Announcement

Collapse
No announcement yet.

Qantas Formula 1 Australian Grand Prix 2011 - Albert Park Circuit

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by JAAAA View Post
    Ljudi pomagajte,ja sam RRV ali imam problema da s eulogujem a posizela sam jutros iskljucili nam RTL nisam mogla nijedan stream da nadjem,ovj od lorenzo-fana i trivuna mi nesto nece molim vas neka mi neko posalje neki link za sutra ne znam sta da radim,hvala vam svima unapred!
    Pa resetuj password, nemoj da pravis nov Account. A sto se tice strimova, u temi Formula 1, Vladan je postovao veoma dobar BBC stream.

    Comment


    • #32
      Pa mozes li da mi prekopiras ne mogu da nadjem zeza mi nesto...Pa pokusala sam da resetujem i nece nikako ne bih pravila ovo da hoce da se resetuj enisam luda!

      Comment


      • #33
        http://www.forum.hr/showpost.php?p=32491443&postcount=2

        Comment


        • #34
          Pos Driver Team Time (zaostaci pomereni jedan red na gore, greska sajta)
          1. Sebastian Vettel Red Bull-Renault 1m23.529s + 0.778s
          2. Lewis Hamilton McLaren-Mercedes 1m24.307s + 0.866s
          3. Mark Webber Red Bull-Renault 1m24.395s + 1.250s
          4. Jenson Button McLaren-Mercedes 1m24.779s + 1.445s
          5. Fernando Alonso Ferrari 1m24.974s + 1.718s
          6. Vitaly Petrov Renault 1m25.247s + 1.892s
          7. Nico Rosberg Mercedes 1m25.421s + 2.070s
          8. Felipe Massa Ferrari 1m25.599s + 2.097s
          9. Kamui Kobayashi Sauber-Ferrari 1m25.626s + 3.537s
          10. Sebastien Buemi Toro Rosso-Ferrari 1m27.066s

          Q2 cut-off time: 1m25.882s

          11. Michael Schumacher Mercedes 1m25.971s
          12. Jaime Alguersuari Toro Rosso-Ferrari 1m26.103s
          13. Sergio Perez Sauber-Ferrari 1m26.108s
          14. Paul di Resta Force India-Mercedes 1m26.739s
          15. Pastor Maldonado Williams-Cosworth 1m26.768s
          16. Adrian Sutil Force India-Mercedes 1m31.407s
          17. Rubens Barrichello Williams-Cosworth

          Q3 cut-off time: 1m27.222s

          18. Nick Heidfeld Renault 1m27.239s
          19. Heikki Kovalainen Lotus-Renault 1m29.254s
          20. Jarno Trulli Lotus-Renault 1m29.342s
          21. Timo Glock Virgin-Cosworth 1m29.858s
          22. Jerome D'Ambrosio Virgin-Cosworth 1m30.822s
          23. Tonio Liuzzi HRT-Cosworth 1m32.978s NQ
          24. Narain Karthikeyan HRT-Cosworth 1m34.2932 NQ

          OK, utisci, o svim pomalo, prvi put sam ih gledao ove godine, pa sam inspirisan:
          1. Red Bull izgleda sjajno pogotovo u Vettelovim rukama. Stabilno, brzo, cini se da nisu mnogo koristili KERS, zadnje krilo koriste pre svih, cak i gde drugi ne mogu zbog sjajnog aerodinamickog paketa, ima tu jos verovali ili ne.
          2. Mclaren dobro drzi ritam, sa dobrim startom Hamiltona mozemo videti svasta. Dobar balans, mali problemi na kocenju, pogotovo Button, koji je jednom i zablokirao tocak, ali debelo iznad ocekivanja. Uz malo rada sigurno stizu RBR.
          3. Ferrari potpuno podbacio u odnosu na ocekivano, Alonso tu i tamo, Massa za zaborav sem okretanja posle izlaska iz pita. Pokazao nam je koliko su gume ranjive, prakticno ih je unistio jednim okretanjem, pogledajte snimak. Auto nestabilan, preupravljanje, imaju na cemu da rade do sutra, Alonso par puta gubio zadnji kraj, Felipe ga i izgubio. Domenicali je rekao da kvalifikacije ne smatra toliko bitnim ove godine. Nadam se da ceo tim nije to uzeo preozbiljno, naravno da su bitne.
          4. Mercedes nema tempo, Nico jedva usao, na kraju sedmi, Shumi ispao zamalo, ali opet bez trece runde. Takodje izgledali klimavo. Kazu da imaju bolji ritam u trci nego u kvalifikacijama, videcemo sutra koliko su u pravu.
          5. Quick Nick imao razocaravajuci start u Renaultu, Petrov solidan, mislim da taj auto moze jos, videcemo trku.
          6. Kamui svaka cast, bice opasan sutra u trci, solidan start Pereza, auto izgleda vrlo dobro i stabilno, za moj ukus cak bolje i od Mercedesa. Govorim o cisto subjektivnom utisku, ne o vremenima.
          7. Williams mogao i bolje, ali bice zadovoljni. Rubens ispao zbog greske, ali ce imati sveze gume za razliku od drugih, to moze da bude plus. Ako se pokaze kao plus, moguce da ce neki timovi iz sredine poceti da preskacu Q2 rizikujuci losije mesto, ali bolju poziciju za taktiku u trci. Pastor jos uvek uci i auto i uopste svakodnevni zivot F1 vozaca, ali se potencijal vidi.
          8. Force India solidna, da se Sutil nije okrenuo, imao bi mozda sanse da udje u Q3. Paul di Resta ispred timskog kolege, uvek dobro za debitanta, za to kratko sto se pojavio u kadru nije bio los, jos uci tacke kocenja, prosle godine bio u DTM pa je malo izgubio osecaj, velika je razlika u odnosu na bolide.
          9. Torro Rosso, dobar, od njih se ocekuje da ove godine svaki put ucestvuju u Q3 sa jednim ili dva vozaca.
          10. Novi timovi opet na dnu, bolidi Hispanije prvi koji se nisu kvalifikovali posle dugo vremena.

