Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Milos Raonic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16

    Comment


    • #17
      Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

      sigpic

      Comment


      • #18

        Comment


        • #19
          [/quote]
          O tome neki drugi dan, nemam vremena trenutno. To sam stavio ukratko dok ne popravim @(*6sd$%
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • #20
            [/quote]
            Opustheno,dobro je za početak.

            Comment


            • #21
              Re: ATP Miloš Raonić

              [quote author=montenegro88 link=topic=3318.msg256756#msg256756 date=1298816804]
              Rodjen je u Podgorici, sa 3 godine njegova porodica preselila se u Kanadu i nema namjeru da igra za Crnu Goru kad mu je Kanada pruzila sve, od njega napravila prvenstveno sportsku osobu,pruzila mu najbolje uslove za trening i napredak i sada kada je "gotov proizvod" Crna Gora bi da ga vrati. Sanse za to su 1% a i da je ostao u Crnoj Gori sada bi vjerovatno radio negdje za 300e a u slobodno vrijeme klosario ispred zgrade i pio pivo . Dakle,iako sam Crnogorac ,Crna Gora ne zasluzuje ovakvog tenisera i bolje neka ostane da igra za Kanadu jer ne daj Boze da odluci da igra za Crnu Goru ,ovaj rezim i pritisak brzo bi ugasio njegovu karijeru *%54a
              [/quote]
              Apsolutno se slazem @(*6sd$%
              Milos inace nikad nije izjavio da ce igrati za crnogorsku reprezentaciju,jer nece,to su vise zelje nekih foteljasa,od toga nema nista...
              Stavise,Milos vec u petak nastupa za Kanadu protiv Meksika!
              Kanadjanin je uradio mnogo do sad!
              sigpic

              Comment


              • #22
                sigpic

                Comment


                • #23
                  sigpic
                  http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                  Comment


                  • #24
                    [/quote]
                    Slazem se sa tobom %QWT&W
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment


                    • #25
                      [/quote]
                      Ok, sve je to u redu sto kazete, ali to nije zelja foteljasa, to je rekao predsjednik TSCG... a sta ce biti, vidjecemo, uglavnom navijacemo za njega %QWT&W
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • #26
                        I naravno da nece igrati za CG jer ta zemlja nije zasluzila da ima takvog tenisera svidelo se to nekom ili ne $8#a
                        [/quote]


                        #^GH*# #^GH*# Zasto ?

                        Comment


                        • #27
                          Re: ATP Miloš Raonić

                          [quote author=ivan piper link=topic=3318.msg256932#msg256932 date=1298829393]
                          Ok, sve je to u redu sto kazete, ali to nije zelja foteljasa, to je rekao predsjednik TSCG... a sta ce biti, vidjecemo, uglavnom navijacemo za njega %QWT&W
                          [/quote]
                          Pa na njega sam i mislio,on je foteljas,nista ne radi za tenis u CG.Nikad Milos nije rekao da ce igrati za CG,da to namjerava ne bi u petak isao da igra za Kanadu,ne bi posle odlicnih rezultata na hard-u isao da se priprema na sljaci,ne bi izjavljivao da zeli da se vrati u Kanadu sto prije da bi pomogao kanadski tenis.On ce da misli na sebe i on ce igrati pod kanadskom zastavom,oni su ga stvorili,zna on to dobro...
                          sigpic

                          Comment


                          • #28
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • #29
                              [/quote]
                              Niste shvatili sta ocu da kazem...
                              Evo sta je Milosev otac rekao...Rekao je da ce Milos igrati Dejvis kup za Kanadu, jer mu placaju vise od nas, a da ce ATP turnire igrati pod nasom zastavom.Tako je dogovoreno, e sad sta ce da bude ja ne znam, ja samo kazem da se nadam da ce tako i biti... $%&5qw7
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • #30
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X