Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Odg: Jezi?ke sugestije za komentatore

    [quote author=marimari link=topic=227.msg6975#msg6975 date=1186750541]
    Potrudila sam se da se registrujem, da bih citirala jedan od jucerasnjih bisera komentatora meca izmedju Stepaneka i Hasa:"U ovom trenutku, nesto stariji od svog danasnjeg rivala..." (ne secam se ko je od koga bese trenutno stariji)?!!!? :o ???

    Rece covek, i ostade ziv.Da li je to Jurisevic? Ko god da je, kad god ga slusam, kapiram da je potpuno odsutan, da mehanicki izgovara recenice koje veoma cesto nemaju nikakvog, ili veoma malog smisla.Ne znam u cemu je problem, ali slicne osobine pokazuje i devojka (zena) koja povremeno prati tenis.Neznanje, nedovoljan fond reci, nesposobnost da se u smislene i dozirane recenice pretoce desavanja u sportu koji se ne prenosi na uobicajeni nacin (nema onog-ovaj dodao ovome, itd)?

    Viskovic je odlican komentator, uzivanje je slusati njegov glas, smirenost u tonu i potkovanost ocito solidnim znanjem.Jedina zamerka je sto mu tesko ide jednina od gledaoci, slusaoci i sl (ne secam se kako se zove u gramatici, ali je uvek:gledalac, slusalac, itd, a od toga je mnozina:gledalaca, slusalaca isl...)
    [/quote] Apsolutno si u pravu ;D

    Comment


    • #17
      Odg: Jezi?ke sugestije za komentatore

      [quote author=cvele link=topic=227.msg6982#msg6982 date=1186769988]
      [quote author=marimari link=topic=227.msg6975#msg6975 date=1186750541]
      Potrudila sam se da se registrujem, da bih citirala jedan od jucerasnjih bisera komentatora meca izmedju Stepaneka i Hasa:"U ovom trenutku, nesto stariji od svog danasnjeg rivala..." (ne secam se ko je od koga bese trenutno stariji)?!!!? :o ???

      Rece covek, i ostade ziv.Da li je to Jurisevic? Ko god da je, kad god ga slusam, kapiram da je potpuno odsutan, da mehanicki izgovara recenice koje veoma cesto nemaju nikakvog, ili veoma malog smisla.Ne znam u cemu je problem, ali slicne osobine pokazuje i devojka (zena) koja povremeno prati tenis.Neznanje, nedovoljan fond reci, nesposobnost da se u smislene i dozirane recenice pretoce desavanja u sportu koji se ne prenosi na uobicajeni nacin (nema onog-ovaj dodao ovome, itd)?

      Viskovic je odlican komentator, uzivanje je slusati njegov glas, smirenost u tonu i potkovanost ocito solidnim znanjem.Jedina zamerka je sto mu tesko ide jednina od gledaoci, slusaoci i sl (ne secam se kako se zove u gramatici, ali je uvek:gledalac, slusalac, itd, a od toga je mnozina:gledalaca, slusalaca isl...)
      [/quote] Apsolutno si u pravu ;D
      [/quote]
      Potpis

      Comment


      • #18
        Odg: Jezi?ke sugestije za komentatore

        Ok je Viskovic nekada,ali toliko iritira kada igra Nadal,a i Djokovic i Ferderer.Vidi se iz aviona da mu Nadal nije medju omiljenima,ali mogao bi da se suzdrzi,makar zbog nas Nadalovih fanova,kojih ima u Srbiji,a da ne pricam o profesionalizmu.Pravi primer je i danasnji mec Djokovica,bolje reci vecerasnji,nije pokazao ni trunku postovanja prema Moyi koji je pocistio 11godina mladjeg Djokovica,nego izvlaci tamo neke razloge poraza...

