Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo devojke

    Bravo Aleks

    Comment


    • Cestitke nasim devojkama-ponosim se sa njima

      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

      Comment


      • Bravo devojke, cestitke, sjajne ste
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by bojanaBG View Post
          Ivana ponovo pravi brejk, po treci put ce servirati za mec
          Boko nemoj da sumljas u moju Cacanku... Ja sam tipovao na nju pre 7 godina... 😀😀

          Jos neke kockice da se poklope i ovu devojcicu cemo gledati na centralnim terenima velikih turnira, sto jos od srca zelim.

          Comment


          • Koliko je lepa Ivana ne mogu se nagledati
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • Originally posted by MarkoNFL View Post
              Bravo devojke!

              Ova ekipa treba da ostane do kraja, uz eventualno Bojanu.

              Jelenu i Anu ne bi vraćao.


              Comment


              • Originally posted by Mario Ancic View Post
                Ne pratim baš puno ženski tenis,ali što se ovo događa s Donnom u zadnje vrijeme,do 18 godine je imala 2, ili 3 WTA finala,ima čak i jednu titulu,a nakon što je osvojila prvu titulu nema je više ni vidjeti ni čuti,imam osjećaj da je sve pogubila od tad,jbt pa gledam i danas mala Ana odigra 7 meč u 4 dana i umalo donese i 7 pobjedu,dobije sinoć Flipkens,a Donna u ta ista 4 dana nije skupila ni 7 gemova,a igrala je s lošije rangiranim igračicima,taj ženski tenis je stvarno čudan
                Upala je u ozbiljnu krizu jer je prerano postala svesna izgleda i lepote i ide na tu kartu, sve vise je partymaniak a sve manje trenira, lozi se na kurnjikovu.. Tako bar kazu novinari iz osijeka koji je poznaju licno

                Послато са MK16i користећи Тапаток 2

                Comment


                • Dolazi Paragvaj.

                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Biće dovoljan tim iz Budimpešte

                    Comment


                    • Originally posted by wanderer View Post
                      Biće dovoljan tim iz Budimpešte
                      I B.Jovanovski
                      * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                      Comment


                      • T.S. Србије doneo je odluku da se mec sa Paragvajem odigra u dvorani Spens-N.Sad.
                        Susret ce se igrati na tvrdoj podlozi, a na programu je 18 i 19 aprila
                        * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                        Comment


                        • Pozivu selektora Tatjane Ječmenice-Jevtić odazvale su se Ana Ivanović i Jelena Janković, kao i Aleksandra Krunić i Ivana Jorović.
                          FED kup reprezentacija Srbije dočekaće 18. i 19. aprila u Novom Sadu selekciju Paragvaja u meču plej-ofa za popunu Svetke grupe B.
                          * Telo je slabo, ali je duh krepak, zato ga treba svakodnevno održavati. *

                          Comment


                          • Krunic i Ivanovic u singlu protiv Sepede Roig i Gonzales, JJ i Jorovic u dublu

                            http://www.fedcup.com/en/draws-resul...ieId=100023016

                            Comment


                            • Hingis će igrati i singl

                              Agnješka-Martina pa Uršula-Timea, u nedelju Agnješka-Timea pa Uršula-Martina.

                              Comment


                              • Zašto mora da bude ovako neprijatna? Problem je pružiti ruku?

                                Originally posted by gokara
                                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                                Comment

                                Working...
                                X