Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Opste rukometne diskusije

    Evo da ima i rukomet

  • #2
    Odg: Rukomet

    [quote author=chipurin_88 link=topic=433.msg13597#msg13597 date=1199216546]
    Evo da ima i rukomet
    [/quote]

    pa da to smo zaboravili svakaa cast,drug mi trenira rukomet i kaze da je vrlo prljav sport,jer svi teze da te isprovociraju da dobijes dva minuta.
    Anaheim Ducks,Philadelphia Eagles,Orlando Magic,Crvena Zvezda,Liverpool,Valencija,Torino,KFC

    Comment


    • #3
      Odg: Rukomet

      Ma i chipurin (ro?ak moj) trenira rukomet pa zbog toga je i otvorio temu, on je pivot...

      Comment


      • #4
        Odg: Rukomet

        Znam dosta koji treniraju ovaj robustan ali i grub sport. Mislim u veoma teskom smo stanju nadam se da ce se naci resenje u organizaciji da ponovo vratimo sjaj ovom sportu kod nas.

        Comment


        • #5
          Odg: Rukomet

          Ivano MARAVILLA Balic!!

          http://www.youtube.com/watch?v=nERykKLkWYg

          Comment


          • #6
            Odg: Rukomet

            Rukoetasice Buducnosti bez poraza trenutno u regionalnoj ligi

            Comment


            • #7
              Odg: Rukomet

              Moglo bi malo vise rukometa i u boljim terminima. Shvatam da je tesko da ga uglavite pored evro lige koju extra gotivim ali moglo bih neki dan bar snimak oko 19 ili 20h.
              http://www.youtube.com/watch?v=3vDv-b4X2zc

              Comment


              • #8
                Odg: Rukomet

                da li neko zna sta se desilo sa rukometnim klubom Atletico Madrd, da li se ugasio ili je promenio ime ili nesto trece ?

                Comment


                • #9
                  Odg: Rukomet

                  [quote author=vuk link=topic=433.msg40313#msg40313 date=1228520229]
                  Moglo bi malo vise rukometa i u boljim terminima. Shvatam da je tesko da ga uglavite pored evro lige koju extra gotivim ali moglo bih neki dan bar snimak oko 19 ili 20h.
                  [/quote]

                  Slazem se.

                  Comment


                  • #10
                    Odg: Rukomet

                    Siudad real dobio Kil kao domacin sa 33-27 i tako nadoknadio 5. golova manjka iz prvog susreta.U prvom mecu je bilo 39-34 za Kil.
                    Druga uzastopna titula za Siudad.Svaka cast.

                    Comment


                    • #11
                      Odg: Rukomet

                      [quote author=otpravnik link=topic=433.msg67586#msg67586 date=1243792298]
                      Siudad real dobio Kil kao domacin sa 33-27 i tako nadoknadio 5. golova manjka iz prvog susreta.U prvom mecu je bilo 39-34 za Kil.
                      Druga uzastopna titula za Siudad.Svaka cast.
                      [/quote]Znaci Karabatic ode bez titule, steta. Zato ce sad Moma da ga zameni, nadam se da ce ga i nadmasiti.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #12

                        Comment


                        • #13
                          Odg: Rukomet

                          Citam da Karabatic prelazi u Rajn Nekar Lven a spominje se i prelazak u Monpelje u paketu sa Vidom Kavticnik.Gde god da ode taj tim ce dobiti najvece moguce pojacanje.

                          Comment


                          • #14
                            Odg: Rukomet

                            Brate, ako ode i Vid sa njim raspade mi se Kil. :-\
                            Vid je inace moje omiljeno desno krilo, ali vazno je da ostaju 2 bombardera Kim Anderson i Jicha! Jos ce im se pridruziti Moma, bice to extra ekipa ponovo.
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • #15
                              [/quote]

                              Ma nema krize kod njih.Momir Ilic je koliko-toliko dostojna zamena za Karabatica a i ako Vid ode nace ce i za njega neku dobru zamenu.U Nemackoj su dominantni samo ih zeza Siudad Real u Ligi sampiona evo vec drugu sezonu za redom.

                              Comment

                              Working...
                              X