Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Dobili smo Japan ali si u pravu, naši treneri su loši, pogotovo stvaraoci. Klinci budu prilično sirovi.
    Spoiler
    Ako mi časi smrti postanu bliski,
    I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
    Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
    Nije umio da odstupi,
    Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
    Pao unapred, a ne unazad,
    I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
    Uračunato i u moj pad.

    Comment


    • Tu nema uigrane akcije za krilo,pivota,cak ni sa igracem,dva vise,vecito se sve svodi na silovanje bekova,na 15:11 za Japan sam odustao od gledanja tog rukometa,svi Japanci za dve glave nizi i troduplo brzi od nasih igraca.

      Comment


      • Ovakvo suđenje Rumunki (sudije u meču sa Nemicama) je u najmanju ruku bezobrazno. Kakav dvostruki aršin, koji bezobrazluk, ja to nisam skoro video. Čestitam devojkama na izuzetnoj borbi u neravnopravnim uslovima.
        Spoiler
        Ako mi časi smrti postanu bliski,
        I nešto mi se crno oko nozdrva skupi,
        Kažite drugovima da vojnik Zahar Gorodijski
        Nije umio da odstupi,
        Recite da sam, nagutavši se samrtnog vjetra,
        Pao unapred, a ne unazad,
        I da je slobode stosedamdesetdva santimetra
        Uračunato i u moj pad.

        Comment


        • Bye, bye Peruničić...

          Valjda su se opametili, skontali da od trenera amatera nema rezultata, dovedite neko iskusno rukometno trenersko ime, da malo posloži raštimovani orkestar.
          UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

          Comment


          • Kako je moguće da persona koja na finalnom tajm-autu kaže "morate da date gol, ne smete da izgubite loptu, imamo 19 sekundi..." bude trener ičega, a kamoli selektor Srbije...

            Comment


            • Odavno nisam video užasniju igru od ovoga večeras, skoro celu polovinu drugog poluvremena nismo dali gol..

              Comment


              • Svaki put se iznerviram kada potrosim vreme na ovaj sport, u nas.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Ona prva utakmica i onaj preokret su bili čudo a čuda se ne viđaju baš svaki dan. Ispizdio me i onaj zadnji tajm aut - kaže pucajte u zadnjih 5 sek a one za 15 min dale 1 gol.....Na kraju sam tako sočno opsovao i zatjero ih u tri lepe.....

                  Comment


                  • meni je pored sve muke na kurac isao strajnic.em ga ne volim od ranije,em sere iz te svoje komentatorske stolice

                    uopste,komentatori su seronje
                    Wizard

                    Comment


                    • Kakvu utakmicu su odigrale Norvežanke i Dankinje, poezija!

                      Sva lepota rukometa na jednom mestu, na kraju ipak bolje Norvežanke nerealno visokom razlikom.

                      Nadam se da osvajaju titulu, igraju najlepši rukomet.
                      Originally posted by Casiraghi
                      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                      Originally posted by Casiraghi
                      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                      Originally posted by Casiraghi
                      Srecan Mane svima koji slave.

                      Comment

                      Working...
                      X