Announcement

Collapse
No announcement yet.

High stakes poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    E brate jesi stavio kes na PokerStars?
    sigpic

    Comment


    • #92
      Jok,brate nisam jos,t? Istekla mi ona Vitruon kartica iz Raajfajzena nisam ni znao da traje samo godinu dana,i sad nikako da skoknem do banke da produzim... Da sam znao mogao sam da uplatim preko nje pre mesec dana pa bih podigao (ako podignem) sa nekom drugom...Jbg...
      sigpic

      Comment


      • #93
        Ja sam stavio, igram turnire, ali za sada nista, od prilike sam na nuli.
        Svidjaju mi se ovi veci turniri, na finalnom stolu se uzimaju bas dobre pare, ali zato ucestvuje mnooooogooooooo ljudi. Dobar je i format isto, krece se dovoljno deep i blindovi idu na 15 min. sto mi odgovara. Ali ti u svakom slucaju treba mnogo srece da bi pobedio 5/6 hiljada ljudi....
        sigpic

        Comment


        • #94
          Zanima me kako mogu da uplatim novac da igram na Poker Starsu ? Odg. moze i na PM
          СА ЗВЕЗДИНОГ ФРОНТА ИСПОД ХОРИЗОНТА

          Comment


          • #95
            Postujem,ali sto veci rizik vise love uvek vredi probati...Na stg od 2$ mozes da uzmes maximum 10 $ kad je 10 handeed sto....Samo polako i ne gubi strpljenje to je jedini savet koji mogu da ti dam,jer bolje da si na nuli nego u down-u,ja sam se izglupirao jer sam mislio da cu kad podignem ulog da profitiram ali bankroll managment je keva,samo to prati i polako uz poker znanje koje imas naplatices kad tad...
            Ja sam do sada za sve te kazione i poker sobe uplacivao preko vitruon kartice rajfajzen banke...Tu moras da imas 20 $ uvek na kartici, a sve ostalo je mnogo jednostavno kao da se radi o nasim sobama,samo ukucas broj kartice iznos i to je to...A ta katica traje godinu dana,cuo sam da preko intese ima neka dosta povoljnija varijanta ja cu sad ovih dana da se raspitam oko toga,cuo sam da se te kartice za placanje online dobijaju besplatno,a vec imam racun tamo preko firme,pa cu videti i to...Za sad najjednostavnije ti je ovo,ima i drugih nacina preko moneybookera i tako to,ali mislim da je to komplikovanje bzvv...
            sigpic

            Comment


            • #96
              E tony odgledao sam 5. sezonu million dollar cash game-a,super je majke mi,malo komentatori ne zaklapaju usta ali sve ostalo je super... Reci cu ti samo da je Elezra profitirao najvise a ucestvotavo je samo u 2-3 epizode...Ako imas vremena pogledaj peta sezona ima sest epizoda i stvarno je kartanje ludilo....
              sigpic

              Comment


              • #97
                Jbt ovi turniri su takva lutrija, to je neverovatno, samo se nerviram. Pazi ruku: Blindovi su 200/400. Ja imam oko 40k, medju vodecima sam, lik s moje desne strane (sa stackom 30k) radi raise do 1200, i znam da ima dobru ruku verovatno QQ/KK/AA, posto je do tada limpovao 90% ruku, ja imam 55, racunam daj da vidim flop, ako dodje 5 uzimam mu sve, u suprotnom gubim samo 1200, neki treci lik ode all-in sa 1000 chipova. Izlazi flop 6 5 2, ovaj s moje desne betuje, ja raise, all-in, all-in. Naravno imao ja KK i na riveru mu izlazi K i ja padnem na 10k i ne vidim normalnu ruku naredna dva sata. A sto je najgore onaj treci lik imao rucne dvojke. Prvi put vidim situaciju: set over set over set. Pritom osvajac turnira je nosio tipa 2k, a ovako sam zavrsio sa 3$...

