Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nisam znao da je Luka Tesanovic na SK !
    >>> Brojim Izbrojao sam sate, minute, sekunde do pogleda na Mourinja u dresu MANCHESTER UNITED-a ! <<<

    Comment


    • Jedna velika molba komentatorima koji rade izvestaje fudbalskih liga. Siguran sam da cete se sloziti da postoje ljubitelji fudbala koji ne prate sve rezultate i vole da pogledaju izvestaj odigranog kola a da im se ne pokvari uzivanje u istom, saopstavanjem rezultata unapred i najavljivanjem gola unapred. Takodje sam siguran da ce se sa ovim sloziti vecina gledalaca. Iskomentarisite snimak kao da je utakmica i ne kvarite ugodjaj gledanja. I za tako kratko vreme, gledalac moze da uziva u neizvesnosti Omogucite nam to pliiiiz Hvala unapred i puno uspeha u daljem radu Super ste i samo tako nastavite Zivo komentarisanje ne bih komentarisao a oni koji vam zamere neka probaju sami 90 minuta da pricaju, da saopste interesantne detalje i nijednom da ne pogrese. To je nemoguce i ne dajte da vas isprovociraju sitne duse Poz

      Comment


      • Zasto uvjek ovaj na LS?

        Comment


        • Uvjek sam govorio za Darka Plavsica,kako je komentator na mjestu,prijatan i tacno zna nacin komentarisanja koji nije nadobudan,dosadan i slicno...
          Darka Plavsica na utakmicama Zvezde !!!


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Može, može.. Ali ja se naložim dodatno na utakmicu kada se Ilija izdere SIMONOVIĆ!

            Comment


            • Ти си Алексо у опасном проблему ако се наложиш на јебени, најретардиранији, најодвратнији глас Илије Ковачића.

              "СииМОООНОВИЋ"

              Балван најобичнији
              Arise, Serbia!
              You fell asleep long ago,
              And have lain in the dark.
              Now wake up
              And rouse the Serbs!


              sigpic

              Comment


              • Ovaj bratić što komentariše Žalgiris Khimki je propas, očaj...propas baš kvari prenost, baš te tera da promeniš program.

                Comment


                • ne znam gdje treba ovo napisati ali evo ovdje cu. Nemojte Plavsicu dati da vodi vijesti za Motogp. Covjek pojma nema o imenima. Nek se drzi basketa, tu mi je omiljeni
                  1994 1995 2000 2001 2002 2003 2004
                  1997 1999 2001 2002 2003 2004 2005 2008 2009 2015
                  sigpic

                  Comment


                  • Komentator koji prenos Sevilja-Sosijedad...odlican,ali odlican! Odavno pokusavam da saznam njegovo ime,uz Darka Plavsica,najprijatniji.
                    Taman cu sad da se cujem s Darkom Ionako smo prijatelji.


                    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                    sigpic

                    Comment


                    • И шта вози Дарко?
                      Arise, Serbia!
                      You fell asleep long ago,
                      And have lain in the dark.
                      Now wake up
                      And rouse the Serbs!


                      sigpic

                      Comment


                      • Mali offtopic al' moram. K'o nema OBN sinoc je propusti dva nevjerovatna bisera vrlog komentatora Saše Vugdalića.

                        Kompletnu utakmicu Benaglia je zvao Benjalo, a Nalda-Nando. Opšti cirkus.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Originally posted by Jax Teller View Post
                          Mali offtopic al' moram. K'o nema OBN sinoc je propusti dva nevjerovatna bisera vrlog komentatora Saše Vugdalića.

                          Kompletnu utakmicu Benaglia je zvao Benjalo, a Nalda-Nando. Opšti cirkus.
                          Onaj drugi govorio Džidži Bufon
                          IO NON RUBO IL CAMPIONATO
                          ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
                          C'E SOLO L'INTER

                          Comment


                          • Sabahudin Vugdalić i Adis Hadžić.
                            Sve i da se trudiš, ne možeš sastaviti gore komentatore.
                            Ne znam samo kako ih OBN drži.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Ono kad te necije prenosenje natera da nesto napises. Ovaj komentator Govedarica, ne znam mu ime...ali decko ne zna da prenosi, recite mu...izgleda da sam nije svestan. Pa komentarisuci mec Lopez-Kolsrajber...rekao bih da je vise za vremensku prognozu, nego za sport.Koliko je on samo puta objasnio da li pada kissa ili sija sunce....pritom, njegov dramaturski ton, vrlo je iritantan. Visko, da tebe nije....i tenis bi mi se zgadio.

                              Comment


                              • А чекај, што брате гледаш Лопез - Колшајбер? Што то себи радиш?
                                Arise, Serbia!
                                You fell asleep long ago,
                                And have lain in the dark.
                                Now wake up
                                And rouse the Serbs!


                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X