Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: KOMENTATORI

    Crystal , zaista sam se slatko nasmejala, mozda bi mogli da naprave humoristicku emisiju

    A zaboravila si ono najvaznije i najsmesnije - ponovljenu komentatorsku kletvu "Kralj je umro, ziveo kralj!" ;D

    Viskovic je zaboravio kakav nastavak sezone je, prosle godine to donelo Djokovicu izgleda

    Comment


    • #32
      Re: KOMENTATORI

      Viskovic i Jovan stvarno umeju coveka da razvesele ....Sigurna sam da ce ih Mirka poslusati da ode kod pedikira,ovaj manikira :-\..I sigurna sam da ce smrsati samo za Jocin ukus,Feda ko sta pita!!!! ;D

      Comment


      • #33
        Re: KOMENTATORI

        [quote author=angelnfs4 link=topic=471.msg15798#msg15798 date=1201289515]
        Crystal , zaista sam se slatko nasmejala, mozda bi mogli da naprave humoristicku emisiju

        A zaboravila si ono najvaznije i najsmesnije - ponovljenu komentatorsku kletvu "Kralj je umro, ziveo kralj!" ;D

        Viskovic je zaboravio kakav nastavak sezone je, prosle godine to donelo Djokovicu izgleda
        [/quote]

        Comment


        • #34
          Re: KOMENTATORI

          [quote author=crystal link=topic=471.msg15797#msg15797 date=1201288471]
          Jovan: "Znam Noleta od malih nogu, znam mu sve prednosti, mana retko da ima." u Srbiji sve stane, svi gledaju me?."

          Nemoj samo privreda da nam stane, propade nam zemlja skroz. To Nadalu ne rade."

          Rafa i Fed su im simpati?niji.


          Jovan: "Ne samo da ?e morati kod pedikira, nego i na dijetu, kod nje izgleda nutricionizam ne postoji." Na?eo ga Janko, Novak ga dokusurio


          Vamos
          [/quote]

          Naravno da su odlicno komentarisali mec
          Tako i treba da se komentarise. To samo kod vas moze da predstavlja problem favorizovanje domaceg igraca u svojoj zemlji.
          Naravno da je problem cim se o Rafici ne govori u superlativu
          I naravno da je Nole u finalu, sto je neostvareni san Rafice i Federera
          I naravno da je to u ovom trenutku najbitnije
          I naravno da nasi teniseri u ovom trenutku najbolje predstavljaju Srbiju
          Bravo Novache Srbine i hvala ti do neba za ovakav mech - rekose svi normalni navijaci srpskog igraca

          Comment


          • #35
            Re: KOMENTATORI

            Jao kakva komedija je slusati tog Jovana, Viskovic se prosto i ne primecuje pored njegovih bisera. Ono za Mirku je bilo zlobno i sovinisticki, mada u skladu sa nacionalnom nam televizijom.

            Sto se tice TIME VIOLATION opomene, tu Visko nije mogao da cuti nego je ubacio i Nadala. E pa da je gledao njegove meceve ( a i jos neki ovde) znao bi da on u poslednje vreme cesto dobija te opomene. Nekoliko ih je dobio bas na AO isto tako u teskim trenucima. Naravno tu je i opomena u mecu sa Djokovicem u Shanghaiu na BREAK LOPTU nakon koje je usledio neverovatan poen koji je osvojio Rafa. Mozete ga pogledati ovde. :o :o :o :o
            http://www.youtube.com/watch?v=61zFCxFx3Gw&NR=1

            Comment


            • #36
              Re: KOMENTATORI

              e stvarno, da mi je neko rekao da ce mi u komentatorskom duetu Viskovic biti omiljeniji, rekla bi' mu "nema sanse", ali eto'o...

              Comment


              • #37
                Re: KOMENTATORI

                [quote author=Suzana Jelak link=topic=471.msg15925#msg15925 date=1201434706]
                e stvarno, da mi je neko rekao da ce mi u komentatorskom duetu Viskovic biti omiljeniji, rekla bi' mu "nema sanse", ali eto'o...
                [/quote]

                Svaka cast na komentarisanju
                Totalno patriotsko navijanje kako i dolikuje na domacoj televiziji kad srbin igra u finalu GS

                Comment


                • #38
                  Re: KOMENTATORI

                  Za tvoju informaciju a i za Viskovica takodje, Djokovic je Crnogorac.
                  Svaka cast na pobedi, potpuno zasluzeno.

                  Comment


                  • #39
                    Re: KOMENTATORI

                    [quote author=moya link=topic=471.msg15931#msg15931 date=1201435726]
                    Za tvoju informaciju a i za Viskovica takodje, Djokovic je Crnogorac.
                    Svaka cast na pobedi, potpuno zasluzeno.
                    [/quote]

                    Razumem te - zavist

                    Comment


                    • #40
                      Re: KOMENTATORI

                      [quote author=moya link=topic=471.msg15931#msg15931 date=1201435726]
                      Za tvoju informaciju a i za Viskovica takodje, Djokovic je Crnogorac.
                      Svaka cast na pobedi, potpuno zasluzeno.
                      [/quote]

                      Comment


                      • #41
                        Re: KOMENTATORI

                        Ne znam sta je smesno, mozda vi ne zelite da verujete u to ali to je istina. Nas veliki srpski sampion cak i nije Srbin.

                        Comment


                        • #42

                          Comment


                          • #43
                            Re: KOMENTATORI

                            [quote author=moya link=topic=471.msg15941#msg15941 date=1201436893]
                            Ne znam sta je smesno, mozda vi ne zelite da verujete u to ali to je istina. Nas veliki srpski sampion cak i nije Srbin.
                            [/quote]

                            Ne nego je Moya Srbin
                            Ili je Nadal Srbin

                            Ajde ti na mesto
                            Izjedete zavist

                            Comment


                            • #44
                              Re: KOMENTATORI

                              Kakva zavist, samo sam naveo tu cinjenicu ne znajuci da cete je protumaciti kao neku uvredu ili provokaciju. Samo mi je smesno kad svaki put Viskovic kaze ''Novak Srbin'' ili kad se to spominje na forumu. Kao da je vazno koje je nacionalnosti, vazno je da igra pod zastavom Srbije kao sto je Monica igrala pod zastavom Yugoslavije.

                              Comment


                              • #45
                                Re: KOMENTATORI

                                [quote author=moya link=topic=471.msg15944#msg15944 date=1201437277]
                                Kakva zavist, samo sam naveo tu cinjenicu ne znajuci da cete je protumaciti kao neku uvredu ili provokaciju. Samo mi je smesno kad svaki put Viskovic kaze ''Novak Srbin'' ili kad se to spominje na forumu. Kao da je vazno koje je nacionalnosti, vazno je da igra pod zastavom Srbije kao sto je Monica igrala pod zastavom Yugoslavije.
                                [/quote]

                                Zavist, a to nije lepo

                                Comment

                                Working...
                                X