Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

    Mislim da bi dobar mec bio del Potro-Raonic...Tu bi bilo dobrih winnera ^%@7f
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • #32
      Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

      A jel zna neko zasto Delpo ponovo koristi Wilson [k]Factor reket,a vise ne Blx Pro Tour(sa njim je igrao Aus Open prosle godine)?
      Ko se razumije u to nek odgovori... %QWT&W
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • #33
        Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

        Pa K factor je nosio na US Openu '09 i Londonu '09, verovatno je izmedju sezona pokusao sa onim zutim reketom (nisam siguran da je zuti, cini mi se) ali mu mozda nije odgovarao, pa se vratio na stari. I sada nosi isti iako svi nose reket iz nove linije, on jedini koristi stari
        Roger Federer • N. Djokovic • H.M. del Potro • V. Troicki • J. Tipsarevic • N. Zimonjic • A. Roddick • G. Simon • M. Youzhny •

        Ana Ivanovic • B. Jovanovski • Arantxa Rus • S. Lisicki • S. Williams • C. Wozniacki • M. Sharapova • D. Safina • K. Clijsters • A. Krunic

        Comment


        • #34
          Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

          [quote author=dusan993 link=topic=3292.msg258392#msg258392 date=1298997410]
          Pa K factor je nosio na US Openu '09 i Londonu '09, verovatno je izmedju sezona pokusao sa onim zutim reketom (nisam siguran da je zuti, cini mi se) ali mu mozda nije odgovarao, pa se vratio na stari. I sada nosi isti iako svi nose reket iz nove linije, on jedini koristi stari
          [/quote]
          Pa da, vjerovatno mu vise ovaj odgovara...Ali pominjalo se da mu je novi BLX reket(zuti $8#a)uticao na povredu ruke... Ali on je imao problema sa rukom zbog specificnog pokreta ruke kod forhenda,ne koristi snagu tijela vec samo ruke...
          eto zbog toga sam pitao, jer ja igram sa Blx reketom %QWT&W
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • #35
            Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

            http://www.atpworldtour.com/Tennis/M...Del-Potro.aspx

            Comment


            • #36
              Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

              Ovog momka jako cenim i mislim da ima najbolji (po meni) forhend posle Gonzo-a.Chast ostalima. Nadam se polufinalu sa Noletom,ako prethodno dobije Robija. Ajmo Delpo mozesh ti to
              Samo ti, u mome srcu si, jedna jedina, nepobediva, moja ljubavi!

              Comment


              • #37
                Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                Mozhe Delpo da dobije Robija...samo da ne krene da igra pasivno kao na IW na momente...
                “If it be now, ‘tis not to come; if it be not to come, it will be now; if it be not now, yet it will come. The readiness is all.”
                Tennis belongs to the individualistic past - a hero, or at most a pair of friends or lovers, against the world~Jacques Barzun

                Comment


                • #38

                  Comment


                  • #39
                    Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                    Kako sam "sirov" FH ima ovaj decko. Kad raspali onu lopticu ima osecaj da ce reket da pukne od siline udarca $#^%RT

                    Comment


                    • #40
                      [/quote]


                      I meni se cini... o*2#

                      Comment


                      • #41
                        Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                        Eto sta zene prvo primete $#^%RT

                        Comment


                        • #42
                          Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                          [quote author=Prototype link=topic=3292.msg276296#msg276296 date=1300885797]
                          Eto sta zene prvo primete $#^%RT
                          [/quote]


                          *T_*@SR
                          Ma primijetila sam ja i da mu FH nije vise tako mocan i da se ne krece tako dobro i da mu servis ne ide... pa moramo necim i da ga pohvalimo. $#^%RT
                          Ali, vraca se on u top formu... <thumbsup>

                          Comment


                          • #43
                            Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                            [quote author=majabl link=topic=3292.msg276298#msg276298 date=1300885911]

                            *T_*@SR
                            Ma primijetila sam ja i da mu FH nije vise tako mocan i da se ne krece tako dobro i da mu servis ne ide... pa moramo necim i da ga pohvalimo. $#^%RT
                            Ali, vraca se on u top formu... <thumbsup>
                            [/quote]
                            Ma vratice se on u staroj formi brzih dana ne sumnjam u to

                            Comment


                            • #44

                              Comment


                              • #45
                                Re: ATP - JUAN MARTIN DEL POTRO

                                Ja mislim da je povecao masu, nekako izgleda deblje, pogotovo kad je igrao Bangkok prosle godine %QWT&W
                                Ali vraca se DelPo, do kraja sezone je ponovo u Top 10,u to sam siguran,samo da ga zaobidju povrede @(*6sd$%
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X