Announcement

Collapse
No announcement yet.

ATP - Juan Martin del Potro

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bice nesto, naravno, nije pokis'o uzalud
    Bice to za njega dobar USO, dogurace on dosta. Ali ipak, od zrijeba sve zavisi
    Everything you want is on the other side of fear.

    Comment


    • DelPo vjeruje da moze da ponovi uspjeh iz 2009. godine
      http://www.atpworldtour.com/News/DEU...del-Potro.aspx
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Ovo je oprema u kojoj ce igrati DelPo, dakle,crno-zuta boja,ista kao i 2009. godine ;)
        NMFSFC-BK-1.jpg NMFSWS-BK-1.jpg NM2K11Y-1.jpg
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Svidja mi se, mada bi bila bolja bez rukava...

          Edit: Evo jedan intervju Del Potra iz 2007. godine, jos sa dugom kosom , ali je kombinovano sa novijim klipovima, tj. izmedju ostalog i USO 2009. A prica o djetinjstvu, planovima, ciljevima, snovima - da bude broj 1 i da osvoji USO... Emisija je na spanskom, pa ko zna, neka pogleda.







          Last edited by eM; 30-08-11, 02:48.

          Comment


          • Del Potro je juce na konferenciji nakon meca bio bas skroman.
            Kaze da je svjestan da mnogi igraci igraju dosta bolje od njega, pogotovo top 10 igraci i da se nada da ce sljedece godine dostici njihov nivo. Sto se tice njegove igre ove godine, u poredjenju sa 2009. godinom, kaze da sad polako napreduje i da se blizi svom nivou, a misli da sad bolje servira nego tada. I kaze da je napredovao kad je u pitanju igra na travi (mec sa Nadalom).

            A na pitanje moze li opet osvojiti USO odgovara:
            I don't know, but if I made once, you never know what can happen. I won here, and then the last year I couldn't play in any tournament. So maybe in the future. But at this time, for me, just be here playing this tournament or playing tennis again, it's amazing.
            Ako neko hoce citav intervju, moze ga procitati ili pogledati.







            Comment


            • Del Potro je sjajno odigrao DC. Odlicno je servirao,mnogo aseva,mnogo servis winnera. Sto se tice duzih razmjena u oba meca on je izlazio kao pobjednik. Rijetko je grijesio, pametno je igrao.Meni je samo zao sto nije bilo onih njegovih FH "bombi",bas sam se nadao da cu ih vidjeti
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by ivan piper View Post
                Del Potro je sjajno odigrao DC. Odlicno je servirao,mnogo aseva,mnogo servis winnera. Sto se tice duzih razmjena u oba meca on je izlazio kao pobjednik. Rijetko je grijesio, pametno je igrao.Meni je samo zao sto nije bilo onih njegovih FH "bombi",bas sam se nadao da cu ih vidjeti
                Nemoj puno da se brineš bit će tih isti forhand udaraca sljedeći put kad ga budeš gledao.
                http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                Comment


                • I ja sam ocekivala te forhend bombe, ali ih u posljednje vrijeme nema.
                  Ne znam da li je u pitanju zglob, pa nesto mijenja u igri ili sta je, ali meni nedostaju.
                  Ali zato je popravio kretanje i bekhend, a nikad nije servirao ovako dobro. I ima preeelijepu tehniku!















                  Evo i jedne slike za zle jezike.



                  Ovo je napisao na tviteru nakon pobjede Argentine:
                  Muy contento por pasar a la final !! Muchas gracias a todos por sus mensajes hermosos!! Nole te deseo una pronta recuperación. Saludos!!
                  Evo jednog teksta o dosadasnjem dijelu sezone i tome sta ocekivati od Del Potra dalje. ;)
                  Juan Martin Del Potro Is Slowly but Surely Returning to the Top of Men's Tennis

                  Comment


                  • Meni je Delpo uvijek ima dobar servis ,jeste da ga je sad podigao na veću razinu ,mislim da jeste beckhand popravio meni je jako bio zanimljiv onaj poen kada je igrao protiv Đokovića u prvom setu za set udarao je iz beckhanda i forhanda i bio je jako dobar ,mislim da Delpo nagovještava povratak .A ovi u vrhu neka se čuvaju stiže pojačanje.;)
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Da! Poslednji put kada je Delpo slao bombe bio je turnir u Bangkoku prosle godine.To je bio njegov povratak posle povrede. Nakon toga,nista specijalno sto se tice bombi.Jedino na IW protiv Dolgopolova udario je par projektila,nakon toka,nista.Cak sam primijetio pocetkom ove godine da FH salje veoma cesto u servis polje,sto je lose,mora to dublje.Ali sada je sve to dobro,servis odlican,kretanje je popravio kao sto rece Maja,a sa tim FH bombama vjerovatno ne zeli da rizikuje,zbog zgloba. A i cini mi se da sada igra pametnije,da mnogo bolje gradi i zavrsava poene.
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment







                      • http://www.facebook.com/media/set/?s...6797100&type=1
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Frizura mu je bila zesca
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Originally posted by ivan piper View Post
                            DelPo vjeruje da moze da ponovi uspjeh iz 2009. godine
                            http://www.atpworldtour.com/News/DEU...del-Potro.aspx
                            Naravno da treba vjerovati jer on to stvarno i može ,može čak i bolje da zaigra ,mislim da ima odlične sposobnosti ,jako je kvalitetan i ne vidim razloga zašto ne bi mogao biti na nivou iz 2009.
                            http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                            Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                            Comment


                            • Delpu je danas rođendan...23.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Nek mu je srecan!
                                Zelim mu da osvoji jos mnogo titula(prije svega da povrati dobru formu i da izbjegne povrede,to je najvaznije),i jos po neki GS
                                Everything you want is on the other side of fear.

                                Comment

                                Working...
                                X