Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

    Mnogo gotivim ovog tenisera... Vrhunski igra kad je u formi,meni licno mozda i najlepse,jos mu dajte nekog dobrog defanzivca preko puta i dobija se ludilo od tenisa...
    sigpic

    Comment


    • #47
      Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

      Da, uzivanje ga je gledati kada je u top formi <thumbsup>
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • #48
        jel danas moze dobit sodeta?

        Comment


        • #49
          Ne da mozhe...nego ce ga dobiti
          Sod se muchi i u drugom kolu,Delpo je u odlichnij formi,a i Sod-a ce povreda omesti ako je ozbiljna...
          “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
          Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

          Comment


          • #50
            Originally posted by Nyman View Post
            Ne da mozhe...nego ce ga dobiti
            Sod se muchi i u drugom kolu,Delpo je u odlichnij formi,a i Sod-a ce povreda omesti ako je ozbiljna...
            rijeci ti se pozlatile hehe

            Comment


            • #51
              Ako Sod bude igrao kao u proslom kolu, Delpo nece imati milosti...
              Ali nesto mi govori da ce Robin danas zaigrati odlicno i da cemo gledati odlican i neizvijestan mec...
              Idemo Delpooo...

              Comment


              • #52
                Ma bre,Delpo dobija danas ovo u dva seta.Sod je jedva dobio dodiga,a ako bude imao problema zbog povrede njegove sanse su nikakve.

                Comment


                • #53
                  I ako su mi sasvim ok obojica, navijam za Delpo-a.

                  Comment


                  • #54
                    Verujem da ce danas pobediti rovitog Soderlinga... a i u svakom slucaju mislim da je Del Potro kvalitetniji od Soderlinga

                    Comment


                    • #55
                      Kakv mec je juce odigrao, rasturio je. Sad na Fisha, mislim da lagano dobija
                      Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

                      Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

                      Comment


                      • #56
                        Koji ce delpo biti u ponedeljak jel zna neko?Voleo bi da brzo udje u nosioce,pogotovu jer ide sljaka...
                        sigpic

                        Comment


                        • #57
                          Delpo ce biti na 45. mestu sledece nedelje.

                          Comment


                          • #58
                            Auuuu,ko zna sa kim ce da se ukrsti,mozda vec u prvom kolu...
                            sigpic

                            Comment


                            • #59
                              Originally posted by Denzel80 View Post
                              Auuuu,ko zna sa kim ce da se ukrsti,mozda vec u prvom kolu...
                              Ako mislis na Monte Karlo, Delpo nece igrati Monte Karlo, nije prijavio taj turnir, jedino ako zatrazi WC.

                              Comment


                              • #60
                                E sad sam se okacio bas da pogledam entry list,vidim nema ga...Steta...
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X