Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ivan_pg View Post
    Srbija je odigrala lose,mi smo odigrali bas dobro gledajuci igru u grupnoj fazi.Cak je ovih 31:29 suvise gust rezultat u odnosu na ono sta se desavalo na terenu.Iskreno Lekicka i Damnjanovicka su zakazale kod Srpkinja i to je bilo to.Cvijicka najbolji zenski pivot ikad,nezaustavljiva je sto jes jes.Kod nas ponovo moram Brnovicku pohvalit,kako iskusno igra kao da ima 30 godina,svaka cast.Kaca i Jovanka klase,stvarno nije valjalo da idemo bez njih na prvenstvo,i dalje igraju na najvisem nivou bilo je suludo da ih se odreknemo.
    Cestitke, potpuno zasluzeno, imate najaci brzi centar na svetu, bice tesko sa Francuskinjama ali niste bez sansi..

    Comment


    • Zanimljivo....

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Jbg nisam gledao bez 20ak minut ali su sabile to sto sam gledao. Zastrasujuce su igrale brzi centar. Jednostavno imale su brzinu vise od rukometasica Srbije. Da imamo Cvijicku dosla bi titula. Kakva masina od djevojke
        Tenk, ako ćemo u detalje da ulazimo

        Ni ja nisam puno ispratio zbog derbija, ali ono što sam video sabile su vaše u odbrani na početku. Kao posledica toga ove naše bile potpuno bezidejne u napadu. Mislim 3 isključenja u prvom poluvremenu da je bilo za CG, a 0 za Srbiju. Pogledaš rezultat poluvremena i jasno ti koliko su bolje bile Crnogorke.

        Comment


        • Vladane, dobre su Ruskinje, jedva duplo da izgube od male Nore

          Comment


          • Mrki sto bi ovim Norvezankama.
            Ako nam je utjeha ispali smo od svijetskih prvakinja,to nam se desilo i proslo svijetsko kad smo isto u cetvrtfinalu ispali od Norvezanki 1 razlike,a kasnije su one osvojile titulu.

            Comment


            • Lowen jucer poveo Lemgo 14-0 ne pamtim da sam to vidio na seniorskom nivou u nekoj ozbiljnoj ligi, kakva je Njemačka, poluvrijeme na kraju dobili 23-4

              Comment


              • Bilo bi dobro da se napravi regionalna zenska liga u rukometu od 10 ili 12 klubova da se kvalitet rukometa podigne na veci nivo, kao nekad u staroj jugoslaviji kad smo imali najjacu ligu u evropi.

                Comment


                • Nebojša iz Beograda zabranio odigravanje utakmice juniorki Srbije i Kosova iz bezbednosnih razloga!
                  Pa "doktore" ne mešaj se u sport, nego obezbedi uslove za odigravanje iste, što ti je i posao!

                  Comment


                  • Ma ok je to, ali gde je Rukometni savez, eventualno ministarstvo sporta, ovo je direktno mešanje politike u sport!

                    .. a "doktor" je nije zabranio što krši ustav, nego iz "bezbednosnih" razloga.
                    Last edited by salelesa; 23-03-18, 15:23.

                    Comment


                    • Oni su član MOK-a, a mi možemo da se češemo .. jbg.

                      Comment


                      • Na RTS2 za nekoliko minuta počinje utakmica između Partizana i Metaloplastike. Crno-beli su slavili protiv Železničara u prošlom kolu plej-ofa, a Metaloplastika je savladala Dinamo u Šapcu. U prvom delu plej-ofa Šapčani su bili bolji, slavili su kod kuće sa 25:21.
                        www.lfcserbia.com

                        https://www.facebook.com/rukometniugao/

                        Comment


                        • Partizan je iskoristio lošu odbranu Šapčana i slavio. Stevanović ponovo sjajan. Železničar je slavio protiv Zvezde, sutra gledaju ka Novom Sadu i duelu Vojvodine i Dinama.

                          Trenutno igraju Monpelje i Nant u derbiju francuske lige, a oba kluba su na F4 Lige šampiona.
                          www.lfcserbia.com

                          https://www.facebook.com/rukometniugao/

                          Comment


                          • U 8. kolu plej-ofa rukometne Superlige Dinamo je savladao Železničar 32:25, dok je Vojvodina slavila u Šapcu protiv Metaloplastike 27:22. Voša je preuzela prvo mesto na tabeli, a u narednom kolu Novosađani gostuju u Nišu. Još jedan duel se igra u okviru 8. kola, a to je večiti derbi između Crvene zvezde i Partizana, koji je na programu od 18.00č.
                            www.lfcserbia.com

                            https://www.facebook.com/rukometniugao/

                            Comment


                            • Crvena zvezda - Partizan 30:36 (11:20)

                              Treća pobeda crno-belih u četvrtom večitom derbiju ove sezone. Mnogo grešaka u napadu igrača Zvezde, sjajni Milosavljev na golu Partizana (14 odbrana). Stevanović 9, Minić 7 golova. Kod Zvezde Šotić 8, Babić 6 golova.
                              www.lfcserbia.com

                              https://www.facebook.com/rukometniugao/

                              Comment


                              • U omladinskoj konkureniji gubimo od Japana,treneri su nam uzas,bolje bi igrala deca iz osnovne skole.

                                Comment

                                Working...
                                X