Announcement

Collapse
No announcement yet.

Sugestije komentatorima

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Hteo sam da kazem komentatorima koji prenose NASCAR da posle bele zastavice (koja oznacava zadnji krug) sledeca zastavica bilo zuta bilo cekirana ZAVRSAVA TRKU.
    Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

    Comment


    • #62
      Gledo trku Nascara na SK i posle 30 minuta stavio na "mute" jer nisam mogao slusati kolko komentatori grese, mesaju vozace, ne znaju na kojoj je poziciji, ne znaju da je start trke kad se istakne ZELENA zastavica, ne znaju pravilno imena vozaca kaze se HARVIK a ne HERVIK...

      Ali popravicete se vi tek ste poceli
      Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

      Comment


      • #63
        Par primedbi na komentatore Nascara. Pricajte vise o trci, ko je na kojoj poziciji, kolko zaostaje(split times), ko se bori sa kim, ko je startovo sa koje i kolko je napredovao i tako uzivajte u duelima a manje pricajte o desavanjima van staze.

        I da, u Nascaru ne postoji podijum kad je ovaj komentator reko Dale Earnhardt Junior nece na podijum Pa ne postoji podijum sa prvom trojicom dragi komentatori. Postoji "Victory Lane" za pobednika.

        Pozzz
        Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

        Comment


        • #64
          Zelim da pohvalim komentatore Nascara, dobri ste danas bili Vodite racuna o duelima na stazi, ko je kolko promenio guma u pit stopu, tako treba, cak ste i duhoviti ono DJ Harvik je cool, amerikanci ga zovu "Closer" ali ovo vase mi se vise svidja Jedina mala zamerka je sto niste pustili ton kada vozaci pricaju tokom i posle trke pa to ubuduce da sredite
          Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

          Comment


          • #65
            Ocete li prestati da Zvezdine utakmice u EL najavljujete kao revijalne? Mi i dalje imamo sanse za TOP 8...Ne igramo samo za cast,kako vi to u najavi vec poodavno radite..


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • #66
              Dajte naucite Pavla koji prenosi Nascar da u Nascaru nema podijum sa prvom trojicom vec samo "Victory Lane" rezervisan samo za pobednika.
              Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

              Comment


              • #67
                Gde su komentatori sinoc na Nascar trci? Kako neprofesionalno
                Titule i pobede ne znače mnogo, jer je to do razine bolida koje imate u karijeri Sergio Perez

                Comment


                • #68
                  Sugestija za Viškovića-da je neophodno da se pred teniske mečeve bolje pripremi(iako ima impresivno znanje).I da smanji broj lapsusa po meču,kao i smanji upotrebu termina"sjajno".E,da Viktor nije povredio"jabučicu ispod oka" već jagodicu,zatim nije gramatički ispravno reći "finalem" većfinalom i sl.
                  Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                  Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                  "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                  Comment


                  • #69
                    Pozdrav svima. Morao sam da se registrujem, a razlog je fenomenalna NFL sezona koju nam je SK priustio. Bio sam skeptik u pocetku, kako ce sve to da izgleda ali kada sam video o kolikom broju prenosa se radi i nacinu na koji komentatori prenose utakmice, odusevio sam se.
                    Zbog toga, pozdrav i samo reci hvale za sve koji ucestvuju u prenosu NFL-a, samo tako nastavite! Nadam se da ce druzenje potrajati i u sezonama pred nama.

                    Comment


                    • #70
                      Vec duze vreme me iritira komentator koji prenosi rusku ligu... brate slatki ako citas ovo molim te sacekaj prvo da vidis kakav je sut/centarsut pa se onda deri da je odlican... igrac probija i centrira koment. se razdere "I SADA ODLICAN CENTARSUT" a lopta ode nebu pod oblake u gol aut... Ili igrac sutne brat se razdere ODLICAN SUT a ovaj prebacio crkvu...

                      Sve pohvale bratu sto prenosi skotsku ligu, kako on sa uzbudjenjem prenosi ono mrtvilo od fudbala bas se uzivi i natera me ponekad da gledam taj nezanimljivi amaterski anti-fudbal...

                      P.s. dvojac sa meca bengals vs dolphins da proveri kapacitet stadiona azteca

                      Comment


                      • #71
                        Овај први део се односи на 90% коментатора. Како кој играч шутне лопту при центаршуту, аутоматски говоре "Ево доброг центаршута" пре него што могу да знају уопште да ли је добар. И обично не буде добар и наставе као да ништа нису погрешили.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • #72
                          MOLIM VAS DAJTE OTKAZ DOTICNOM LONCAREVICU!!!
                          Ili mu jednostavno zabranite da prenosi spansku ligu,ili da prenosi barselonine meceve.
                          COVEK JE PROMASIO PROFESIJU!!!
                          sigpic

                          Comment


                          • #73
                            Ako je glavna tema "Sugestije komentatorima" onda:

                            1. čitajte komentare na društvenim mrežama, nisu svi zlonamerni i mnogi sadrže informacije koji Vam mogu pomoći u prenosu (otovriote na Twitteru neki nalog SK'Komentatori ili sličan,za bržu komunkiaciju sa gledaocima, kao što ES ima email adresu za to).
                            2. Predrag Jurišević NE MORA da prenosi svaki sport iako sam mu beskrajno zahvalan što je učestovovao u mom NFL-obrazovanju, teško mi je da ga slušam (a ne zatvara usta) dok prenosi biciklizam o kojem realno ne zna ništa više od prosečnog korisnika bicikla, neka pusti Pavla da govori

                            Toliko.

                            Comment


                            • #74
                              Sugestija za Lončarevića,da ne sudi umesto sudije.. Tipa pada u duelu Kosta i Kokelan,i Kokelan startuje u šesnestercu,i on kaže startuje Kokelan,i pravi penal,i kad vidi da sudija ništa ne svira,kažu sudija to nije video..Ili sl.. Ili kad šutne igrač sa 20ak m,i pogodi stativu,i on kaže odličan udarac,samo stativa... Dosta puta se desi ista situacija koju sam naveo sa Kokelanom i Kostom,samo van šesnesterca,jednostavno previše sudi..
                              Inače je dobar komentator,ali eto,malo to da popravi..
                              Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                              Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                              Comment


                              • #75


                                Velike greske komentatora na mecu Feyendord-Zwolle, Dirk KART, FAJNORD, i ovo za prskalice zaista...
                                Sledeci put da se bolje informise pre meca, dosta je izazvao negativnih reakcija na drustvenim mrezama.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X