          Sve u svemu isplati se ustati sutra, bice zanimljiva trka, mesta za preticanje ima, predvidja se stabilno vreme ali ni kisa nije potpuno iskljucena, uticaj guma i tehnickih novosti. Jedva cekam !
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35
            Onako, solidna trka za pocetak, mislio sam da ce biti zanimljivije, kako je pocelo, moglo je biti svasta. Utisak trke, prvi podijum Petrova. Nadam se da vsie nece biti price da je placeni vozac, odvozao je ovo kao da je Kubica. Izvinjavam se sto sam ga potcenjivao u prvih par trka prosle sezone, otkako sam ga gledao u Madjarskoj prosle godine, imam ogromno postovanje prema njemu. Perez 7. mesto ispred Kobayaskija u prvoj trci. Mislim da imamo buduceg sampiona Vettel dominirao, ocekivano. Imao problema sa gripom par krugova vrlo brzo reseno odlaskom u box. Hamilton malo obradjivao pored puta, sem toga bio. Alonso pokazao da ipak zna da pretice , a Domenicali da kombinuje, uspeo je da prestigne Webbera u boxu.
            Na celom svetu samo Crvena zvezda

            Comment


            • #36
              Perez je cisto dosao do 7.pozicije zahvaljujuci 1.odlasku u box s time da BMW tj Sauber ali ja i dalje govorim BMW xD ima odlican bolid , tako da biti ce svakako zanimljivo. Heidfeld me razocarao juce u kvalfiikacijama pa i danas , moze on i bolje , samo sto jos nije uhvatio bolid kako treba. Cestitke Petrovu
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • #37
                Bravo Vettel! Petrov odlican, Sergio Perez 7.

                Comment


                • #38
                  Sta reci...Sjajna trka jedva sam cekao pocetak i Mercedesova oba auta odustala zbog kvara
                  Fetel zasluzeno pobedio svaka cast,glavni konkurent za titulu i ove godine.Drago mi je zbog Petrova i Pereza.
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • #39
                    Fetel objasnio!!! Da se vidi ko je sampion<3 Petrovu svaka cast,gotivila sam ga i proslu sezonu stvarno je dobar a sada je dokazao to,Perez isto sjajan,svaka cast!
                    Steta sto nema Kubice Hajmo Fetel i sledecu trku na pobedu,nadam se isto ubdljivu kao sto je ova bila!<3
                    <3 <3 <3 *K*I*M*I* *R*A*I*K*K*O*N*E*N*!!!!!!!! <3 <3 <3
                    *93*26*46* <3 RAIKKONEN,MARQUEZ,VETTEL,PEDROSA,ROSSI!<3
                    *CHELSEA FOOTBALL CLUB! *
                    LUIZ! DROGBA! SZCZESNY! ROONEY! DE GEA! CECH! IVANOVIC! PIAZZON! TORRES! PARTIZAN,MANCHESTER UNITED!
                    Red-Bull,Evra,Tomizawa,Kubica,Schumacher,Lorenzo,Vesel y,Vidic,Van Der Sar,Real,West Ham,Cleo,Caroll,Stojkovic,Stanic,Teodosic,Keselj,S avanovic,Morgersten,Schrili,Djokovic,Tsonga<3
                    JOE COLE IS RETARDED LOSERPOOL FAN BUT I STILL LOVE HIM VERY MUCH <3

                    sigpic

                    Comment


                    • #40
                      Nije Fetel nista objasnio,ovo sto radi RB je sramota,ali opet to je radio i prosle godine,niko ih ne dira ocigledno!