                Olakso sam dusu......
                sigpic

                Comment


                • #98
                  Hehe,ako...
                  Jbg znas koliko sam se ja tripovao oko toga jer su mi se takve stvari neverovatne desavale...Znaci znas koliko puta uhvatim lika u blefu imam tipa najveci par ili over par i on gurne all in ja ga platim i njemu odma na turnu izaadje A ili K...Ma idi,10 godina zivota mi oduzelo to nerviranje ali sta cu kad volim...
                  sigpic

                  Comment


                  • #99
                    Cccc sad sam odgledao 7. epizodu...Kako ovo bedno izgleda posle Million dollar cash game-a... Raise pre flopa i plati Laak sa AA,Duhamel sa qq i neki ameter sa 66...Flop 8 3 2,Duhamel raise za 7k,ameter re-raise na 27k,laak fold,duhamel fold... Majko moja!!!! Pa da su mu bili tu durrr ili ivey raisovali bi mu na 100 k odmah...Jos posle pitaju laak-a na koju ruku je stavio duhamela posto je foldovao pre njega,a on kaze pa pre flopa na JJ ali kad je betovao znao sam da ima 2 para...Pa koja dva para a na flopu 8 3 2!!!!!!!!!!!!!!U duhamel za njim baca dame!!!!! Cccc ne gledam vise HSP,mozda neku ruku kad bude neki allin pogledam na youtube i to je to....
                    sigpic

                    Comment


                    • Pa Laak je tu pogresio sto nije raisovao pre flopa, na flopu i ne mozes da ga krivis posle beta i raisa. Mada je i dalje prilicno tight fold. A to za dva para je suludo, ja bih pre stavio ovog amatera na set. U stvari cudi me da ni Duhamel nije uradio raise pre flopa, stvarno ne razumem takvu igru, ne moze nista dobro iz nje da izadje... Npr 10 10 ili J J nije obavezan reraise pre flopa.
                      A turniri su tako nerealni. Bila mi situacija da sam chip leader na nekom cetvrtom nivou blindova i lik sa 4 puta manje od mene ode all-in, ja imam AK, naravno pratim ga, on okrene K10, znaci jedna karta mu radi i naravno dodje. Znaci kad to izgubim, onda nemam srca da se upustim u neki flip. Da bi osvojio turnir moras da pobedis flipove, ali kako da pobedim u desetak flipova na turniru. Prosto nemoguce...
                      sigpic

                      Comment


                      • Pa bas je tako,samo mozes da povecas svoje sanse i da igras samo sa odredjenim kartama,a srece treba mnogo... Koliko sam bad beatova ima protiv manjeg para ili set ili mu se neka skala spoji ne da Boze...Jel si se pomerio sa pocetka? Jel + ili -?
                        sigpic

                        Comment


                        • A sta mislis sta je, kad ovoliko kukam? To ide ovako: prvo ispadnem na turniru, i onda igram na tiltu (ne sajtu, nego dusevnom stanju) cash game i naravno mozes da pretpostavis sta se tu desi. Danas mi se desilo nesto neverovatno za ove micro limite: Jedan lik redovno na moj raise radi 3-bet pre flopa, i jednom smo u toj situaciji stigli do showdowna, uz check na flopu i riveru, a bet na turnu, da bi mi lik na kraju pokazao K2, i dobio sa parom kraljeva koji je je izasao na riveru. Aj sto mu je to izaslo, ionako sam imao idiotsku ruku pa mi nije bilo krivo, nego me cudi da neko igra na taj nacin na micro nivou. Obicno je tu 3-bet znak velikog para, eventualno AK/AQ. Ma bre strpljenje je kljuc uspeha u pokeru, ali kolko god da to sebi ponavljam jednostavno ne mogu da se kontrolisem. Nadam se da je samo downswing.
                          sigpic

                          Comment


                          • Hehe,ima mentolaca svuda,i ja sam se cudio sa cim me ljudi re-raisuju...Jbg...Gasi to do sutra onda nemoj da pikas ako nemas strpljenja sad...
                            sigpic

                            Comment


                            • Ma nastavio sam da igram i malo se povratio, tako da je dobro ispalo. A znas sta me nervira na cash gameu: ljudi prave preveliki raise pre flopa, uvek 4xBB, a nismo nesto deep (tacnije 100BB max), pa ne volim da tolko bildujem pot, pogotovo sto hocu da igram konektore i sl., a onda mi se ne isplati ako promasim flop, sto se cesto desava. Jer onda moram ili fold ili neki blef, koji je mnogo skuplji nego sto mi odogovara. Npr ja uvek pravim 2.5xBB ili 3xBB. Mozda ti ne deluje koa neka razlika, ali kad su dvojica ili trojica u ruci onda se napravi znacajna razlika. Sve ovo vodi ka tome da mogu da igram ruku samo ako nema raisea pre mene. Naravno osim ako imam neku od jacih startnih ruku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Znam o cemu pricas i ja bih video dosta flopova ali ogromne raisove prave i onda kad sednem sa malim stekom dodjem u sitaciju da svaku trecu ili cetvrtu ruku igram push-or fold...Zato i izbegavam da igram cash i igram STG...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X