Announcement

Collapse
No announcement yet.

Opste rukometne diskusije

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • A kako je to Radnički faktički gost u oba meča?

    I jel taj challenge kup drugi po jačini u Evropi odmah iza Lige Šampiona/Prvaka?
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Krle View Post
      A kako je to Radnički faktički gost u oba meča?

      I jel taj challenge kup drugi po jačini u Evropi odmah iza Lige Šampiona/Prvaka?
      Radnički igra dvije utakmice u Lisabonu zbog toga sto su na to pristali, jer im je Benfica platila sve troškove(putovanje, placanje sudija i smjestaj)tako ja mislim jer je i Bosna prije nekoliko godina igrla u Izraelu dvije utakmice (samo da se ne ponovi rezultat jer je i Bosna tad dobila prvu sa jednim golom razlike, a sutra izgubila itsom razlikom ali posto je manje dala u ''gostima'' ispala. To je bila praksa klubova sa ovi prostora ako igraju bas duga gostovanja.
      Challenger cup ti je trece po jacini takmicenje. Prva je LŠ a drugo je EHF kup

      Comment


      • Dobro objašnjeno danijelkr ;)
        IO NON RUBO IL CAMPIONATO
        ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
        C'E SOLO L'INTER

        Comment


        • Danijele, posto vidim da pratis rukomet i to poprilicno dobro, reci mi samo sta mislis, da li moze Montpellier dobiti Schaffhausen sa vise od 7 razlike?
          sigpic


          "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

          Comment


          • Evo tek sam sad vidio tvoje pitanje. Evo dobili francuzi 8 razlike valjda si igrao preko.

            Comment


            • Jesam, hvala Bogu pa je doslo.
              sigpic


              "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

              Comment


              • Ovako se zavrsila utakmica Partizana u Grčkoj, ko hoce da pogleda. Na kraju su igraci Partizana jedva zivu glavu izvukli

                Comment


                • Radnički je izgubio drugu utakmicu 21:29 i to znaci da nije prosao dalje.

                  Comment


                  • Evo parova 1/4 finala



                    Ostala takmičenja.



                    Velika prilika da Partizan prođe u finale.
                    Last edited by danijelkr; 05-04-11, 14:47.

                    Comment


                    • Valjda se niko nece ljutiti zbog ovoliko mojih postova zaredo. Neki dan sam napisao post o reginalonoj ligi ali nista od toga. Glavni krivci za to su hrvatski klubovi Zagreb i Nexe koji su od glavnog sponzora trazili dosta vise para od ostalih ekipa. Moje misljenje da je ovo HRS i njegova dva kluba namjerno uradili jer je RSBiH organizator RL i ocito ne mogu podnijeti da ce BiH imati 3 predstvanika. Poslije ovaki ultimatuma hrvatski klubova najbolje bi bila RL bez njih i tako bi bila jaka.

                      Evo potrudio sam se da nadjem tekst u Sportkim novostima kojim potvdju koliko je hrvatima krivo sto iz BiH igraju 3 tima pa navode kao razlog nacionalni kljuc sto nije tacno. Glavni razlog je zato sto je RSBiH obezbijedio sponzora, a presjednik HRS je poznati grobar BiH rukometa koji je u polufinalu kupa kupova kada su igrali Ademar, Izviđač, Zagreb i Vardar izmuljao da Zagreb ne igra tad protiv Ademara i Izviđača jer bi to značilo katastrofu za njegov klub(tad je Zagreb bio prosjecna ekipa) i otimanja igraca iz BiH.
                      http://sportske.jutarnji.hr/rukometa...vijeta/849444/

                      Danas u Ligi šampiona(1/2 finale) za žene igra Budućnost protiv norveškog Larvika.
                      Last edited by danijelkr; 09-04-11, 08:56.

                      Comment


                      • Larvik - Budućnost 25:20

                        Utakmicu su obiljezile dvije stvari golmanica domace ekipe koja je nemoguće lopte branila i veliki broj gresaka obje ekipe. Za osam dana se igra revans i velike sanse ima Budućnost napokon dodje do finala(ovo je šesto 1/2 finale ove crnogorske ekipe).

                        Comment


                        • Prije tačno 35 godina RK Borac Banja Luka je u finalu Kupa prvaka(danasnja Liga šampiona) bio bolji od danske Fredericije (17:15).

                          Comment


                          • Sad za vikend se igraju cetvrfinala rukometne Lige Sampiona.
                            Samo se duel Flensburg-Siudad Real igra u cetvrtak u 8.U subotu igraju od 15:45 sastaju se HSV-Medvedi dok u nedlju od 17:45 igraju Rajn Nek Leven-Montpeljer,a odmah posle tog duela(19:30) igraju finalisti proslogodisnje Lige Sampiona Barselona-Kil.Prve dve utakmice bice na areni sport 2,a nedljni dueli bice na kecu.

                            Comment


                            • Utakmice u EHF kupu, Čelendž kupu i Kupu pobjednika kupova igraju se u subotu osim utakmice Gummersbach - Vardar Skoplje(kup pobjenika kupova) igra se u četvrtak. Partizana igra u subotu u 21h protiv portugalske Benfice.

                              Comment


                              • Danas se igraju dvije utakmice u europskim takmičenjima i to:


                                U prvoj utakmici branilac naslova Gumersbach igra protiv Vardara i tu se očekuje pobjeda domaćina i ako ekipa Vardara nije za podcijeniti. Vardar je do polufinala došao preko dvije jake ekipe FIF Copenhagen (bivši Handbol) i rumunjskog predstavnika UCM Sport Resita koja je tri puta osvajala Challenge cup. Od poznatiji igrača za Vardar nastupaju Marko Čuruvija kojeg se sjećam kad je igrao za Ademar protiv Izviđača i tad je strašno igrao i Božidar Nadoveza koji je polusezonu odigrao za Bosnu, a za Gumersbach igraju Zrnić, Vukojević, brani crnogorac Stojanović, Anić (otac mu je bio prvi kapiten BH reprezentacije).

                                U prvom meću ¼ finala LŠ Njemci imaju male šanse sa vanzemaljcima iz Španije.

                                Comment

                                Working...
                                X