Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ništa... morala sam malo da pročešljam neke prošle teme i pojavo se na SK, kao što sam već rekla, od W kada smo se interesovali (čitaj: ja najviše ) ko je noviboliglavaglas, koji se pri tome odlično razume u tenis.
    I ako je onda Vladan slagao, onda lažem i ja sada vas da je u pitanju Aleksandar Berić, koji apsolutno zaslužuje svoju temu, samo ne znamo o njemu ništa, osim što Vladan tvrdi, pod uticajem Džoa Tribijanija, da na radiju rade samo ružni ljudi
    Sada bez šale, stvarno je pravo osveženje.
    Last edited by miloolja; 30-10-13, 10:59.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Komentatori su u zadnje vrijeme UZAS,pochevshi sa Vishkovicem,koji vishe i ne zna shta pricha po hiljaditi put,izuzetak je Pralica i komentator kome ne znam ime,ali postovacu ga ovdje kad bude komentarisao neki mech,ima jako prijatan glas i ne SMARA ...sad je na mechu Bautista - Fognini bio lik kome se iz priche vidi da je nekakav teniski trener,( predshkolskom uzrastu vjerovatno ),kamera je jedno 50 puta prikazala F.Pennettu,on je nakon sat i po skontao ko je ona i da navija za Fabia mislim da se radi o nekom Govedarici,nisam siguran... evo sad ide Dzankic,koji i ako mu nije specijalnost tenis,za navedene je gospodin ,doktor nauka ! Veliki pozdrav za njega
      SignaturE se cheka ...sigpic

      Comment


      • Ono sto je zapanjujuce je nivo neznanja vecine komentatora koje vidjamo na raznim televizijama, ukljucujuci vasu. To ne bi bilo narocito vazno da isti ti komentatori ne nalaze za shodno da komentarisu bas stvari o kojima ne znaju bas nista ili su nesto naculi. Tako je g. Viskovic, dok je juce komentarisao mec Sarapova -Williams, (na zalost) uocio da se u gledalistu nalazi g. Richard Branson, koga je nazvao britanskim tajkunom i opisao ga recima: On je inace kupio svoje ostrvo, i tako - sta ce covek, uziva.

        Dakle, g. Viskovic uopste nije morao da komentarise g. Bransona, ali on je to ipak uradio - uprkos svom neznanju. G. Viskovicu, g. Branson NIJE britanski tajkun - on je britanski biznismen, investitor - ali pre i iznad svega - VIZIONAR. Vlasnik je Virgin Group koja u sastavu ima vise od 400 kompanija, medju kojima je cak i avio kompanija, a i prvi je poceo sa realizacijom ideje space turizma - letelica bi inace trebalo uskoro da bude zavrsena. Inace planira da na prvi let tom letelicom podje Stephen Hawking, mada ni sama ne znam zasto ovo pisem posto zaista najiskrenije sumnjam da vi uopste znate ko je Stephen Hawking. Inace je neko ko inspirise i motivise ljude sirom sveta - vas je izgleda najvise motivisala ideja da ima svoje ostrvo, kao vas san o buducnosti koji naravno nikada necete ostvariti - jasno je i zasto, na osnovu onoga sta govorite.

        Kada bih pocela da pisem sta je sve g. Branson uradio potrajalo bi suvise dugo - ovde sam se osvrnula samo na par stvari koje su meni profesionalno bliske. Inace, zanimljiva cinjenica koju bih ja na vasem mestu pomenula umesto pricanja gluposti o tajkunima je da je covek veliki avanturista i da je izmedju ostalog pokusao da napravi krug oko planete u balonu - mislim da bi to gledaocima moglo da bude zanimljivije, a i tacno je, za razliku od onoga sta ste vi rekli. Sigurna sam, g. Viskovicu, da svaki tajkun smatra svoj zivot suvise dragocenim da bi se upustao u takve avanture. Takodje sam sigurna da nijedan tajkun ne bi mogao da dodje na tako briljantne ideje koje je realizovao, realizuje i jos ce realizovati g. Branson. Zbog toga vas, g. Viskovicu, molim da se u komentarima ogranicite na stvari i ljude o kojima nesto znate, a da o ostalima jednostavno cutite - tako je bolje za sve.

        Comment

        Working...
        X