Announcement

Collapse
No announcement yet.

Week 14 (24. January - 30. January)

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

    Njima je pre svega cilj da se otarase Brand-a, za ostalo ce se vec snaci. $#^%RT
    Mada ne znam ko ce im igrati SF-a ako Iggy ode, pre svega im je guzva na bekovskim pozicijama.


    Btw, sad vidim na Sportscenter-u da se i Batum povredio sinoc, pa da li je moguce. #%d* #%d* #%d*
    sigpic


    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

    Comment


    • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

      Ma za njih dvojicu uzmu talentovanog sf-a i talentovanog centra I Young onda prva postava i prva napadacka opcija...

      Comment


      • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

        [quote author=Ljuba90 link=topic=3203.msg238177#msg238177 date=1296250968]
        Uh,veceras stvarno dosta zanimljivih utakmica za gledanje...tesko mi da odlucim sta da gledam,ali biram Philly-Memphis...sve vise gotivim Philly,mnogo talentovana ekipa,pogotovo napadacki,mnogo su raznovrsni... %QWT&W
        [/quote]

        Po meni daleko najtalentovaniji Minesota i OKC s tim sto je OKC postao mnogo rano jaka ekipa oni ce da budu cudo. A Filadelfiji fali jedan fin trojkas da budu odlicni.

        Comment


        • Re: Week 14 (24. January - 30. January)


          [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3203.msg238226#msg238226 date=1296252204]
          [quote author=Ljuba90 link=topic=3203.msg238177#msg238177 date=1296250968]
          Uh,veceras stvarno dosta zanimljivih utakmica za gledanje...tesko mi da odlucim sta da gledam,ali biram Philly-Memphis...sve vise gotivim Philly,mnogo talentovana ekipa,pogotovo napadacki,mnogo su raznovrsni... %QWT&W
          [/quote]

          Po meni daleko najtalentovaniji Minesota i OKC s tim sto je OKC postao mnogo rano jaka ekipa oni ce da budu cudo. A Filadelfiji fali jedan fin trojkas da budu odlicni.
          [/quote]

          Tacno , Minnesota je najperspektivnija, ispred Philly-a . Uverili smo se koliko B-Easy moze biti scoring machine, o Love-u ne vredi trositi reci, Milicic konacno pokazao da je jedan od najkreativnijih, ako ne i najkreativniji centar lige, JFlynn pure awesomeness, Luke Ridnour odlicna zamena, Correy Brewer prosle godine sjajan, Wes Johnson jos uvek ne blista ali sam uveren da tek treba da pokaze svoje adute .

          Comment


          • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

            Ne treba ni Golden State izostaviti, nisu ni oni toliko stari $#^%RT


            Drago mi je za Milicica da igra i da dobija sansu, i mora se priznati da igra odlicno, samo da ga do kraja sezone povrede zaobiđu, isto vazi i za B-Easy-a +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*


            Philly ima dosta perspektivnu ekipu, i mogli bi mnogo vise vec ove sezone, jer realno Iggy igra manje nego inace, mislim da bi najbolja njihova petorka bila : Jrue-Iggy-Young-Brand- ko bi ono centar kod njih ? $#^%RT


            sigpic

            Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

            "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

            Batica Wilshere je gospodin covek...

            All hail the Chan-Chan man!

            Comment


            • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

              [quote author=D-Wade link=topic=3203.msg238233#msg238233 date=1296252768]
              Ne treba ni Golden State izostaviti, nisu ni oni toliko stari $#^%RT


              Drago mi je za Milicica da igra i da dobija sansu, i mora se priznati da igra odlicno, samo da ga do kraja sezone povrede zaobiđu, isto vazi i za B-Easy-a +*@WT*48* +*@WT*48* +*@WT*48*


              Philly ima dosta perspektivnu ekipu, i mogli bi mnogo vise vec ove sezone, jer realno Iggy igra manje nego inace, mislim da bi najbolja njihova petorka bila : Jrue-Iggy-Young-Brand- ko bi ono centar kod njih ? $#^%RT
              [/quote]
              Ti stavljas Brand-a u prvu petorku, a T-Mac smatra da im je glavni cilj da ga se otarase! (%fsd%&j

              LEBRON "KING" JAMES - GLOBALNI FENOMEN. G.O.A.T.!
              sigpic
              RUSSELL-WILT-JABBAR-JORDAN-LEBRON
              - 4xMVP -

              Comment


              • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                Pa znam da im je glavni cilj da ga se otarase, ali trenutno nemaju boljeg na toj poziciji. Ja sam mislio na ovu sezonu, a ne za buducnost $#^%RT
                sigpic

                Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                Batica Wilshere je gospodin covek...

