Announcement

Collapse
No announcement yet.

COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

    Znaci ne verujem. Istorijski prelazak Valentina na Ducati je zabelezen bednim pracenjem kamere citavih 30 sekundi i sa 5 recenica komentatora. . . Stvarno sam razocarana!! Ali zato je bitno da smo dobili sve potrebne i nepotrebne informacije o Stoneru ( o njegovom odlasku u WC verovatno cemo biti obavesteni sutra kada komentatori nabave tacno vreme njegovog boravka u istom ) . . . *%@(D!RY-

    Comment


    • #32
      #58

      Comment


      • #33
        Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

        1. Casey Stoner AUS Repsol Honda Team 1m 55.752s
        2. Dani Pedrosa ESP Repsol Honda Team 1m 56.362s
        3. Hector Barbera ESP Mapfre Aspar Team 1m 56.421s
        4. Marco Simoncelli ITA San Carlo Honda Gresini 1m 56.441s
        5. Valentino Rossi ITA Ducati Marlboro Team 1m 56.479s
        6. Ben Spies USA Yamaha Factory Racing 1m 56.493s
        7. Jorge Lorenzo ESP Yamaha Factory Racing 1m 56.586s
        8. Andrea Dovizioso ITA Repsol Honda Team 1m 56.592s
        9. Randy de Puniet FRA Pramac Racing Team 1m 56.790s
        10. Colin Edwards USA Monster Yamaha Tech 3 1m 56.879s
        11. Nicky Hayden USA Ducati Marlboro Team 1m 56.910s
        12. Hiroshi Aoyama JPN San Carlo Honda Gresini 1m 56.987s
        13. Loris Capirossi ITA Pramac Racing Team 1m 57.366s
        14. Cal Crutchlow GBR Monster Yamaha Tech 3 1m 57.429s
        15. Karel Abraham CZE Cardion AB Motoracing 1m 57.821s
        16. Alvaro Bautista ESP Rizla Suzuki MotoGP 1m 58.528s
        17. Toni Elias ESP LCR Honda MotoGP 1m 59.087s

        Fastest 2011 Qatar test lap:
        Casey Stoner AUS Repsol Honda 1m 55.681s
        #58

        Comment


        • #34
          Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

          Za ono malo sto je bio u centru paznje, izgleda da se Rossi bori sa Ducatijem kao i vecina pre njega, motor je izgledao nestabilno kada se dodaje gas, ali je dobro izgledao na kocenju, to je neki moj utisak, mada je premali uzorak, mozda krug sveukupno, koliko sam pazljivije pratio. Izgleda da Rossija jos muci rame, bar se tako prica po svim sajtovima. Kakva glupost, ta njegova povreda #%d* I takav, na novom motoru koji nije bas vrhunski (iz perspektive fabrickog motora Moto GP ekipe) covek dodje na peto mesto, sa tempom 0.1 sporijim od realno dosta brze masine koju vozi konkurent za titulu. &8@^J
          Naravno, uvek je moguce da su programi testiranja bili drugaciji i da sva moja analiza zbog toga pada u vodu, ali videcemo tokom kvalifikacija.
          Na celom svetu samo Crvena zvezda

          Comment


          • #35

            Comment


            • #36
              Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

              [color=rgb(153, 153, 153)]Matthew Birt:[/color][color=rgb(68, 68, 68)]


              Rossi said normally we end practice crying but now we are smiling. [/color]
              [color=rgb(68, 68, 68)]Much happier 2nite, bike turning better and going in direction he wants[/color]
              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

              Comment


              • #37
                Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                [quote author=L. Lawliet link=topic=3376.msg270609#msg270609 date=1300391144]
                [color=rgb(153, 153, 153)]Matthew Birt:[/color][color=rgb(68, 68, 68)]


                Rossi said normally we end practice crying but now we are smiling. [/color]
                [color=rgb(68, 68, 68)]Much happier 2nite, bike turning better and going in direction he wants[/color]
                [/quote]

                Like <thumbsup>
                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                Comment


                • #38
                  Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                  Rame mu definitivno nije 100 % oporavljeno. . . Rossi je izjavio da mora da se rve sa Ducatijem , ali je vrhunski izgledao na kocenju . . . Ali ne sumnjam da ce za max mesec dana da ga "namunji" najstrasnije ( kao sto je ucinio i sa Yamahom ) &8@^J

