Announcement

Collapse
No announcement yet.

High stakes poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad sam igrao sa micro Phil Ruffinom. Lik je totalni moron, sve calluje, betuje 10% pota i sl. Sto je najgore na kraju je bio u dobrom plusu. Lik callovao moj raise sa prve pozicije sa K4 off, i izadju dva kralja, a ja sa rucnim desetkama, koje betujem on calluje i onda cekiramo do kraja. Mrzim kad takvi likovi dobiju, to je gore od bad beata...
    sigpic

    Comment


    • Gde si njega nasao? Ma bezi od takvih sto dalje... Call UTG sa K4 off,heheh...Takvi uzimaju...
      sigpic

      Comment


      • HSP season 7 episode 8
        jos jedna epizoda koja nije vredna gledanja...
        Nego kako ide online? Jer raste malo bankroll?
        sigpic

        Comment


        • Nema znacajnih pomeranja za sada. Ne igram tako cesto. Ma HSP 7 je katastrofa, ali moram da kazem svidja mi se kako igra Mike Baxter, on je medju boljim rekreativnim igracima, secam se da je bio odlican i na HSP 4, ako se secas kad je provalio Hellmutha da ima 7 2, igrali su ono ko dobije sa tom rukom dobija bonus pare od ostalih...
          Ali u principu nije atraktivna igra na HSP 7, to je ono sto kazem za novu generaciju igraca, imaju svoje sisteme koji odlicno rade, ali oni u stvari nisu kockari, i zato nisu zanimljivi za gledanje. U svakom slucaju je bolje uciti od njih nego od Sammya i Elia...
          sigpic

          Comment


          • Hehehe,pa dobro mozda je bolje za ucenje ali nije ovo show napravljen da bi neko naucio da igra jer tesko da ce toliki stek imati ispred sebe ako je pocetnik... Ja sam odgledao million dollar cash game kad buddes imao vremena gledaj super je 5. sezona a nije ni 4. losa...Dobar je Baxter,da njega sam vec gledao,solidan je skroz...
            sigpic

            Comment


            • E pokusavao sam da gledam Million Dollar Cash Game, ali mi se nekako ne svidja kako su odradili sve, ne cuju se igraci za stolom, nekad ne prikazuju karte, ne prikazuju kolko ko betuje, kamera ne snima igraca koji je na potezu... Sve skupa mi ne drzi paznju kad gledam. HSP je sve skupa bolji show...
              sigpic

              Comment


              • Ja sam gledao od 5 sezone pa unazad,a provalio sam da u prvim sezonama nisu skoro uopste imali grafiku samo su snimali karte igraca na momente...
                sigpic

                Comment


                • Sad sam gledao National Heads Up Poker Championship 2010,mnogo mi se svidja... Odgledao sam 6 epizoda za redom,vrh mi je show...Dosta dobrih likova i moj omiljeni Scotty,sa iveyem i caplanom,bas vrh... Obavezno cu da odgledam sta god nadjem od ovog show-a mislio sam da mi nece biti zanimljivi heads-up-ovi,ali ovo je vrh!
                  sigpic

                  Comment


                  • Zavrsi se i ova sezona highstakesa...Danijel zavrsi jednu sesiju u plusu,konacno...A Johny Chen ih ubi...Najzanimljiviji za gledanje je bio definitivno Galafond,u dosta ruku je ulazio,blefirao... Sve u svemu treba da se nadamo da ce da dodje do pomirenja sa Full tiltom...
                    sigpic

                    Comment


                    • E nisam jos odlgledao do kraja, stigao sam do 11 epizode, jos nema Daniela, u principu samo zbog njega cu do kraja da gledam. Galfond kao sto kazes je sjajan igrac, ali Full Tilt igraci su neophodni, i sto manje ovih amatera bogatasa...
                      sigpic

                      Comment


                      • Sto manje amatera,kojima ovaj novac ne znaci nista i onda gubi smisao igra...I ja da igram kes game za 200 din i da znam da me snimaju da me gleda ceo svet i ja bi se sprdao i sve call-ovao....
                        sigpic

                        Comment


                        • Pa bas tako. Mada opet i ovi profesionalci koji igraju na tom nivou imaju toliko kesa da im ne znaci mnogo tih 100-500K. Ne bi oni seli za sto da ne smeju da izgube taj novac. Meni je najveci problem kod amatera sto jednostavno ne znaju da igraju i onda ih samo gledas kako se sprdaju, a to nema mnogo smisla.
                          sigpic

                          Comment


                          • http://www.bestpokermoments.com/2011/06/what-a-suckout/

                            Danas naidjoh na ovo pa rekoh da podelim! Auuu koliko odvratno sve se najezim!!!
                            sigpic

                            Comment


                            • http://www.youtube.com/watch?v=AgOlf...eature=related

                              A jel si video ovo?

                              http://www.youtube.com/watch?v=tgO5MVbMRl0&NR=1

                              Evo sta se desava kad se igra 7-2. Covek bacio preko 100k samo da bi dobio po 500$ od svakog igraca. A Brandon napravio najgori raise u istoriji na turnu.
                              Samo full house je mogao da ga plati. Cak bi se i kecevi bacili...
                              Last edited by Tony_G; 10-06-11, 22:01.
                              sigpic

                              Comment


                              • Mogao je slow play do kraja i da uziva...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X