Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Constantin View Post
    Požarevljani još nisu pobedili nikog, treći od pozadi, maltene dele predposlednje mesto sa Jugovićem...hm. Možda pogledam narednog vikenda kad budu gostovali u Nišu. Kako to da Zvezda nije uspela da ih dobije? Da li je liga toliko izjednačena ? Nešto baš i nisam u toku...
    Mislim da su bile pogresne izmene u zadnjih nekoliko minuta i neki neshvatljiv pad i ja sam bio bas iznenadjen. Mislio sam da je Zvezda uz Zeleznicar najbolji tim kad je krenulo medjutim Zvezda je drasticno pala cuo sam price i oko plata da nisu stigle na vreme i ispostovani neki rokovi, videcemo Pozega dosta ulaze i opet imaju dobar tim uz ova dva u super ligi toj plej ofu kako god ocekujem Spartak ili Partizan.

    Comment



    • sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

      Comment


      • Poraz Zvezde u sumicama, ocajna serija nastavljena, 29-30 za Slogu. Najbolji Babic 8 golova, Mosic i Maticic po 6 , kod Sloge Todorovic 7 golova.

        Comment


        • Sto ne otvorite temu za svijetsko prvenstvo za zene,nemam dje da iskomentarisem ovu umjetnost od rukometa sto smo nocas odigrali.Radicevicka klasa,dobar potez je napravljen sa ovim Svedjaninom.

          Comment


          • Otvori, ostala Adziceva odbrana i sad stigao svedski napad
            sigpic

            Comment


            • Imam dobar osjecaj,vazda nam je ovo svijetsko bilo baksuzno red je da prodjemo makar tu prokletu osminu finala.
              Bice zajebano sjutra sa Ruskinjama,trenutno su najjace vele,ali nesto smo sa njima vazda dobro prolazili.

              Comment


              • Dominacija Nišlija...

                sigpic https://www.facebook.com/nezvanicnoradnickinis/

                Comment


                • Ubise s brzim centrom i tranzicijom, mocne su Ruskinje bas i imaju masu igracica, bukvalno imaju dvije postave i ubijaju obje. Najduza klupa ikad.
                  sigpic

                  Comment


                  • Ova Sabirova brza od metka, nemoguc je ovaj trzaj

                    Trebali smo najljepse rukometasice da biramo, masu su ljepse od teniserki
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Trebali smo najljepse rukometasice da biramo, masu su ljepse od teniserki
                      Popravile su se ove nase dosta u tom segmetnu
                      Nema veze sto se tice poraza,moramo Tunis i Japan da dobijemo to su nam ziceri,Brazil isto nije u nekoj formi izgleda mada su nam one uvijek bile teske.Cini mi se da ih nikad nismo dobili.Ove Ruskinje cemo opeglat tamo nedje u polufinale,finale nece im ove nase duzne ostat.

                      Comment


                      • E tuge ove.....

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Ubise s brzim centrom i tranzicijom, mocne su Ruskinje bas i imaju masu igracica, bukvalno imaju dvije postave i ubijaju obje. Najduza klupa ikad.
                          Dok ne dodu do male Nore

                          Comment


                          • Prodjosmo sto je super.Igra ne valja kurca.Ko god da nam dodje u osminu Srbija ili Koreja ce da nas siluje.Srbija super igra,napokon imaju normalnog trenera i steta za njih sto ranije nisu doveli nekog drugog umjesto onoga Boskovica,Koreja nam po stilu igre nikako ne odgovara.U sustini zadovoljan sam rezultatom na ovom svijetskom a igra nije bas obecavajuca.Kad odu Radicevicka i Bulatovicka bice to ocaj.Jedino mi se svidjelo kako igra mala Brnovicka bice nesto od nje.

                            Comment


                            • Jbg nisam gledao bez 20ak minut ali su sabile to sto sam gledao. Zastrasujuce su igrale brzi centar. Jednostavno imale su brzinu vise od rukometasica Srbije. Da imamo Cvijicku dosla bi titula. Kakva masina od djevojke
                              sigpic

                              Comment


                              • Srbija je odigrala lose,mi smo odigrali bas dobro gledajuci igru u grupnoj fazi.Cak je ovih 31:29 suvise gust rezultat u odnosu na ono sta se desavalo na terenu.Iskreno Lekicka i Damnjanovicka su zakazale kod Srpkinja i to je bilo to.Cvijicka najbolji zenski pivot ikad,nezaustavljiva je sto jes jes.Kod nas ponovo moram Brnovicku pohvalit,kako iskusno igra kao da ima 30 godina,svaka cast.Kaca i Jovanka klase,stvarno nije valjalo da idemo bez njih na prvenstvo,i dalje igraju na najvisem nivou bilo je suludo da ih se odreknemo.

                                Comment

                                Working...
                                X