Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odakle je Luka Tešanović stigao na SK???? Sinoć u svom prepoznatljivom kvazi humorističnom fazonu radio prenos Mega-Zadar.. Katastrofa. Zašto uništavate najlepši sport sa priučenim seljdžovanima???

    BRUKA I SRAMOTA

    Comment


    • Срамотан је лик скроз. Прича неке глупости, небитне ствари. И све што зна он мора да каже. Небулоза је баја.

      И ко је он уопште?

      Што се тиче овог Дмитровићевог текста. Има истине, али ми се чини да је он један од ликова који фудбал гледају једном годишње, типа само Ел Класико. И не зна како неке ствари функционишу и ако је тачно да гледа фудбал "једном годишње", мислим да нема права да се јавља уопште.

      Кажем има истине у свему што је рекао али да је претерао и да не зна како неке ствари стоје.

      П.С. Ово није време од пре 30 година.
      Last edited by Урош94; 04-11-14, 17:19.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Урош94 View Post
        Срамотан је лик скроз. Прича неке глупости, небитне ствари. И све што зна он мора да каже. Небулоза је баја.

        И ко је он уопште?

        Што се тиче овог Дмитровићевог текста. Има истине, али ми се чини да је он један од ликова који фудбал гледају једном годишње, типа само Ел Класико. И не зна како неке ствари функционишу и ако је тачно да гледа фудбал "једном годишње", мислим да нема права да се јавља уопште.

        Кажем има истине у свему што је рекао али да је претерао и да не зна како неке ствари стоје.

        П.С. Ово није време од пре 30 година.

        Препоручујем ти да негде копираш и сачуваш ових неколико реченица, можда када након 30 година поново прочиташ, можда, ће ти бити бар мало јасно: колико данас ниси знао шта пишеш! Ако ти заиста овако размишљаш онда се забрини (за стање твог духа) још данас, јер то је сасвим незрело размишљање и није вредно пажње. Показујеш велику количину "површности" и непоштовања себе и других, то је најблаже што могу директно да ти кажем. Да није тужно, било би - глупо и смешно! Са оваквим размишљањем срамота је да се "уопште" појављујеш! Не брини, биће ти опроштено јер не знаш (уопште) шта причаш!
        "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

        Comment



        • Још мало о разликама у годинама, и ИСКУСТВУ... Могу само да замислим шта ће данашњи млади рећи за ову мисао Агате Кристи: "Млади МИСЛЕ да су стари будале, а стари ЗНАЈУ да су млади - будале." Јер, ако данашњи млађи немају способност да разумеју данашње старије, као што данашњи старији још увек могу да разумеју некадашње старије (углавном већ покојне!) и њихову духовну оставштину, онда је очигледна - површност, и скученост, и сиромаштво изражавања, и неспособност прихватања мудрости, и непоштовање, и још много тога на НЕ...

          Коментатори(!), спортски коментатори, ваљда сте се и овде препознали?! Ако нисте, онда за вас нема спаса!!! Нажалост!
          "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

          Comment


          • Pratim samo tenis na SK.Ali kada "omiljeni" prenosi mečeve gasim ton,jer više priča o svemu drugom sem o dogadjajima na terenu.Glupo bi bilo reći da ne poznaje materiju-poznaje je ali je naporan .Dok kada ih prenosi Pralica uživam u svakom trenutku i slušanja i gledanja.Čak i kada se istrči sa po nekim manje prikladnim komentarom.
            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

            Comment


            • dali postoji mogucnost da derbi za vikend rade Darko i Srdjan a ne Ilija??

              Comment


              • Радиће они.
                Arise, Serbia!
                You fell asleep long ago,
                And have lain in the dark.
                Now wake up
                And rouse the Serbs!


                sigpic

                Comment


                • Помоћ "пријатеља", спортском коментатору на СК-3 (Селта-Еибар): ОФСАЈД је постојао, јер када голман држи лопту у рукама (голман има право да игра рукама у свом "шеснаестерцу") и "испуца" је преко центра, сматра се да је лопта већ у игри, а пошто се у тренутку ударца по лопти нападач налазио на противниковом делу терена, дефинитивно јесте - ОФСАЈД!

                  Коментатору не треба замерити јер је нагласио да није сигуран, искрено, изразио је своју дилему, то су финесе у фудбалској игри и, наравно, могуће је да му није познато или није сигуран. Поштено је поступио и треба га похвалити. Иначе, сасвим солидно коментарише, бар до сада. (Само да мање уоптребљава реч СЈАЈНО!)
                  Препорука: још мање да прича и објашњава оно што је очигледно.
                  Пренесите му да јесте био ОФСАЈД.
                  Last edited by Dragooon; 29-11-14, 21:39.
                  "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                  Comment


                  • Sad sam odgledao trku Biatlona, i sve vreme komentator naziva Martina Furkada-Martan.
                    Secam se kada je za Francuze vozio Vensan Zej-sve vreme ga je nazivao Van Son Zej-kao da je Kinez, sreca pa takmicar ode u penziju, i prestade da me bar sa njim "terorise".
                    Interesuje me da li ja gresim, mozda treba Martan, umesto po meni Martin.
                    * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                    Comment


                    • Где си бре гледао биатлон?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Biatlon i svi ostali zimski sportovi su na Eurosportu
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Originally posted by bice View Post
                          Biatlon i svi ostali zimski sportovi su na Eurosportu
                          Moja greska
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Danas je "omiljeni" prenosio meč Ane Ivanovic i Marije Šarapove,finale Brisbejna.Nisam brojala,ali čini mi se da je bar 20 puta,što je negde u proseku bar jednom u 10 min.izgovorio "sjajno".Da li je moguće da nemamo ni jednu drugu reč kojom je mogao opisati neki "sjajan" potez?Da ne zaboravim bilo je tu pored "sjajnih" i "divnih" poteza cirka desetak puta...i td.Iako ,odlično obavešten i dobro upoznat sa materijom,komentator "potkovan"sa samo dve reči kojima želi da u superlativu govori o igri jedne ili druge ne može biti dobar u svom poslu.Preporučujem rečnik,pa da za sledeće prenose upotrebi neku novu reč ili da nekada jednostavno
                            Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                            Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                            "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                            Comment


                            • Денисе Радоњићу, да ли је могуће да још увек остајеш на језичким позицијама: СЈАЈНО - ФЕНОМЕНАЛНО - СЈАЈНО... то је "образац" твојих описа свега што је било вредно помена на утакмици у Базелу (на СК-3), између Базела и Туна... Зар ти је толико скучен фонд речи? Такви твоји коментари заиста нису потребни, а поготово: ево лопте, ево шансе, ево шута, ево СЈАЈНЕ одбране... ево... ево... ево... И пречесто убацивање поштапалице: просто... просто... просто... Немам речи, Али, стварно - немам речи!
                              Најрадије се не бих ни јављао, али твоји овакви коментари су - безвредни и иритантни. Денисе, не да стагнираш, већ - назадујеш!!! Језик без нијанси је непожељан за спортског коментатора. Али, и ти се (сам себе!) сврставаш у бестидне, надмене, тврдоглаве... спортске коментаторе.
                              Уместо икаквог поздрава: МУТЕ...!

                              Не могу да верујем да неко може да подржава такав начин коментарисања...!
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • Jel ova dama danas iz studija nova?

                                Comment

                                Working...
                                X