Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Meni je bilo urnebesno kada je u subotu komentator meča Arbrot - Dandi junajted (Sport klub 3, valjda) već odjavio prenos, ali prenos ide i dalje - čeka se izvođenje penala. Bilo je 1:1.
    Par minuta nigde komentatora, meni i dalje nije jasno što prenos ide toliko dugo posle okončanja meča. Odjednom kreće izvođenje penala i komentator se opet ubacuje, objašnjava kako ni njemu nije jasno šta se dešava.

    Komedija
    sigpic

    Comment


    • Pa je li može ofirnije komentarisanje ove utakmice Valencia - Barca? Pa nije ovo Barca TV. Kako ga nije sramota uopšte? Fuj! Nema goreg komentatora na kugli zemaljskoj.

      Comment


      • Na hrvatskom SK gledam, ako pricas za njega, slazem se. Sramotnije komentarisanje nisam video, skroz subjektivno

        Comment


        • Cek, cek je l' vi to hocete da kazete da on komentarise pristrasno za Barsu ovaj mec sto upravo ide? Ne znam da li gledamo isti SK posto ova mentolcina Viskovic o kome sam vec gore pisao tako blati Barsu iz utakmice u utakmicu da je to nevidjeno, a i na ovoj svaka 2 minuta kenja kako je Valensija ostecena nenormalno a ovaj Maljenko izrod im nije sudio cist bar jedan crveni. Kad on komentarise utakmicu mi upropasti idiot.

          Comment


          • Ne, Viskovic komentira za srpski SK. Ja imam hrvatski SK, i ovaj komentator je bas iritantan kad prenosi Barsu, iz utakmice u utakmice, a skoro sve Barsine utakmice on prenosi.

            Comment


            • Ako si ovde došao da vređaš i psuješ komentatore, odmah da ti kažem da nisi dobrodošao! Nije ti ovo ulica druže, obrati pažnju na ponašanje!
              Last edited by miloolja; 22-10-16, 16:57.

              Comment


              • Pa naravno da sam dosao da vredjam ovog Viskovica

                Comment


                • Neće moći to ovde.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Dobro majku mu djavolice moras da razumijes komentare u efektu, mada ovaj zasluzuje sve sto mu se kaze ali ajde...

                    Comment


                    • Ovde se ne toleriše nikakvo verbalno afektivno stanje, to samo mogu tribine da trpe, prema tome, pametno i smireno samo.
                      Last edited by miloolja; 23-10-16, 16:57.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Moje iskreno izvinjenje

                        Comment


                        • Javite Viskovicu izgubljenom da za Real ne igra Lukas Perez nego Lukas Vaskez, posto ponavlja evo vec peti put u El Klasiku, u pauzama pljuvanja Barse.

                          Comment


                          • Trebalo bi Viskovicu zabraniti da komentarise fudbalske utakmice i oformiti SK Tenis kanal, pa nek tamo orgijaju on i jos par komentatora po ceo dan.
                            sigpic

                            Comment


                            • Ovom komentatoru treba zabraniti da komentariše utakmice.
                              Prvo kakve jebene veze ima Ronaldo sa utakmicom Everton - City? Majmun obični.
                              Drugo, svaku utakmicu svojim glasom, svojim glupim komentarima on sjebe. Nema goreg komentatora na Sportklubu.

                              Comment


                              • Ovaj što ronza dok priča, na meču Čelzi - Everton, kako se zove?
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X