Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Odg: ski skokovi

    Pa nije bilo negativno...meni se ?ak naprotiv veoma dopadaju....ali mislim da ih ima dovoljno na drugim kanalima.
    Generalno,mislim da bi trebalo ubaciti malo zimskih sportova na SK.
    Ko pla?a sve to....ru?ak na vodi,ve?e na operi.....CIA snajka CIA!

    Comment


    • #62
      Odg: ski skokovi

      nisam ja napadao nego sam reko da mogu ih pratit na drugim kanalima pa ne treba i na sportklubu

      Comment


      • #63
        Odg: ski skokovi

        kako bilo, ja ih pratim na Jurosportu...a ponekad i na drugim kanalima, kolko vidim Sportklub i ne poznaje kategoriju zimskih sportova osim mozda nekih na ledu...al nebitno, u forumu postoji mogucnost za komentare ovog sporta i to je ok.
        Elem.Dodje Slirenzauer i do 16. pobede u Sv.kupu i to u Kanadi i tako skinuo sa prvog mesta Simona Amana kome je postolje sve dalje i dalje...dal ce se jos neko ukljuciti u borbu tesko...jer kako sada stvari stoje uskoro cemo imati novog pobednika onako kao se i najavljivalo...Slirenzauera, ali ostavimo da se sezona privede kraju a ima jos nekih petnaestak takmicenja... ipak bi mogao pobediti i neko iz prvih petnaest ko ove sezone nije toliko daleko od podijuma, mozda cak i neki veteran tipa Vasiljev (koji nema pobeda) ili Smit koji se dobro drzi, Hautameki koji ima par podijuma ove sezone, ali Malis tesko da moze ista...8. mesto kao da je sve sto moze...ako nije i slabiji....

        Comment


        • #64
          Odg: ski skokovi

          bice zanimljivo do kraja ovo takmicenje ali ja nemam posebnog favorita jer nema jane ahonena za koga sam navijo otkad znam za ovaj sport

          Comment


          • #65

            Comment


            • #66
              Odg: ski skokovi

              [quote author=Liverpool FC link=topic=398.msg27626#msg27626 date=1216219370]
              pa nema zimskih sportova na sport klubu mozda bi ste mogli da ubacite ski skokove.
              [/quote]
              cemu sluzi EuroSport
              Pravo mesto za diskusiju o americkom fudbalu

              madden balkanska liga

              Comment


              • #67
                Odg: ski skokovi

                mogle bi i razveseljivacice na skokove...doduse u malim bundama... onako kako se vidjaju u Lahtiju... 8)

                Comment


                • #68
                  Odg: ski skokovi

                  Kakav ispodprosecni takmicarski dan u Saporou, ko nije navikao na ovakve dogadjaje u Japanu prosto bi se iznenadio kako su kratki skokovi...skoro da je neregularno, jer bi se te duzine od 80 do 110 metara mogle postizati na Normal hillu a ne na Large hillu, pa ipak i u tako jadnoj konkurenciji, Slireli je komotno uzeo 100 dok je Aman potvrdio da je u deklinaciji svoje forme...Jos da sutra vidimo bledo razocaravajuce izdanje 39 takmicara i sasvim ocekivane skokove Slirenzauera pa da kazemo kako je kao i prosle sezone posle Saporoa (kad je Morgenstern definitivno potvrdio titulu) i Slirenzauer ucinio isto, mada ko zna...mozda ni prednost od 300 bodova ne bi bila dovoljna ako Aman veze barem tri pobede a mozda i koju vise negde pred kraj sezone na Nordijskoj turneji i na Planici pod uslovom da Slireli posustane i padne u formi, sto je ravno cudu...NO JASNO JE Slireli je pobednik Sv. kupa a mozda i svetski sampion. :-X

                  Comment


                  • #69
                    Odg: ski skokovi

                    pocetak sezone je bio starsno zanimljiv a polije novogodisnje turneje je totalno bezveze

