – Basel DIREKTNO SK+
    20:00 Belgijska liga: Club Brigge - Beveren DIREKTNO SKPRIME

    NEDJELJA 29.7.2012.

    11:00 Fudbal: Kitchee – Arsenal DIREKTNO SK
    17:00 Danska liga: Rangers – Aarhus DIREKTNO SK
    18:00 Ruska liga: Rostov - Anji DIREKTNO SK+
    18:00 Ukrajinska liga: Shakhtar - Kryvbas DIREKTNO SKPRIME
    18:00 Belgijska liga: Standard Liege – Zulte Waregem DIREKTNO SK3
    20:00 Ukrajinska liga: Zorya - Arsenal DIREKTNO SK+

    PONEDJELJAK 30.7.2012.

    15:45 Prijateljska utakmica: Malaysian XI 0 Manchester City DIREKTNO SK

    UTORAK 31.7.2012.

    21:45 Prijateljska utakmica: Norwich – Ajax DIREKTNO SK

  4. #33
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 18.8.2012.

    11:30 Ruska liga: Spartak M – Rubin DIREKTNO SK
    13:15 Škotska liga: Ross County - Celtic DIREKTNO SK+
    20:00 Ukrajinska liga: Metalurh D - Tavriya DIREKTNO SK4
    20:45 Holandska liga: Feynoord - Heerenveen DIREKTNO SK5
    21:15 Portugalska liga: Benfica – Braga DIREKTNO SK+

    NEDJELJA 19.8.2012.

    13:45 Škotska liga: Dundee UTD – Dundee DIREKTNO SK+
    16:00 Austrijska liga: Ried – Austria W DIREKTNO SKPRIME
    16:00 Švicarska liga: Luzern – Grasshopper DIREKTNO SK4
    16:30 Holandska liga: NEC – Ajax DIREKTNO SK
    16:30 Ruska liga: Mordovia – CSKA DIREKTNO SK5
    18:00 Belgijska liga: Charleroi – Standard DIREKTNO
    19:15 Portugalska liga: Gil Vicente – Porto DIREKTNO SK4
    20:00 Ukrajinska liga: Chornomorets - Shakhtar DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Guimaraes – Sporting DIREKTNO SK+

    PONEDJELJAK 20.8.2012.

    00:15 Argentinska liga: Tigre - River Plate DIREKTNO SK+

  5. #34
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    CETVRTAK 23.8.2012.

    21:00 Kvalifikacije Europa League: Mura – Lazio DIREKTNO SK

    PETAK 24.8.2012.

    18:00 Ukrajinska liga: Zorya – Vorskla DIREKTNO SK

    SUBOTA 25.8.2012.

    11:30 Ruska liga: Lokomotiv – Dinamo M DIREKTNO SK+
    13:45 Škotska liga: Inverness – Celtic DIREKTNO SK3
    14:00 Ruska liga: Zenit – Rubin DIREKTNO SK+
    18:00 Belgijska liga: Leuven – Anderlecht DIREKTNO SK4
    19:45 Švicarska liga: St. Gallen – Basel DIREKTNO SK5

    NEDJELJA 26.8.2012.

    14:30 Holandska liga: Heracles – Feyenoord DIREKTNO SKPRIME
    14:30 Belgijska liga: Standard - Mechelen DIREKTNO SK3
    16:00 Austrijska liga: Wolfsberger - Rapid DIREKTNO SK4
    16:30 Holandska liga: Groningen – PSV DIREKTNO SK+
    17:00 Danska liga: Odense – Alborg DIREKTNO SKPRIME
    18:00 Ukrajinska liga: Sakhtar – Karpaty DIREKTNO SK3
    18:00 Belgijska liga: Genk – Zulte Waregem DIREKTNO SK5
    19:00 Portugalska liga: Maritimo – Gil Vicente DIREKTNO SK
    21:15 Portugalska liga: Setubal – Befica DIREKTNO SK

    PONEDJELJAK 27.8.2012.

    00:15 Argentinska liga: River Plate – San Lorenzo DIREKTNO SK+
    21:15 Portugalska liga: Sporting - Rio Ave DIREKTNO SK

  6. #35
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    PETAK 31.8.2012.