                      3.15 Aerodynamic influence :
                      With the exception of the driver adjustable bodywork described in Article 3.18 (in addition to minimal parts
                      solely associated with its actuation) and the ducts described in Article 11.4, any specific part of the car
                      influencing its aerodynamic performance :
                      - must comply with the rules relating to bodywork.
                      - must be rigidly secured to the entirely sprung part of the car (rigidly secured means not having any degree of freedom).
                      - must remain immobile in relation to the sprung part of the car.
                      Any device or construction that is designed to bridge the gap between the sprung part of the car and the ground is prohibited under all circumstances.
                      No part having an aerodynamic influence and no part of the bodywork, with the exception of the skid block in 3.13 above, may under any circumstances be located below the reference plane.
                      With the exception of the parts necessary for the adjustment described in Article 3.18, any car system,
                      device or procedure which uses, or is suspected of using, driver movement as a means of altering the aerodynamic characteristics of the car is prohibited.
                      Prikaz krila kad se vozi i kad stoji



                      Pogledajte ovo



                      Pa sad pogledajde Meklaren



                      I za kraj Mecku



                      Ma ovo je sramota,samo mi nije jasno sto ostali cekaju kad ove niko ne dira!



                      I pazite to sve bez KERSa,valjda nisu imali obraza da ga pale,bili bi brzi 3 sekunde,katastrofa

                      you gotta love it, engineers making yet more monkeys out of rule-makers, a Kinetic Energy Recovery System that doesn't recover any kinetic energy.
                      http://totalf1.com/full_story/view/3..._lack_of_KERS/

                      Vitaliju svaka cast,za mene je on danas pobjednik!

                      P.S.Dvostruki standardi!

                      http://www.gpupdate.net/en/f1-news/2...-infringement/
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        Šok za Zauber!

                        00047859.jpg

                        Nikad bolji start sezone nije imala ekipa Zaubera nego u nedelju u Melburnu za VN Australije. Piloti švajcarskog tima, debitant Serhio Perez i Temui Kobajaši, zauzeli su sedmo, odnosno osmo mesto, međutim, odlukom stjuarda trke u Melburn Parku, njihov plasman je poništen! Razlog su, naime, zadnji spojleri na bolidu, koji nisu u skladu sa propisima FIA, što nije promaklo odgovornima za regularnost takmičenja, koji su u ekspresnom roku diskvalifikovali dvojac Zaubera.

                        - Sezona je počela kao iz snova - sijao je od sreće Peter Zauber, gazda tima, pre nego što su stigle loše vesti. On je istovremeno najavio žalbu na ovu odluku.

                        Posle diskvalifikacije debitanta u gran priju Pereza i Kobajašija, poredak vozača u Australiji je sledeći:
                        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                        Comment


                        • #42
                          E jbg,steta
                          Iznenadio me je Toro Rosso...Svaka cast nisam u opste mislio da ce biti ovako dobri na startu
                          Dreams are coming true.


                          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                          Comment


                          • #43
                            Kako da sliku povecavam kad stavljam
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • #44
                              Pa ides na ovu sliku gde ti je ili samo onaj iskopirani link paste na ovo gde pises bez brisanja [IMG]-a ;)
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • #45
                                @ Vladan

                                O ovome se pricalo jos prosle godine, ali nije bilo mnogo dokaza. Ti pokretni delovi su uvek stvar rasprave, mada ovo izgleda prilicno ocigledno. Ja iskreno nisam protiv tehnoloskog napretka i razlicitih resenja za razlicite timove (Neweyevi Williamsi sa pocetka 90ih su recimo bili brutalno jaci u odnosu na konkurenciju, sledeci je bio sekund i po iza, ali se niko nije bunio), ali ako se vec ide u standardizaciju, treba pravila primanjivati. I o KERS - Red Bull odnosu se dosta pricalo, zato sto sam KERS kao uredjaj nije do tancina preciziran u pravilima, pa su moguce i ove varijacije manje baterije sa vrlo ogranicenim delovanjem.
                                Nazalost, ovo je sport bogatih i jakih i moramo biti svesni da je tada rastegljivo posmatranje pravila gotovo neminovno. Nekada Ferrari, danas Red Bull, ko plati najvise moze da progura sta god.
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X