Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Milos Raonic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    [/quote]


    Pa zar je nesto tako moguce? @(*6sd$%
    Da igra za jednu reprezentaciju a da mu na turu pise druga?Jel moze to? @(*6sd$%
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #32
      sigpic

      Comment


      • #33
        [/quote]
        Da, tako ce biti %QWT&W
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • #34
          Re: ATP Miloš Raonić

          [quote author=bice link=topic=3318.msg256973#msg256973 date=1298830701]

          Pa zar je nesto tako moguce? @(*6sd$%
          Da igra za jednu reprezentaciju a da mu na turu pise druga?Jel moze to? @(*6sd$%
          [/quote]
          To je redovna pojava,takvih slucajeva je na 1000.Ja ne znam sta je izjavljivao Milosev otac,ali znam da Milos nikad,ali nikad nije pomenuo nijednu drugu reprezentaciju sem Kanadu,da nijednom nije pomenuo da ce na turnirima igrati pod crnogorskom zastavom.To su pisanja medija i zelje foteljasa,nema od toga nista,to je bar jasno @(*6sd$%
          Evo Haas je promijenio drzavljanstvo(mada je sad na ATP sajtu opet Njemac &*#GI(]),pored imena ce mu ako se ikad vrati pisati USA,a i dalje ce igrati za Njemce &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
          sigpic

          Comment


          • #35
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • #36
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • #37
                [/quote]
                Pa mora se pojaviti neki teniser da bi te stvari krenule na bolje. $%&5qw7

                Comment


                • #38
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • #39
                    [/quote]
                    Da, tu si u potpunosti u pravu. Nama treba neki teniser kako bi mladje kategorije imale uzor.Ja sam teniser i znam koliko bi to znacilo za nas... %QWT&W
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • #40
                      Re: ATP Miloš Raonić

                      Imaju Federer,Nadal i Djokovic(za razliku od Srbije Federer ima mnogo vise od Nadal-a,a Novak najvise,po onome sto ja imam prilike da vidim) vec dovoljno navijaca u CG,onaj koji navija za Milosa samo zato sto je porijeklom iz CG mu nije pravi navijac...
                      sigpic

                      Comment


                      • #41
                        [/quote]
                        Pa naravno da nije isto, to mogu da rade starci koji nemaju nikakve veze sa tenisom i sa sportom uopste.Ali nije isto ako ti je idol Nadal, i ako ti je idol tvoj drzavljanin. Ja samo kazem da bi crnogorski tenis mnogo napredovao uz Raonica, jer trenutno stanje je ocajno. Ne radi se ovdje o tome ko za koga navija, vec o razvoju naseg tenisa... I dosta je bilo o ovome, ajmo sada o nekim pozitivnim stvarima, o njegovom servisu npr ili udarcima. Ja za njega navijam prije svega jer volim takav stil igre, kao njegov i Delpov...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • #42
                          sigpic

                          Comment


                          • #43
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #44
                              Re: ATP Miloš Raonić

                              Ne shvatam,je li tvoj stil kao Milosev,pa oces da se ugledas na njega?Zasto se ne bi ugledao na Federer-a,postaces bolji igrac,isto tako i na Rafu ili Novaka.Igraces i mnogo atraktivnije i ljepse za oko.A opet mozes i na Roddick-a,ali ces biti prilicno limitiran (%fsd%&j
                              sigpic

                              Comment


                              • #45
                                [/quote]
                                Neeeee, opet si pogresno shvatio... #%d*
                                Volim njihov stil zato sto je lijep za oko...
                                svako ima svoj ukus %QWT&W
                                a ovo za stare ljude, nisam mislio konkrektno na stare ljude, nego na one koji se ne razumiju u tenis, koji ne mogu da nabroje 3 tenisera, koji navijaju za onog za kojeg su čuli da je dobar i onda kao:ajde da ja sada navijam za njega itd... %QWT&W
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X