Announcement

Collapse
No announcement yet.

Dobrodoslica na Formula1 pdf

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Dobrodosao !
    www.balkansimracing.com/forum

    Real cars. Real racing. Dobrodosli

    Comment


    • #32
      Dobro došao!
      ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

      "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
      I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

      sigpic

      Comment


      • #33
        Dobrodosao.

        Nadam se da vozis ko Montoja.

        Comment


        • #34
          Hvala svima na dobrodošlici!
          sigpic

          Comment


          • #35
            Pozdrav svima. Evo i mene

            Comment


            • #36
              Dobrodosao, odlican nick.
              Na celom svetu samo Crvena zvezda

              Comment


              • #37
                Dobrodosao, uzivaj na forumu, i budi aktivan
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • #38
                  Legendarni brkajlijo, dobrodosao!

                  Comment


                  • #39
                    Dobro došao.Kao što kaže bice, samo budi što aktivniji.
                    ,,MO8, nemoj da se salis sa zivotom, zna se raspored: basket, F1, Nole, pa sve ostalo... Dakle No1e>skola... Na izvrsavanje!"

                    "Cekamo sutra da se ozvanici Kimster i mogla bi da krene lagana dominacija plus kada bi i Ross dosao....ludilo :)
                    I eto nama novog paketa u Ferari: Allison + Raikkonen + Slade + MarkedOne8 :D mozda jedino da je zvucniji transfer Bejla od ovog naseg novog :biggrin:"

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      dobrodosao
                      www.balkansimracing.com/forum

                      Real cars. Real racing. Dobrodosli

                      Comment


                      • #41
                        Fala vam ljudi, bolje vas našo (nem' pojma di su smajlići )

                        Comment


                        • #42
                          Mislim da bi bio red da se ova tema aktivira posle 4 godine negde duboko zakopana...

                          Svim novim članovima koji nas posete želim dobrodošlicu, pridružite nam se u diskusijama, pitajte sve što vas interesuje a mi ćemo se truditi da vam držimo pažnju!

                          Comment


                          • #43
                            Posto sam ove godine uzeo sbb, vracam se aktivnom pracenju F1. Najvise volim Ferari od kad znam za F1, naravno zbog najveceg Sumija posto sam odrasao uz njegove pobede. Nadam
                            se da cemo se dugo druziti i puno rasprava voditi, jer je ovo mesto i stvoreno za to. Pozdrav svima.
                            Last edited by woxer; 18-03-16, 07:10.
                            sigpic

                            Comment


                            • #44

                              Comment


                              • #45
                                F1 pratim od 98 aktivno bez prestanka. Forza Ferrari
                                Omiljeni vozac naravno kimi, legendarni shumi , mada sam i miku gotivio paklen je bio. Zbog njega i sumija poceo pratiti f1.
                                Najomrazeniji su mi luis i alonso cak i dok je vozio za ferrari ne znam zasto nikada mi nije prirastao za srce.
                                Inace 3 puta sam uspreo otici do hungaroringa , 3 razlicita pobednika video. Nadam se da ce biti mogucnosti u bducnosti za sve negde otici pogledati show
                                hater sam tilkeovih staza iako se nadje koja dobra. Omiljene piste Kanada i naravno spa
                                sportski poz iz Subotice

                                Comment

                                Working...
                                X