Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fed Cup...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bravo Ana,bilo je tesko,pritisak veliki i pokazala je klasu.Ne sumnjam ni da ce pasti Cibulkova sjutra,ali je problem taj drugi singl mec,Jelena bas i ne blista protiv Hantuhove,mzoda je opet bolje pruziti sansu Bojani,zasluzila je.Vrlo vjerovatno ce dubl biti odlucujuci!
    sigpic

    Comment


    • Sa našim teniserkama se nikad ne zna, tako da mogu da pobede, ali i da izgube, pre dubla ..

      Comment


      • Bravo za Anu super je igrala i ocekivano je pobijedila. Bojana je bila dobra ali je ipak Cibulkova je iskusnija, nadam se da ce sutra Vranes za drugi mec staviti Jelenu. Nadam se pobjedi Srbije

        Comment


        • Nisam ništa danas gledala od tenisa, pa ni devojke, ali pročitala sam vaše prethodne postove i stekla neku sliku o današnjem danu.
          Šta mislite za sutra koga će Vraneš postaviti?
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Anu sigurno,e sad me bas zanima ko ce jos igrati u singlu.Nesto mi se cini da ce to biti Jelena,ali bi ja prije dao Bojani sansu
            sigpic

            Comment


            • Ja očekujem Jelenu, mada bih pre dao Bojani šansu, makar i da izgube ...

              Comment


              • Evo statistike Aninog meča



                Igrala je Ana veoma dobro(fenomenalan je bio njen as iz drugog servisa, što se rijetko viđa), a sigurno je bila pod velikim pritiskom, drago mi je da se izborila s tim, donijela važan bod reprezentaciji i prekinula niz poraza u FED CUP-u. Nadam se da će i danas nastaviti u tom ritmu.

                Što se tiče drugog meča, vjerujem da će igrati Jelena, a ako dođe do dubla, nisam sigurna da baš imamo neke šanse.

                U svakom slučaju, bitno da djevojke daju sve od sebe, pa kako bude, a nadam se da će biti naša pobjeda
                sigpic

                Comment


                • jedini razlog sto nije juce stavio Jelenu je taj sto ce ta ista Jelena danas igrati dva meca singl i dubl.
                  Ne plasim se za ishod meca na kraju 3-2 za Srbiju
                  Ana dobija Cibulkovu,Jelena dobija Hantuhovu a dubl gubimo.

                  Comment


                  • Ako obe dobiju singl, dubl se nece ni igrati... Ali ja ne vjerujem u obe pobjede u singlu, ko god bude igrao...
                    A mislim da je razlog za Jelenino neigranje to sto je bolesna ili povrijedjena, citala sam danas neku Zivojinovicevu izjavu u kojoj kaze da se Jelena danas bolje osjeca...
                    Kako god, drago mi je da je dao sansu Bojani, nema veze sto je izgubila... Ja bih je pustila i danas da igra.

                    Comment


                    • od kada je to pravilo da se ne igra dubl? dobro onda ce biti 3-1 za Srbiju

                      Comment


                      • Ajde ANA!!!!

                        Comment


                        • Originally posted by troickifans View Post
                          od kada je to pravilo da se ne igra dubl? dobro onda ce biti 3-1 za Srbiju
                          Hihi, nije to Davis, u FED kupu se dubl igra samo pri rezultatu 2-2... ;)

                          Comment


                          • nisam znao,malo mi je glupo to


                            Idemo Ana diko nasa

                            Comment


                            • Originally posted by troickifans View Post
                              nisam znao,malo mi je glupo to


                              Idemo Ana diko nasa
                              Pa sto ti je glupo, to je kao kod muskarca kad je vec odlucen mc, pa se 4. ili 5. mec igra samo na 2 dobijena seta.

                              Muci se Ana danas i nikako da osvoji ovaj gem, spasila je vec 4,5 brejk lopti,srecom pa Cibulkova najgore odigra na brejk sansama.
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Немам стомак да пратим женски тенис.... какве глупости сироте раде, то је смешно....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X