Announcement

Collapse
No announcement yet.

sport klub 3 4 5 na total tv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sport klub 3 4 5 na total tv

    planiram da uzmem total tv ali ne vidim da imaju sport klub 3 4 i 5 u okviru njihove ponude... da li postoje kanali sport klub 3 4 5 na total tv i ako nemaju da li ce ih biti u buducnosti ??

  • #2
    Ajde nekako da se ubaci SK 3,4,5 na totaltv,jer će sigurno biti mnogo prenosa koji će ići na ovim kanalima a ima nas dosta koji to nemožemo da gledamo.

    Comment


    • #3
      to bi bila prava stvar!

      Comment


      • #4
        ja mislim da nema, ali ima da se uzme pretplata ta 3 kanala

        Comment


        • #5
          Ја имам Тотал ТВ, и од СК-а имаш СК, СК+, СК прајм, словеначки и босански СК, и нисам сигуран да ли уопште још постоји СК голф (виђао сам га, али не знам да ли уопште постоји тај канал, као и која је сврха истог )
          Сад не знам да ли има да се узме пакет са 3, 4, 5 уз доплату, јер ја када сам узимао Тотал постојао је само један СК канал и имала је и Арена једно време, сад више не и не постоји могућност да се узме Арена пакет, тј. не постоји у њиховој понуди.

          Comment


          • #6
            SK , SK+ , SK PRIME - ove kanale imas na total tv ( ako se ne varam ima i golfklub )

            Comment


            • #7
              Планирам да уведем Тотал тв због Енглеза па би Вам био захвалан да ми објасните уколико сте упознати колико дође СК-ова у основном пакету, а колико у том додатном и колико се плаћају? Хвала унапријед, поззз...

              Comment


              • #8
                Da li ce biti mozda SK 7-10 i na Totalu u skorijem vremenu ili ne.

                Comment

                Working...
                X