Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ski skokovi

    Pocinje cirkus ... ove nedelje u finskom KUUSAMO startuju ski skokovi ko je fanatik neka se javi ...

  • #2
    Odg: ski skokovi

    naravno jedan sam jedini koji ovo prati i super nek tako i ne ostane

    Comment


    • #3
      Odg: ski skokovi

      [quote author=nenad2001 link=topic=398.msg12363#msg12363 date=1196264170]
      naravno jedan sam jedini koji ovo prati i super nek tako i ne ostane
      [/quote]
      i ja redovno 1.januara uz rusku salatu i sarmicu i naravno nama omiljeni sok poteklog iz kazana sa kupusom.
      Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

      madden balkanska liga

      Comment


      • #4

        Comment


        • #5
          Odg: ski skokovi

          Pratim kako da ne....

          Comment


          • #6
            Odg: ski skokovi

            Sevnule su prve tri skakaonice Morgi sija jache nego ikad i verovatno ce poludeti ove sezone, ali cekaj brajko slede hladni dani dok se mocni Jane Ahonen zagreje, tesko si ga njemu...

            Comment


            • #7
              Odg: ski skokovi

              [quote author=dr.dule link=topic=398.msg12370#msg12370 date=1196273998]
              [quote author=nenad2001 link=topic=398.msg12363#msg12363 date=1196264170]
              naravno jedan sam jedini koji ovo prati i super nek tako i ne ostane
              [/quote]
              i ja redovno 1.januara uz rusku salatu i sarmicu i naravno nama omiljeni sok poteklog iz kazana sa kupusom.
              [/quote]
              bato ne zaboravi da do bozica prikoljes i koje prasence nemoj da prodje bez resh pecenja

              Comment


              • #8
                Odg: ski skokovi

                KUTEL SKINUO SKALP MORGIJU
                Dakle drugi dan Engelberga je bio mnogo uzbudljiviji. Kutel je skinuo skalp Morgiju a zamalo da Kefler osveti Morgija i uzvrati Kutelu ali je ljosno na 138metara kao Ljokelsoj na 115m kakav peh... steta za Keflera bio je najbolji u dva dana a nije nijednom pobedio...Austrijanci su surovi a svi ostali bledi...Nemci se malo povratili ali slaba su uteha Nojmajer i Urman pred Cetiri skakaonice. Ulazimo u drugu fazu, Morgi je sigurno prvi a pratioci se jos nisu ozbiljno ukljucili u trku...Hilde i Slirenzauer su dobri mladi pocetnici ali smrvice ih sezona. Kefler je moguc za trku, Kutel tu i tamo ostali su pali a brkati sismis iz Poljske ce biti dobar ako se ne obruka...nazalost i najveci medju njima opet oscilira Ahonenu nikako da krene posle dobrih rezultata u Vilahu, opet pada u prosecnost. Dosad najuzbudljivije takmicenje drugi dan Engelberga mogao bi se nastaviti u Obersdorfu

                Comment


                • #9
                  Odg: ski skokovi

                  Sjajan je Morgi jos malo morgen pa ce valjda i njemu da se smrkne. Steta za Keflera ali sam placa danak prevelikoj zelji. Turneja je bez velikih dilema osim Morgija nema ko drugi.vELIKI Ahonen brani staru slavu i njemu je laganica 130m kad je bio svetski sampion tu u Obersdorfu u dve serije je leteo preko 140 m.141, i 142,5. Pitam se gde su Janda Ljokelsoj, Malis brkati sismis a o Helvartu i ostalim nemcima samo u Otpisanima. Pozdrav fanovima skijumpa

                  Comment


                  • #10
                    Odg: ski skokovi

                    Golobradi mladic iz Austrije, Gregor Slicamadeusmauzer, uspesno resio prvi domaci zadatak i ostvario prvu pobedu u sezoni.
                    Elem Morgiju je ono bavarsko pivo bilo mnogo jako pa se malo skromnije ponasao jutros.
                    Eh sta reci, udri Janne nek te mrze Svabe. Pozdrav svim ljubiteljima novogodisnjeg pecenja i rasola.

                    Comment


                    • #11
                      Odg: ski skokovi

                      Hristos se rodi, mir Bozji.
                      Drago mi je da vidim tako nepodeljeno odusevljenje velikim uspehom Sina Lahtija, severnog ledenog srebrnog letacha Jednog jedinog miljenika neba, Jannea sina Odinova Ahonena.,Srbija ce jednog dana slaviti takvog letacha kad kod nashe dece nadjemo takve hrabre sportiste.Samo da nam Korac napravi skakaonice na Zlatiboru...
                      Zastitnik lika i dela Janne Ahonena u Srbiji, Nenad Stevanovic, licno na Bozic. Zainteresovani fanovi mogu za informacije da se obrate na moj mejl nenad2001@ptt.yu.Pratim neprekidno ovaj sport punih 20 godina.

                      Comment


                      • #12
                        Odg: ski skokovi

                        Slika velikog majstora, Janne Ahonen.

                        [attachment deleted by admin]

                        Comment


                        • #13
                          Odg: ski skokovi

                          Narode, proveseli se uz Srpsku Pravoslavnu Novu godinu

                          Comment


                          • #14
                            [/quote] Pa da nije Noleta dal bi iko gledao TURNIR NAJSMARACKIJEG SPORTA.?

                            Comment


                            • #15
                              Odg: ski skokovi

                              [quote author=dr.dule link=topic=398.msg12370#msg12370 date=1196273998]
                              [quote author=nenad2001 link=topic=398.msg12363#msg12363 date=1196264170]
                              naravno jedan sam jedini koji ovo prati i super nek tako i ne ostane
                              [/quote]
                              i ja redovno 1.januara uz rusku salatu i sarmicu i naravno nama omiljeni sok poteklog iz kazana sa kupusom.
                              [/quote] NOLE JE NASS SAMPION ALI OVDE NIJE MESTO ZA TENIS. KAD SE BUDE IGRAO NA VRHU SIDNEJSKOG OBLAKODERA TAD CE SE MERITI SA SKISKOKOVIMA. DOTAD BRISITE ODAVDE...

                              Comment

                              Working...
                              X