Announcement

Collapse
No announcement yet.

Komentatori pod lupom

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mislim da je Sterling juče odigrao solidnu utakmicu, a ne kao što ga je komentator isprozivao da je odigrao lošije nego očekivano.

    Comment


    • Лик је био очајан.
      Arise, Serbia!
      You fell asleep long ago,
      And have lain in the dark.
      Now wake up
      And rouse the Serbs!


      sigpic

      Comment


      • pitanje za SK. ako se nfl vrati u staro dvoriste, ko ce sa Žuletom raditi prenose? Deki popravlja zube po Pitsburgu, Matija radi na studentkinjama po fakultetu a ovaj momak sto je radio F4 sa krova je totalni antitalenat za americki fudbal.

        Comment


        • Ko je ovaj debil na SK 1 što komentariše Espanyol Valencia? Pa čovek jedno 5 puta zeva, 'alooooo zeva u po prenosa. Kakva nekultara, mati mila.
          Hajde što nema pojma o nogometu, ali što zeva frajer, WTF?!?!

          Comment


          • To na hrvatskom SKu?
            Arise, Serbia!
            You fell asleep long ago,
            And have lain in the dark.
            Now wake up
            And rouse the Serbs!


            sigpic

            Comment


            • Slusam vec danima komentatore svetskog kupa u ragbiju, ovo je blago receno sramota. Ti ljudi ne znaju ni osnovna pravila. Ovaj covek sto prenosi Novi Zeland-Namibija, sada ima repriza na sk2, zna samo imena igraca i to ih pogresno izgovara. Pre neki dan, kada su igrali Skotska i Japan, komentator se zbunio par puta, nista mu nije bilo jasno sta se desava na terenu, sta sudija sudi, brat i ja smo se smejali pola sata nakon toga. Stvarno je super zato sto prenosite ragbi, ali je glupo gledati na mute. Siguran sam da ima u Srbiji ljudi koji bi uzivali da prenose ovaj sport, kao sto to rade momci sa moto gp...

              Comment


              • Ne, ne, na srpskom.
                Mislim da je on sad komentarisao Spurs vs City.

                I na kraju kaže, gol za City postigao De Brajne.

                Comment


                • Novakovic je komentarisao Totenhem-Siti, fudbalska enciklopedija, ocajan za komentatora.
                  Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                  Comment


                  • Ivan Loncarevic je prenosio danasnju utakmicu Totenhem-City,po meni mnogo dobar komentator,ukusi su razliciti.
                    Dreams are coming true.


                    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                    Comment


                    • Mene komentatori nerviraju samo kad padam tkt a oni hvale ekipu koja me obara, inače sve kul, da l je izgovorio De Brajne, De Brujne ili De Brujn i tsl. pa koga boli penis !?

                      Comment


                      • Originally posted by Mr.M View Post
                        Novakovic je komentarisao Totenhem-Siti, fudbalska enciklopedija, ocajan za komentatora.
                        Није он преносио али си га до описао како треба.
                        Arise, Serbia!
                        You fell asleep long ago,
                        And have lain in the dark.
                        Now wake up
                        And rouse the Serbs!


                        sigpic

                        Comment


                        • Meni je komentator za Tot-Siti bio baš solidan čak šta više i dobar , sad utakmica što je po sebi bila sva nikakva je neka druga priča
                          sigpic

                          #PRAVDA ZA BRAĆU

                          Comment


                          • Šta je sa Viškom u poslednje vrijeme. Naime, govori za Ronalda kako mu treba samo 2 gola da bi prestigao Raula po broju datih golova i postao najbolji strijelac Reala svih vremena, i govori kako je Raulu trebalo dosta više vremena, 741 utakmica da bi dao 323 gola a Ronaldu svega 390 utakmica. Ronaldo je do sada odigrao ukupno 307 utakmica. Razumijem da se ponekad i pogriješi ali učestao je u zadnje vrijeme. Ko je gledao Real - Malaga zna o čemu pričam.
                            UEFA Champions League (13) - RECORD, La Liga (34) – RECORD, Copa del Rey (19), Supercopa de España (11).

                            Comment


                            • Originally posted by Mr.M View Post
                              Novakovic je komentarisao Totenhem-Siti, fudbalska enciklopedija, ocajan za komentatora.
                              Ivan Lončarević, ne Novaković, definitivno sramota za SK, najgori komentator kojeg sam ikada čuo u životu, jednostavno neko sa takvim iritirajućim i za komentatora potpuno neprimjerenim glasom ne bi trebao imati pristupa jednoj ozbiljnijoj TV kući, ne ulazim uopšte u njegovu stručnost, ja kada ne mogu promijeniti komentatora, okrećem kanal jer ga apsolutno ne mogu slušati.

                              Comment


                              • Originally posted by Krtica View Post
                                Ivan Lončarević, ne Novaković, definitivno sramota za SK, najgori komentator kojeg sam ikada čuo u životu, jednostavno neko sa takvim iritirajućim i za komentatora potpuno neprimjerenim glasom ne bi trebao imati pristupa jednoj ozbiljnijoj TV kući, ne ulazim uopšte u njegovu stručnost, ja kada ne mogu promijeniti komentatora, okrećem kanal jer ga apsolutno ne mogu slušati.
                                Meni je Loncarevic skroz ok,uzivam u njegovim prenosima tako da je to sve stvar licnog ukusa.

                                Comment

                                Working...
                                X