Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Konacno Aman da podseti na stare dane. Mene odusevljava Kasai, sta radi covek u 44 godine, nisu istine.
    Norvezani uvek bili odlicni letaci. Veliki podbacaji Stocha, Velingera, Krafta. Nadam se da ce i danas biti takmicenje odlicno kao druga serija juce.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Daniel Andre Tande je novi svetski šampion u ski letovima
      I to nakon 3 serije,četvrta otkazana,veoma loši uslovi i juče i danas.
      Nadam se da će biti timskog takmičenja sutra,trebali bi Norvežani uzeti još jedno zlato
      sigpic

      Comment


      • sigpic

        Comment


        • kakva godina za Kamila Stocha
          Last edited by ledeni 80; 18-03-18, 18:20.

          Comment


          • Izdominirao je
            Kao i danas Norvežani otprilike.

            Stjernen je valjda letove osvojio, a Stoh i ovu Norvešku turneju - €60k

            Comment


            • Bravo za majstora Stocha, fantasticna sezona.
              Osvojio Vilingen 5, Novogodisnju turneju, Svetski kup, zlato na OI, i Nordijsku turneju u jednoj sezoni.
              Svaka cast Johansonu, konacno pobeda, a i zasluzio je, odlicna sezona za njega. Sada na Planici da vidimo ko ce uzeti letove ove sezone, Stjernen vodi za sada.
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Šliri leteo 253,5,mada je dotakao sneg tako da mu se izjednačenje rekorda ne računa.Nadam se
                da će se vratiti na staze stare slave,skakao je dobro u Norveškoj,mada mahom u kvalifikacijama.
                sigpic

                Comment


                • Pa ko bi drugi nego sjajni Stoch da zaokruzi ionako sjajnu sezonu na Planici I to duplom pobedom

                  Comment


                  • Kobajaši

                    Poslato sa ATU-L21 uz pomoć Tapatoka
                    Originally posted by Casiraghi
                    Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
                    Originally posted by Casiraghi
                    Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

                    https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
                    Originally posted by Casiraghi
                    Srecan Mane svima koji slave.

                    Comment


                    • U miru počivao Matti !



                      Similis simili gaudet

                      Comment

                      Working...
                      X