    18:00 Ukrajinska liga: Goverla - Tavria DIREKTNO

    SUBOTA 1.9.2012.

    12:00 Ruska liga: Rubin – Terek DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Mechelen - Beerschot DIREKTNO
    18:30 Austrijska liga: Wiener Neustadt – Austria W DIREKTNO

    NEDJELJA 2.9.2012.

    12:30 Holandska liga: Vitesse – Feyenoord DIREKTNO
    13:45 Švajcarska liga: Luzern – Young Boys DIREKTNO
    14:30 Holandska liga: PSV – AZ DIREKTNO
    14:30 Belgiska liga: Club Brugge - Standard DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Nordsjaelland - Brondby DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Andelecht – Genk DIREKTNO
    18:30 Ukrajinska liga: Shakhtar – Dynamo Kyiv DIREKTNO
    18:30 Ruska liga: Lokomotiv – Spartak DIREKTNO
    19:00 Portugalska liga: Ferreira –Braga DIREKTNO
    21:15 Argentinska liga: Boca Juniors – Atletico Rafaela DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga:Benfica - Nacional DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Olhanensse – Porto DIREKTNO

  7. #36
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 15.9.2012.

    13:30 Škotska liga: St. Johnstone - Celtic DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Lierse – Anderlecht DIREKTNO
    18:45 Holandska liga: Ajax – RKC DIREKTNO
    19:00 Danska liga: Kobenhavn – Nordsjælland DIREKTNO
    19:45 Holandska liga: Willem II – Twente DIREKTNO

    NEDJELJA 16.9.2012.

    15:30 Ruska liga: Anji - Krasnodar DIREKTNO
    15:30 Ukrajinska liga: Metalurg - Arsenal DIREKTNO
    16:00 Austrijska liga: Mattersburg - Austria Wien DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Beerschot - Standard Liege DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Germinal Beerschot – Standard Liege DIREKTNO
    21:10 Argentinska liga: Boca Juniors – Independiente DIREKTNO

    PONEDJELJAK 17.9.2012.

    01:30 Argentinska liga: Velez – River Plate DIREKTNO

  8. #37
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 22.9.2012.

    11:30 Ruska liga: Volga – CSKA DIREKTNO
    18:15 Ruska liga: Terek - Lokomotiv Moscow DIREKTNO
    18:30 Austrijska liga: Austria W. - Salzburg DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Porto – Beira Mar DIREKTNO

    NEDJELJA 23.9.2012.

    12:30 Holandska liga: Denn Haag – Ajax DIREKTNO
    14:30 Belgijska liga: Club Brugge - Cercle Brugge DIREKTNO
    16:15 Švicarska liga: Young Boys - Basel DIREKTNO
    16:30 Holandska liga: PSV – Feyenoord DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Midtjylland – Brondby DIREKTNO
    19:00 Portugalska liga: Braga – Rio Ave DIREKTNO
    20:10 Argentinska liga: River Plate - Racing DIREKTNO
    20:30 Belgijska liga: Charleroi – Genk DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga: Academica – Benfica DIREKTNO

    PONEDJELJAK 24.9.2012.

    00:15 Argentinska liga: Lanus – Boca Juniors DIREKTNO

  9. #38
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    PETAK 28.9.2012.

    18:30 Ukrajinska liga: Shakhtar – Dnipro DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga: Pacos Ferreira – Benfica DIREKTNO
    22:30 Portugalska liga: Guimaraes – Braga DIREKTNO

    SUBOTA 29.9.2012.

    12:00 Ruska liga: Zenit - Lokomotiv DIREKTNO
    13:00 Škotska liga: Aberdeen – Hibernian DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Anderlecht - Lokeren DIREKTNO
    20:45 Holandska liga: Ajax – Twente DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Rio Ave – Porto DIREKTNO

    NEDJELJA 30.9.2012.