                    Comment


                    • #70
                      Odg: ski skokovi

                      pa Wistler je bio sjajan ali ocigledno da je pad forme kod favorita i nikakvo takmicenju u Saporou, i plafon forme Slirenzauera uticao da se dtakmicenje ubajati, ali sad je takmicenje u Nemackoj, Vilingen, Klingental i Oberzdorf i tu ce svakako biti zanimljivije, a onda sledi Liberec gde cemo ponovo videti nesto sto predstavlja cilj mnogim takmicarima jer je svetsko prvenstvo, jer je rasplet u svetkom kupu izvestan, pobedom Slirenzauera u Saporou.

                      Comment


                      • #71
                        Odg: ski skokovi

                        jedva cekam kraj sezone i planicu da vidim daleke skokove

                        Comment


                        • #72
                          Odg: ski skokovi

                          I Wilingen je bio sjajan, Sliri je pobedio al zamalo Amana,(inace aktuleni rekord skakaonice i za Slirija ce ostati nedosanjani san, naravno drzi ga Mocni Ahonen sa 153m sto je najveci rekord na velikim skakaonicama, a inace skocio ga je 2005. i to je prihvaceno mada je nezvanicno izmereno 155m!!!) a sto se tice letova...oni ce biti uskoro vec ovog vikenda i to na jednoj od najboljih letaonica, u Oberzdorfu gde se mogu videti i letovi preko 220 m....ako ih bude... naravno Planica je monster hill gde se ocekuju letovi i preko 230,naravno na kraju sezone....

                          Comment


                          • #73
                            Odg: ski skokovi

                            Planica je zakon

                            Comment


                            • #74
                              Odg: ski skokovi

                              JBT OVO JE VRH BRATE!!! prva pobeda za Olija prva za Fince i konacno izvanredno izdanje jednog Finca.... 225,5...ne tako perfektan kao kad je 2004. Ljokelsoj postavio rekord al sigurno izuzetno vesto izveden uz maksimalno koriscenje vetra i dvonozni (jedino izvodljiv) doskok ovaj let Olija svakako spada u jos jedno remek delo letecih Finaca...eh ovo bi se i Ahonenu svidelo....prosle sezone je tu uzeo bronzu sa cetiri leta preko 200 metara svaki maksimalno tehnicki izveden i stilski ujednaceni potpuno.
                              Ipak danas u
                              Norvezani bili apsolutno dominantni dal zbog velikog broja svojih skakaca..dal zbog ambicije da konacno skinu Ostere, tek Evensen, Jakobsen sjajni na podijumu, dobri Bardal u prvih deset, a veterani Romoren, Ljokelsoj i sjajni debiltant Sklet, uzimaju dobre bodove...u dobre dve serije...
                              Sto se vrha tice Aman hvata bodove, Hautameki pokazuje da moze da spoji dva dobra leta i solidan cetvrti, bez sanse da se pored raspolozenih norvezana popne na podijum al zato je Oli nadvisio sve sebe najvise...Rus Vasiljev sjajna pozicija posle prve serije sa odlicnim letom 215m, pa drugi skok njesra no ipak se izvadio da bude ispred danas tuznog Austrijanca Slirenzauera.. i naravno after all evo i njega da malo gleda odozdo drugima u ledja..jes ozbiljan taj decko Slireli... prvi put bez osmeha...
                              Valjalo je ovo gledati, ako ne zbog sjajnog rekorda Olija,225,5 i odlicnog drugog skoka Evensena 223,5 (da nije Olijevog ovo bi bio novi rekord) a ono zbog palca na dole koji je pokazao Slireli...konacno da mi lakne a i da se prekine ta crna serija njegovih pobeda. 8) 8)
                              _________________

                              Comment


                              • #75
                                Odg: ski skokovi

                                pa konacno da sliri prestane dominirat mrzim kad neko sezonom dominira kad nije zanimljivo i kad se ne obaraju rekordi

                                Comment

                                Working...
                                X