Announcement

Collapse
No announcement yet.

High stakes poker

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Poz svima,
    Ja sam u stvari nucle0, nego sam morao da promenim account jer mi se sjebo stari mail, pa nisam mogao da promenim sifru sad kad su promenili forum.
    U svakom slucaju da nastavim, evo par klipova koji mogu da vam pomognu da u pokeru...

    http://www.youtube.com/watch?v=Xeeoz...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=4d1VQ...eature=related

    http://www.youtube.com/watch?v=ur7BD...eature=related
    sigpic

    Comment


    • #17
      Prati li ko ovaj Aussi Millions 2008?

      Comment


      • #18
        E,pratim i to kad uhvatim,mada znam sta ce se odigrati pa mi i nije toliko zanimljivo...Aussie millinos polako postaje pokeraska atrakcija sa mnogo jakim nagradama i buy-inovima...Sada na zadnjem je bio turnir na koame je bio buy-in 250000$ to je neverovatno...Za koga navijas na ovom turniru? Meni je favorit Eric SIdel koji je inace osvio sve turnire jace u 2011 i dospeo na prvo mesto po zaradi na turnirima ikada,to je neverovatno!
        sigpic

        Comment


        • #19
          Originally posted by Tony_G View Post
          Poz svima,
          Ja sam u stvari nucle0, nego sam morao da promenim account jer mi se sjebo stari mail, pa nisam mogao da promenim sifru sad kad su promenili forum.
          U svakom slucaju da nastavim, evo par klipova koji mogu da vam pomognu da u pokeru...

          http://www.youtube.com/watch?v=Xeeoz...eature=related

          http://www.youtube.com/watch?v=4d1VQ...eature=related

          http://www.youtube.com/watch?v=ur7BD...eature=related
          Jaoooj,pa sto bre Tony G,heheh Ja brate znas ti cega sam se ja sve naslusao i sta sam sve procitao i cega sam se nagledao,ali znas kako je tesko kad si na button-u,nemas karte a treba da koristis poziciju i da teras igrace...E po meni je tu glavna razlika izmedju profe3sionalaca i amatera,oni gledaju poziciju vise nego karte...
          sigpic

          Comment


          • #20
            U pravu si to za razliku, ima onaj primer da je Annette Obrestad na netu osvojila turnir bez gledanja u karte, vec samo s igrom sa pozicije i to je na turniru bilo 180 igraca. Pogledala je karte samo na kraju za all-in. A sad na HSP 7 ovi novi igraci tipa Andrew Robl, Vannesa Selbst igraju iskljucivo sa pozicije, tipa bacaju sa UTG K10, Q10, connectore, cak i suited connectore. To je turnirska igra, ili igra za net gde se u ruci uglavnom nadju samo dva igraca i zato ne vredi uci sa rukama tipa K10, Q10 jer ces biti dominiran. I takodje na internetu retko ko igra deep stack pa se ni zato ne isplati igrati te ruke. Ali zato live kad imas pored sebe Viffera i dva milijardera onda se itekako isplati igrati sve zive ruke i juriti ogroman pot jer svi imaju preko 400BB. U svakom slucaju mnogo je dosadna 7 sezona.
            sigpic

            Comment


            • #21
              Lud mi je onaj dekica Casale mada evidentno ko je za stolom jedini profesionalac. Ima li negdje na netu da se gleda ili skine neka partija (osim you tuba)? Drago mi je sto je onaj Pescatori ispo, onakvim ne treba dati da sjedi za stolom...

              Comment


              • #22
                Hehe,da bre...Bacaju sa utg sve i svasta ali zato sa buttona ide raise sa cim 'oces... Kazem ti nisam jos gledao,cekam sve da izbace pa cu sve od jednom...Mnogo bi voleo da se pojavi u ovoj sezoni Galafond,ako znas ko je? Samo ne znam da li je i on full tilt igrac,zaboravio sam... U sto ja volim njega da gledam,takav reading skills ima samo on i jos par ljudi na svetu...
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Originally posted by Candid View Post
                  Lud mi je onaj dekica Casale mada evidentno ko je za stolom jedini profesionalac. Ima li negdje na netu da se gleda ili skine neka partija (osim you tuba)? Drago mi je sto je onaj Pescatori ispo, onakvim ne treba dati da sjedi za stolom...
                  A sta te interesuje,sta bi gledao?
                  sigpic

                  Comment


                  • #24
                    Uglavnom da je cash game.

                    Comment


                    • #25
                      Skidaj matori svih 6 sezona High Stakes-a, veruj mi, neces se pokajati...
                      Ja sad bas trazim neke druge cash partije da skidam, ali nista ne moze ni da prismrdi HSP-u.
                      sigpic


                      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                      Comment


                      • #26
                        Ako nisi odgledao sve gledaj HSP,dobar je i million dollar cash game,ima cash game-a i na aussie millions,imas cak i super cash game-a na poker after dark...Idi na www.pokertube.com,naci ces bukvalno sve,tamo ima sav poker ikada sniman
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Hvala momci, ovaj PokerTube me jako obradovao

                          Comment


                          • #28
                            Ma vrh je poker tube,ja kad nemam sta da radim,okacim se tamo i zevam uvek nadjem nesto zanimljivo...
                            sigpic

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by Denzel80 View Post
                              Hehe,da bre...Bacaju sa utg sve i svasta ali zato sa buttona ide raise sa cim 'oces... Kazem ti nisam jos gledao,cekam sve da izbace pa cu sve od jednom...Mnogo bi voleo da se pojavi u ovoj sezoni Galafond,ako znas ko je? Samo ne znam da li je i on full tilt igrac,zaboravio sam... U sto ja volim njega da gledam,takav reading skills ima samo on i jos par ljudi na svetu...
                              Cuo sam za Galfonda, bio je u HSP 6, i bice na HSP 7, video sam na 2+2 forumu listu igraca i cak nije lose, ali ove pocetne epizode su katastrofa. A inace da ti odgovorim za Tony G -a, zgotivio sam ga kad je napusio onog Rusa Ralpha Perry-a pretpostavljam da znas o cemu govorim, nekako mi je dobar za TV, ali je realno skotina.
                              A sto se tice Galfonda nisam ga puno gledao, samo na HSP 6, i tu nisam primetio neke sjajne read-ove, a u principu me ne fasciniraju Internet pro-ovi, vise volim da gledam igrace tipa Farha, Elezra, Negreanu, Gus i u principu ekipu iz HSP 1-4.
                              sigpic

                              Comment


                              • #30
                                pa dobro za oldschool ekipu uvek svako postovanje,a mene Galafond odusevaio kad je dva puta za redom bacio fullhouse...A sto se tice tony g znam o cemu pricas i isto to je uradio jos jednom ne mogu da se setim sa kim bese...
                                http://www.youtube.com/watch?v=EprGnEjm2oE
                                za mene je ovo pre-bezobrazno
                                Bice super ako je Galafond u planu,cuo sam za to odavno,ali kada sam video da ga nema na spisku mislio sam da se nece ni pojaviti...
                                A sto se tice on line poker igraca,verujmi mnogo su oni dobri,jer bukvalno za 3 godine odigraju toliko ruku koliko Doyle za ceo vek...Sad i ja neke simpatisem neke ne,a iz te starije garde su mi skoro svi ok,i toliko sam ih gledao da kad ih vidim negde imam osecaj kao da ih poznajem,zato uzivam kad ih vidim...
                                A Elezra Izraelac mi je jak lik mnogo,kakav je on zivotni put imao to je neverovatno...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X