        Comment


        • #19
          Odg: Jezi?ke sugestije za komentatore

          [quote author=elektro link=topic=227.msg6355#msg6355 date=1183247884]
          I bre ljudi shto cepidlachite... Svi vichu kako SK ima odlichne komentatore, ali kako sam malo proshetao po raznim temama, ispade da ni jedan ne valja. Jedan pogreshio slovo, drugi je zamuckivao malo... Pa bre, sve su to ljudi ko i mi, i potpuno je normalno da ce s vremena na vreme da pogreshe... A i zanima me zashto niko ne sugerishe komentatorima sa Eurosporta, bbc-a, cnn-a, itd. kako se pravilno chitaju imena nashih sportista? Zar je to toliko bitno?
          [/quote]

          Comment


          • #20

            Comment


            • #21


              Htela bih da mu se zahvalim na veoma dobrom i kvalitetnom komentarisanju me?a. Pre svega na objektivnosti tokom komentarisanja.

              Hvalio je svaki atraktivan poen, sa obe strane, konstatovao da je Rafa nemo?an u ovom me?u, da Tsonga igra fantasti?no, trudio se da ne bude navija?ki nastrojen tokom svog komentarisanja. sekvenca koju Pe?a koristi za Rafu "popularni Rafa"


              Pozdrav za Pe?u

              Comment


              • #22

                Comment


                • #23
                  Re: KOMENTATORI

                  Covece ova crystal hvali dr. Pedju
                  Sto bi reko onaj u seriji: "Mislimmmm, nemo' pogresno da me s'vatis ..." ali mi sa NFL-a vodimo rat sa Pedjom oko njegovog komentarisanja. Ako nisi primetila,a Patriota je nagovestio, on po milion puta ume da kaze reci prakticno i neverovatno.
                  I kao sto ponavlja frazu - popularni Rafa, tako se uvati ko pijan plota nekog nadimka i ponavlja ga do smrti. Recimo John Chucky Gruden

                  Prati i videces da sam u pravu

                  E sad, razlika izmedju nas i tebe je sto se to tebi svidja

                  ... popularni Rafa (Rafica) ...

                  Mada i nije nesto vise popularan

                  Comment


                  • #24

                    Comment


                    • #25
                      Re: KOMENTATORI

                      Ja bih najvise na svetu volela da Nebojsa Viskovic ubode sedmicu na lotou i odseli se u toplije krajeve! Hvala...

                      Comment


                      • #26
                        Re: KOMENTATORI

                        Jao Suzana Jelak, kako se ja toga nisam setila! Hocu i ja da se odseli....

                        Comment


                        • #27
                          Re: KOMENTATORI

                          [quote author=rafa-my love link=topic=471.msg15714#msg15714 date=1201200182]
                          Jao Suzana Jelak, kako se ja toga nisam setila! Hocu i ja da se odseli....
                          [/quote]
                          hehe, sta da ti kazem, ako budemo zelele dovoljno jako, mozda se i ispuni! ;)

                          Comment


                          • #28
                            Re: KOMENTATORI

                            Da! Ja se nadam da redovno igra loto, molicu se da jednom dobije! ;D

                            Comment


                            • #29
                              Re: KOMENTATORI

                              [quote author=mr.gold link=topic=471.msg15702#msg15702 date=1201194874]
                              Covece ova crystal hvali dr. Pedju
                              Sto bi reko onaj u seriji: "Mislimmmm, nemo' pogresno da me s'vatis ..." ali mi sa NFL-a vodimo rat sa Pedjom oko njegovog komentarisanja. Ako nisi primetila,a Patriota je nagovestio, on po milion puta ume da kaze reci prakticno i neverovatno.
                              I kao sto ponavlja frazu - popularni Rafa, tako se uvati ko pijan plota nekog nadimka i ponavlja ga do smrti. Recimo John Chucky Gruden

                              Prati i videces da sam u pravu

                              E sad, razlika izmedju nas i tebe je sto se to tebi svidja

                              ... popularni Rafa (Rafica) ...

                              Mada i nije nesto vise popularan
                              [/quote]Ne dirajte Pedju on je bas faca. On je medju boljima, kakvih sam se naslusao.

                              Comment


                              • #30
                                Re: KOMENTATORI

                                Jovan: "Znam Noleta od malih nogu, znam mu sve prednosti, mana retko da ima."


                                Jovan: "Ne samo da ?e morati kod pedikira, nego i na dijetu, kod nje izgleda nutricionizam ne postoji."


                                Vamos

                                Comment

                                Working...
                                X