Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Зашто?
    Arise, Serbia!
    You fell asleep long ago,
    And have lain in the dark.
    Now wake up
    And rouse the Serbs!


    sigpic

    Comment


    • Originally posted by Урош View Post
      Зашто?
      Šta zašto? Pa nije rekao "deluje kao da mu se ne igra..." već "On kao da neće da pobedi". Pa ko neće da pobedi, a izađe na teren?! Pri tom zvučalo je kao daoptužuje igrača ( u ovom konkretnom slučaju Čilića) kao da namerno gubi.
      Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
      Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
      "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

      Comment


      • Си озбиљна? Смисао и поента те две реченице је исти, нереално је да неко буде толики буквалиста.
        Arise, Serbia!
        You fell asleep long ago,
        And have lain in the dark.
        Now wake up
        And rouse the Serbs!


        sigpic

        Comment


        • Smisao nikako nije isti. Ali poštujem da imaš drugačije mišljenje. Meni je zvučalo vrlo neprikladno.
          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

          Comment


          • Originally posted by Marija81 View Post
            Smisao nikako nije isti. Ali poštujem da imaš drugačije mišljenje. Meni je zvučalo vrlo neprikladno.

            Marija81, smatram da si u pravu: "Smisao nikako nije isti...", dotični komentator "ne radi na sebi" i ima česte slične ispade (daje sebi previše za pravo tokom komentarisanja, najčešće "bukvalno" nekontrolisano); pogotovo to nije prikladno u vreme kada se u svetu tenisa vodi polemika o "vršljanju kladionica & nameštanju mečeva & sl...", pa bi komentatori trebalo da vrlo pažljivo odmeravaju šta i kako pričaju. Naravno, među ljubiteljima sporta (i tenisa) ima dosta onih koji su površni, pa im je sve svejedno (ili im je "poenta ista"): Dakle, "nije svejedno"!
            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

            Comment


            • Tenis pratim od kada znam za sebe,sećam se i AO kada se igrao na travi (kako Višković komentariše fudbal ne mogu da ocenjujem jer ne pratim), ali nikada nisam čula da jedan komentator izgovori tako nešto.
              Dragooon otprilike sam i ja htela da dodam u svom postu - naročito u ovoj atmosferi, raznim spekulacijama i sl.
              Zapravo ono što mi najviše smeta je što se u poslednje vreme i ne pripremi za meč, pa se ne dese samo lapsusi (kao kada pobrka braću Zverev i sl.) već i pogrešni podaci kako o turniru, tako i o igračima na terenu, zatim neumesni komentari, priča u toku poena i td.
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Ovaj komentator sto upravo prenosi Betis-Sporting stvarno zaslužuje sve pohvale.
                Informacije na mjestu, bez suvisnih komentara, podigne ton glasa kada je potrebno..
                Ako neko zna kako se zove?
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Nisam gledao utakmicu, al predpostavljam da je Ranko Čabarkapa. On radi "manje" ekipe.
                  Ovi ostali što komentarišu Špansku ligu (Višković, Plavšić, Lončarević i Živković) su pretežno rezervisani za top ekipe.
                  UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                  Comment


                  • To je sigurno taj, radi "manje" tekme. Čini mi se da je jedno vrijeme radio Argentince.
                    DALE 1992-2020
                    NIKAD ZABORAVLJEN

                    Comment


                    • Ne znam da li i vama ali meni ide na zivce onaj komentator sto prenosi LS...

                      Comment


                      • Sta se desava sa komentatorima? Ovaj pominje 4 iza Zirua, Ziru na klupu. Pominje kako je Depaja pojeo London, on u Mancester???

                        Comment


                        • Ma vinjak trese od ranog popodneva.
                          sigpic

                          Comment



                          • Фудбалска утакмица Реал-Селта, на СК1: да ли може неко да објасни коментатору да примери количину најчешће непотребних речи тако да не иритира припаднике спектаторијума (гледаоци испред ТВ)? То је ипак ТВ пренос и зналци фудбалске игре углавном и добро виде и нису им потребна толика несувисла "објашњења"! Човек не затвара уста, тим пре што му је и глас "напоран"; завија ко тиха сирена. Чини посматрање утакмице - непријатним!
                            "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                            Comment


                            • haha Ivan Loncarevic...naaajiritantniji komentator ikada na nasim prostorima.Bravo Dragoon


                              Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                              sigpic

                              Comment


                              • Šta fali čoveku, ihh nađete nešto bezze kod svakoga. Meni je dobar, bolje njega da slušam nego Gojka, ono je dno dna trenutno..

                                Comment

                                Working...
                                X