    11:30 Ruska liga: CSKA – Dinamo M DIREKTNO
    14:30 Belgijska liga: Gent – Club Brugge DIREKTNO
    15:00 Ukrajinska liga: Goverla - Metalurh D. DIREKTNO
    16:00 Austrijska liga: Salzburg - Sturm DIREKTNO
    16:30 Holandska liga: Venlo – PSV DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Odense - Aarhus DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Kortrijk - Standard DIREKTNO
    22:15 Argentinska liga: Velez - Colon DIREKTNO

    PONEDJELJAK 1.10.2012.

    19:45 Švajcarska liga: Grasshoppers – St. Gallen DIREKTNO

  10. #39
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 6.10.2012.

    21:30 Portugalska liga: Benfica – Beira Mar DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Lokeren - Liers DIREKTNO

    NEDJELJA 7.10.2012.

    11:30 Ruska liga: Dinamo M - Anji DIREKTNO
    12:30 Holandska liga: Ajax – Utrecht DIREKTNO
    13:45 Švajcarska liga: Zurich – Young Boys DIREKTNO
    14:30 Belgijska liga: Standard – Anderlecht DIREKTNO
    14:30 Holandska liga: PSV - NAC DIREKTNO
    16:00 Ruska liga: Spartak M - CSKA DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Ejsberg - Kobenhavn DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Club Brugge -Genk DIREKTNO
    21:45 Portugalska liga: Porto – Sporting DIREKTNO
    22:15 Argentinska liga: Newells - Velez DIREKTNO

    PONEDJELJAK 8.10.2012.

    21:15 Portugalska liga: Moreirense – Maritimo DIREKTNO

  11. #40
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    PETAK 19.10.2012.

    18:00 Ukrajinska liga: Shakhtar – Illichivets DIREKTNO

    SUBOTA 20.10.2012.

    11:30 Ruska liga: Anji - Spartak M DIREKTNO
    19:45 Holandska liga: Roda – Twente DIREKTNO
    19:45 Holandska liga: PSV – Willem II DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Leuven – Club Brugge DIREKTNO

    NEDJELJA 21.10.2012.

    01:20 Argentinska liga: Racing - Newells DIREKTNO
    13:15 Ruska liga: CSKA – Rubin DIREKTNO
    16:00 Austrijska liga: Austria W – Rapid DIREKTNO
    16:00 Švajcarska liga: Grasshopper – Young Boys DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Midtjylland – Odense DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Mons – Standard DIREKTNO

  12. #41
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    PETAK 26.10.2012.

    18:00 Ukrajinska liga: Metalurg Z – Chornomorets DIREKTNO

    SUBOTA 27.10.2012.

    13:00 Ukrajinska liga: Goverla – Kryvbas DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Charleroi – Anderlecht DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Gent – Mons DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Gil Vicente – Benfica DIREKTNO

    NEDJELJA 28.10.2012.

    12:30 Holandska liga: Feyenoord – Ajax DIREKTNO
    13:00 Ruska liga: Terek - CSKA DIREKTNO
    14:30 Holandska liga: Zwolle – PSV DIREKTNO
    15:30 Ruska liga: Rubin – Anji DIREKTNO
    17:00 Danska liga: Odense – Aarhus DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Club Brugge – Lokeren DIREKTNO
    19:30 Argentinska liga: River Plate - Boca Juniors DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga: Estoril – Porto DIREKTNO

    UTORAK 30.10.2012.

    20:00 Belgijska liga: Anderlecht – Gent DIREKTNO

  13. #42
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 10.11.2012.

    01:15 Argentinska liga: Velez – Godoy Cruz DIREKTNO
    12:30 Ukrajinska liga: Tavria – Zorya DIREKTNO
    18:30 Austrijska liga: Wacker Innsbruck - Austria W DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Lierse - Germinal Berschoot DIREKTNO

    NEDJELJA 11.11.2012.

    10:30 Ruska liga: Lokomotiv – Anji DIREKTNO
    12:30 Holandska liga: Vitesse - Twente DIREKTNO
    14:30 Belgijska liga: Anderlecht - Club Brugge
    14:30 Holandska liga: Zwolle - Ajax DIREKTNO
    15:00 Ukrajinska liga: Metalurg D – Shakhtar DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Genk - Mons DIREKTNO
    19:00 Portugalska liga: Porto – Academica DIREKTNO
    20:30 Portugalska liga: Rio Ave - Benfica DIREKTNO
    21:45 Portugalska liga: Sporting - Braga DIREKTNO
    22:15 Argentinska liga: Colon - Boca Juniors DIREKTNO

  14. #43
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 17.11.2012.

