Announcement

Collapse
No announcement yet.

SK PokerStars Club

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • kad cemo neku partiju ?
    FORZA MILAN!!

    Comment


    • Za koju godinu
      Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

      Comment


      • Originally posted by Miko View Post
        Za koju godinu
        ajde da organizujemo za danas il sutra.. ?
        FORZA MILAN!!

        Comment


        • Napravljen klub ;)... Pa ako ima dobrovoljaca za igru neka se prijave u klub :

          ID - 491317
          Pozivni Kod : 08261980
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • jel ima neko zainteresovan za veceras ?
            FORZA MILAN!!

            Comment


            • pozdrav svima,
              imam samo jedno pitanje,da li imate problema u banci prilikom uplate i podizanja novca zaradjenog na pokeru?mislim,da li neko pravi problem kada vidi da je novac poslat sa Pokerstarsa ili nekog slicnog sajta?

              Comment


              • Bagro, hocete pokericu veceras?
                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                Comment


                • Ocu ja ali mi trebaju uputi jher nikada nisam igrao bez para.
                  Cuj prvi maj

                  Comment


                  • Originally posted by asprilja View Post
                    Ocu ja ali mi trebaju uputi jher nikada nisam igrao bez para.
                    Skini poker stars i instaliraj, kintu cu ti ja dati.
                    "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                    odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                    fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                    Comment


                    • Nisam igrao na starsu 3 godine, imam neki akaunt ali se ne secam podataka, ne daju mi drugi da napravim, sad cu da iscimam nekog da mi napravi akaunt pa ti se javljam.
                      Cuj prvi maj

                      Comment


                      • Originally posted by asprilja View Post
                        Nisam igrao na starsu 3 godine, imam neki akaunt ali se ne secam podataka, ne daju mi drugi da napravim, sad cu da iscimam nekog da mi napravi akaunt pa ti se javljam.
                        Napravi novu mail adresu preko google-a ili yahoo-a onda ces moci i novi account na stars-u da napravis.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • I ja cu ako znadnem uci zaboravio sam sifru , tesko da cu se setiti a nzm koji mail sam koristio pa baci i meni u pp ako ne udjem ono ID i sta treba ... Papci sa wwin vec 3 dana ne daju turnire

                          edit : pogodio sam sifru iz prve ne trebas slati
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by Ernesto View Post
                            Napravi novu mail adresu preko google-a ili yahoo-a onda ces moci i novi account na stars-u da napravis.
                            Sve sam novo napravio, vide mi IP kazu prema nasim saznanjima ti vec imas akaunt, idi na zaboravio sam sifru, a ja sam i mail zaboravio. Evo sad ce mi odradi to drugarica pa ti javljam nik.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Samo kad ce biti turnir od prilike , pre ili posle 11 ?
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Originally posted by Miko View Post
                                Samo kad ce biti turnir od prilike , pre ili posle 11 ?
                                Prvo da skupimo ljude pa cemo se dogovoriti... Verovatno ne pre pola 12, 12...
                                "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                                odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                                fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                                Comment

                                Working...
                                X