Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ski skokovi

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Odg: ski skokovi

    Kubacki,ovaj momak ce da kida ove godine
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • Odg: ski skokovi

      Nije Juki, nego Jussi. $%&5@$A

      Harri Olli je kralj, nekad dodje na kapiju, cisto da bi skocio i samo se spusti na 90 metara. &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(]
      sigpic


      "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

      Comment


      • Odg: ski skokovi

        Japanci nisu losi.Ali kako mene nerviraju Olli i Jacobsen vi ne mozete da zamislite.Jacobsen kao p**er &*(@W6
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Odg: ski skokovi

          Neko ko je mnogo obecavao prve sezone kad se pojavio a sad nije ni blizu te forme jeste Tom Hilde
          sigpic
          http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

          Comment


          • Odg: ski skokovi

            Lars Bystoel je isto samo nestao odjednom, ali je uzeo cini mi se zlato na Olimpijadi na maloj skakaonici ili tako nesto.
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Odg: ski skokovi

              Ljudi, sta je sa legendom Jane Ahonenom, jel on zavrsio karijeru?
              sigpic

              Comment


              • Odg: ski skokovi

                Oli ima problema sa formom,nekad je odlican,nekad ga nidje nema fghj48d
                Zaboravio sam na Japance potpuno,Kasai &8@^J
                [quote author=Flash link=topic=398.msg197489#msg197489 date=1289853442]
                Ljudi, sta je sa legendom Jane Ahonenom, jel on zavrsio karijeru?
                [/quote]
                Zavrsio,pa se vratio
                sigpic

                Comment


                • Odg: ski skokovi

                  Mladi talenti u najvi koji ce harati svetom narednih godina po meni su:

                  Slirenzauer,Morgenstern,Bodmer,Ito,Remen-Evensen,Kranjec,Prevc,Hajek,Olli(mozda ako se sredi psihicki) $#^%RT
                  Dreams are coming true.


                  Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                  Comment


                  • Odg: ski skokovi

                    bice,ne znam jesi li gledao letnju turneju,ali mali poljaci kidaju bice strasni,stoch,kubacki, i jos neki.Sto se tice Evensena on i nije nesto mlad ali je dosta kasno poceo da se bavi skakanjem bas kao i Jakobsen.Nije ni Kranjec mlad toliko
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Odg: ski skokovi

                      Pa znam nisam gledao letnju turneju nisam mogao da uskladim kada ima prenos #%d*

                      Kranjec ima dosta godina sigurno oko 28 (%fsd%&j Evensen ima 25 mlad je $#^%RT
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Odg: ski skokovi

                        Kubacki je strasan,mada je po meni Schliri najjaci od mladjih,ne zato sto navijam ali decko stvarno kida. &+I}\
                        sigpic

                        Comment


                        • Odg: ski skokovi

                          Morgenstern je bio monstruozan jedno vrijeme,pa sad prosjecni rezultati za n jega,Sliri puca pod pritiskom,ima formu ali kad treba kiksne,tu je najjaci sad Aman,nekad su to bili Malis i Ahonen!
                          Zaboravih i Francuza,Emanuel Sedal,solidan skakac,a tu je i Rus Vasiljev h5g6k8
                          sigpic

                          Comment


                          • Odg: ski skokovi

                            Kad se samo setim Torina i Vasiljeva dodje mi da zaplacem.Posle toga nista ozbiljnije.Bez podijuma cini mi se poslednje 2 sezone
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                            Comment


                            • Odg: ski skokovi

                              Ja volim Sedala ali pazite kako isplazi jezik kada skace &*#GI(] &*#GI(] &*#GI(] Mnogo dobar lik +*@WT*48*
                              Dreams are coming true.


                              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                              Comment


                              • Odg: ski skokovi

                                Od Japanaca ovde nije pomenut Kazuyoshi Funaki.Olimpijski sampion,doduse 1998 ali olimpijsko zlato je olimpijsko zlato.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X