                  Comment


                  • #39
                    Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                    [quote author=Zeljka link=topic=3376.msg270474#msg270474 date=1300387150]
                    Znaci ne verujem. Istorijski prelazak Valentina na Ducati je zabelezen bednim pracenjem kamere citavih 30 sekundi i sa 5 recenica komentatora. . . Stvarno sam razocarana!! Ali zato je bitno da smo dobili sve potrebne i nepotrebne informacije o Stoneru ( o njegovom odlasku u WC verovatno cemo biti obavesteni sutra kada komentatori nabave tacno vreme njegovog boravka u istom ) . . . *%@(D!RY-
                    [/quote]Zeljka, pre svega dobrodosla na nas forum.
                    A sto se tice komentatora, veruj mi, najbolji su.O Rosiju su pricali mnogo, cak i za vreme treninga 125cc i moto2.

                    Comment


                    • #40
                      Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                      Vesna, slazem se sa tobom u vezi komentatora! %QWT&W
                      Ljudi, ne znam da li sam vise skakala (od srece) kad sam cula uvodnu spicu ili kad sam cula njihove glasove! :fc-[
                      #58

                      Comment


                      • #41
                        Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                        [quote author=Pablo link=topic=3376.msg270653#msg270653 date=1300392464]
                        Vesna, slazem se sa tobom u vezi komentatora! %QWT&W
                        Ljudi, ne znam da li sam vise skakala (od srece) kad sam cula uvodnu spicu ili kad sam cula njihove glasove! :fc-[
                        [/quote]

                        Vise sam skakao za spicu, ali su njih dvojica medju retkim dobrim komentatorima na nasim kanalima.
                        Na celom svetu samo Crvena zvezda

                        Comment


                        • #42
                          Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                          O Rossiu nema sto da se prica, mislim da je bespotrebno i besmisleno forsirati taj njegov prelazak toliko,


                          Stoner je druga prica, presao je na Hondu, opet iz Ducatia slabo upravljivog preci u Hondu koja je dosta jaka godinama, da ne kazem decenijama unazad treba vidjeti njegov potencijal i iskreno covjek sija, mene to ne iznenadjuje ja sam i prosle godine pricao da ce biti jak kad dodje ali treba isticati koliki je to majstor i koliko je jaka Honda zajedno s njim da na kraju kad Rossi osvoji, to bude spektakularno a ne kao do sad svi su kao bili slabi pa je Rossi osvajao inace ne bi . Samo neka pricaju o Stoneru sto vise, navijam za to )))


                          Srdjan ce prepoznati ovo ako bude citao, sjecam se kad je vodio na Eurosportu 2007 sezonu i kad je bio ubjedjen zajedno sa svima da ce Stoner a i Loris sa Ducatim da pokidaju sve na onom ciljnom pravcu u Mugellu i bili su upravu negdje do 6og kruga dok Rossi nije odlucio da objasni kako se vozi sampionski da nije masina ta koja pobjeduje nego srce (nadam se da se svi sjecaju njegove kacige sa srcem koju je bacio u publiku, simbol da njegovo srce pripada njima)


                          Rossi 5? Nimalo zacudjujuce, Hector je na Ducatiu bio na trecem, Ducati dobro radi na ovoj stazi. Nadam se da niko nije sumnjao da Rossi ima vise u motoru nego sto pokazuje na testiranjima





                          [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                          Comment


                          • #43
                            Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                            Mene sada zanima jos nesto. Zna li neko gde su nasi prijatelji, Lorencovi fanovi (%fsd%&j
                            Nesto se ne javljaju, iako sam videla neke da su bili, ali nista nisu napisali.Bas cudno &%@5w8&*

                            Comment


                            • #44
                              Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                              Jos neshto ne potcjenjujte Lorenza, on je ovako startovao i 2010-u pa uze titulu uprkos mojim jakim uvjerenjima da je nikad u zivot nece uzet )))). Mada ja vjerujem da je prodao dushu djavolu za jednu sezonu jer mu se sve poklopilo al ajde ta tema je vec prepricana milion puta idemo dalje . Siguran sam da ce Ben biti dobar ali da ce zasijat tek u drugom djelu trke kao po obicaju a kompletan potencijal ocekujem oko 3ce.



                              [pic]http://img525.imageshack.us/img525/7776/80747749.gif[/pic]

                              Comment


                              • #45
                                Re: COMMERCIALBANK GRAND PRIX OF QATAR 2011

                                Ja sam lorenzov fan uveliko navijam za njeg da padne
                                Valentino Rossi #46

                                G.O.A.T

                                Comment

                                Working...
                                X