Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Delpo u ozbiljnim problemima,čak se i učešće na RG dovodi u pitanje i razmatra nova operacija,prema pisanju medija.


    http://www.tennisworldusa.org/Juan-M...colo23897.html


    A ovo je njegov odgovor,šta god značio,a nadam se da znači upravo suprotno od onoga što mediji pišu


    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

    Comment


    • Na šta god da se odnosi, ja se slažem s Delpom.
      Last edited by Skaut; 13-05-15, 23:30.

      Comment


      • Nije ispravan link iznad. Ima li jos neka slicna vijest?
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Kod mene link radi i na brzinu videh da se neke informacije baziraju na glasinama.

          Juan Martin Del Potro is living a real nightmare these days. After returning to the circuit for the Masters 1000 in Miami, last March, the Argentinian still has pain in his left wrist. Del Potro consulted other doctors, also Spanish, in order to resort to any solution imaginable. They advised him to undergo another surgery, a suggestion that Del Potro had wanted to avoid at all costs.

          Del Potro has already undergone two operations on his left wrist, both with the intent of being able to hit his backhand, without any pain. All under the supervision of Dr. Richard Berger. The Argentinian has had to skip Roland Garros now, while there is an opportunity to see him in the quarter-finals of the Davis Cup between Argentina and Serbia in mid-July, on clay courts.

          According to rumors, "Del Potro isn't training and at the moment he can't train to compete," said a source close to the tennis player, before adding, "He did many things to recover: He went a lot of times to the United States to see his doctor. He has a strong will, but there will come a time when his forces will be exhausted."
          Last edited by Skaut; 13-05-15, 23:28.

          Comment


          • Evo procitao sam i ja sada. Gdje ima dima ima i vatre, sa razlogom je on izbacio ovu sliku danas. Ko zna kada ce se vratiti normalnom tenisu...

            Dodje mi da pocupam sebi kosu kad samo pomislim kako je komotno mogao da se nakupi titula da nije bilo povreda. Pi.
            Everything you want is on the other side of fear.

            Comment


            • Postoje čak i glasine da razmišlja o igranju samo u dubl konkurenciji.Ovo su takođe glasine,ali nije slučajno izbacio ovu sliku baš kada je izašao ovaj članak.Inače bar u ljubavi ima sreće-palo pomirenje
              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

              Comment


              • Originally posted by Marija81 View Post
                Postoje čak i glasine da razmišlja o igranju samo u dubl konkurenciji.Ovo su takođe glasine,ali nije slučajno izbacio ovu sliku baš kada je izašao ovaj članak.Inače bar u ljubavi ima sreće-palo pomirenje
                U dubl konkurenciji samo sada na RG ili inace, da prestane sa singlom do kraja karijere? Isprepada me Marija, gdje nalazis te informacije?
                Kakvo pomirenje? Ima djevojku?
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Dajte neku sliku Delpove cure, ja nisam imao pojma da ima nekoga ...
                  sigpic

                  Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                  U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                  Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                  Comment


                  • Evo celog članka,da ne izvlačim samo sliku.Inače su ranije bili zajedno,pa je on šarao,ali sada su se pomirili.Inače on to ne postavlja po DM,ali paparaci su uvek tu. E,sada kao i uvek kada su tabloidi u pitanju -uzeti sa rezervom

                    http://www.ratingcero.com/notas/1252...z-gran-hermano
                    Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                    Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                    "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                    Comment


                    • Kucas na gugulu: juan martin del potro girlfriend
                      I prvo sto ti izbaci Cisku, Jelenu i Kim
                      A zatim Ameli Morezmo
                      sigpic

                      Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                      U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                      Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                      Comment


                      • Ahahah.Kucaj Stephanie Demner
                        Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                        Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                        "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                        Comment


                        • Del Po odustao i od RG.



                          http://www.tennisworldusa.org/wrist-...olo23990.html?


                          A dok se ne vrati gledamo neke od njegovih najlepših poteza



                          EDIT 21.05.

                          Last edited by Marija81; 20-05-15, 23:11.
                          Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                          Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                          "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                          Comment




                          • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ovo je fenomenalno


                              Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san. M.Ali
                              Ko sme taj može.Ko ne zna za strah taj ide napred.
                              "When the crowd is chanting Roger I hear Novak."

                              Comment




                              • Pa ovo stvarno nije humano! Znaci, suzu sam pustio, koliko mi je krivo! Stvarno mu zelim brz oporavak, mnogo nedostaje tenisu, i meni da ga vidim na terenu
                                link

                                Comment

                                Working...
                                X