    13:00 Skotska liga: Aberdin – Celtic DIREKTNO
    13:00 Ruska liga: Dinamo – Zenit DIREKTNO
    18:00 Ukrajinska liga: Metalurg – Dynamo Kyiv DIREKTNO
    18:30 Austrijska liga: Sturm - Ried DIREKTNO
    19:45 Holandska liga: Ajax – Venlo DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Cercle Brugge – Genk DIREKTNO

    NEDJELJA 18.11.2012.

    10:30 Ruska liga: CSKA – Amkar DIREKTNO
    12:30 Ukrajinska liga: Tavria – Dnipro DIREKTNO
    13:45 Svicarska liga: Young Boys – St.Gallen DIREKTNO
    14:30 Holandska liga: Utrecht – Twente DIREKTNO
    20:30 Belgijska liga: Lokeren – Beerschot DIREKTNO
    23:30 Argentinska liga: Velez – Boca Juniors DIREKTNO

    PONEDJELJAK 19.11.2012.

    21:10 Argentinska liga: Belgrano - Lanus DIREKTNO

  15. #44
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    SUBOTA 24.11.2012.

    12:30 Ukrajinska liga: Vorskla - Volyn DIREKTNO
    13:45 Škotska liga: Motherwell – Hearts DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Beerschot - Anderlecht DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Gent – Zulte Waregem DIREKTNO
    21:30 Portugalska liga: Benfica – Olhanense DIREKTNO

    NEDJELJA 25.11.2012.

    10:30 Ruska liga: Spartak – Dinamo DIREKTNO
    12:30 Holandska liga: Roda – Ajax DIREKTNO
    12:30 Ukrajinska liga: Illichivets - Karpaty DIREKTNO
    14:30 Holandska liga: PSV – Vitesse DIREKTNO
    15:00 Austrijska liga: Admira - Rapid DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Club Brugge – Charleroi DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga: Braga – Porto DIREKTNO
    23:15 Argentinska liga: Boca Juniors – Racing DIREKTNO

    PONEDJELJAK 26.11.2012.

    17:00 Ruska liga: Zenit – CSKA DIREKTNO
    21:15 Portugalska liga: Moreirense – Sporting DIREKTNO

  16. #45
    Hero Member danijelkr avatar
    Datum registracije
    19.01.2011
    Lokacija
    Sarajevo
    Poruke
    5.042
    Moć reputacije
    42950451
    PETAK 30.11.2012.

    16:00 Ukrajinska liga: Goverla – Dynamo Kyiv DIREKTNO
    17:15 Ruska liga: Spartak - Zenit DIREKTNO

    SUBOTA 1.12.2012.

    12:30 Ukrajinska liga: Metalurg - Metalist DIREKTNO
    18:45 Holandska liga: Twente – Den Haag DIREKTNO
    20:00 Belgijska liga: Anderlecht – Cercle Brugge DIREKTNO
    20:45 Holandska liga: Ajax – PSV DIREKTNO

    NEDJELJA 2.12.2012.

    10:30 Ruska liga: Anji – CSKA DIREKTNO
    14:30 Belgijska liga: Lokeren – Genk DIREKTNO
    16:00 Austrijska liga: Salzburg – Austria W DIREKTNO
    16:00 Švajcarska liga: Grasshopper – Zurich DIREKTNO
    18:00 Belgijska liga: Beveren – Standard DIREKTNO
    21:00 Argentinska liga: River Plate – Lanus DIREKTNO

Strana 3 od 5 PrvaPrva 1 2 3 4 5 PoslednjaPoslednja

Oznake za ovu temu

Ovlašćenja postavljanja

  • Vi ne možete postavljati nove teme
  • Vi ne možete postavljati odgovore
  • Vi ne možete postavljati priloge
  • Vi ne možete menjati vaše poruke
  •