                All hail the Chan-Chan man!

                Comment


                • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                  [quote author=LBJ link=topic=3203.msg238231#msg238231 date=1296252477]

                  [quote author=LBJmvpFORlife link=topic=3203.msg238226#msg238226 date=1296252204]
                  [quote author=Ljuba90 link=topic=3203.msg238177#msg238177 date=1296250968]
                  Uh,veceras stvarno dosta zanimljivih utakmica za gledanje...tesko mi da odlucim sta da gledam,ali biram Philly-Memphis...sve vise gotivim Philly,mnogo talentovana ekipa,pogotovo napadacki,mnogo su raznovrsni... %QWT&W
                  [/quote]

                  Po meni daleko najtalentovaniji Minesota i OKC s tim sto je OKC postao mnogo rano jaka ekipa oni ce da budu cudo. A Filadelfiji fali jedan fin trojkas da budu odlicni.
                  [/quote]

                  Tacno , Minnesota je najperspektivnija, ispred Philly-a . Uverili smo se koliko B-Easy moze biti scoring machine, o Love-u ne vredi trositi reci, Milicic konacno pokazao da je jedan od najkreativnijih, ako ne i najkreativniji centar lige, JFlynn pure awesomeness, Luke Ridnour odlicna zamena, Correy Brewer prosle godine sjajan, Wes Johnson jos uvek ne blista ali sam uveren da tek treba da pokaze svoje adute .
                  [/quote]

                  Dobro nisam mislio toliko sjajni h5g6k8 njima je odbrana zalosna ako to dovedu na neki nivo mogu se sl sezone nadati borbi za play off mada znajuci zapad i jaci od njih su se malo ubrisali za mesto u top 16.

                  Comment


                  • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                    Realno, Minnesota ima dva odlicna igraca, i Johnson koji moze da postane odlican igrac. Milicic i Brewer nisu losi, ali nisu toliko ni dobri, normalno je da hvalimo naseg igraca, i igra on dobro, ali tesko da moze bolje od ovoga. Sto se ostatka tice, cisti prosek, Flynn je daleko od dobrog igraca, a Ridnour ^&*ST*^#


                    Nema sumnje da ekipa ima potencijal, ali mislim da nece moci tako lako da promene plocu, iako bi recimo ja voleo da oni uđu u PO, uz GSW, Memphis itd...


                    Ali bogami tesko da ce se to desiti naredne sezone.
                    sigpic

                    Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                    "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                    Batica Wilshere je gospodin covek...

                    All hail the Chan-Chan man!

                    Comment


                    • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                      [quote author=D-Wade link=topic=3203.msg238279#msg238279 date=1296255320]
                      Realno, Minnesota ima dva odlicna igraca, i Johnson koji moze da postane odlican igrac. Milicic i Brewer nisu losi, ali nisu toliko ni dobri, normalno je da hvalimo naseg igraca, i igra on dobro, ali tesko da moze bolje od ovoga. Sto se ostatka tice, cisti prosek, Flynn je daleko od dobrog igraca, a Ridnour ^&*ST*^#


                      Nema sumnje da ekipa ima potencijal, ali mislim da nece moci tako lako da promene plocu, iako bi recimo ja voleo da oni uđu u PO, uz GSW, Memphis itd...


                      Ali bogami tesko da ce se to desiti naredne sezone.
                      [/quote]


                      Tako je.
                      Njihov maksimalan domet je veoma,veoma teska borba za PO...nista vise ne mogu.Ako taj potencijal dodje do izrazaja.
                      sigpic

                      Comment


                      • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                        Ako Z-Bo postigne 17 poena veceras, docice do 11000 #$&+|r #$&+|r #$&+|r


                        Jennings se sutra vraca na parket, ako nekoga zanima h5g6k8
                        sigpic

                        Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                        "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                        Batica Wilshere je gospodin covek...

                        All hail the Chan-Chan man!

                        Comment


                        • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                          Realno,talentovane ekipe su-Minesota,Clipersi,Warriorsi,76ersi,Indiana,OKC(mad a kao sto kaze LBJmvpFORlife,oni su vec jaki) i tu bi mozda sledece godine mogli da se prikljuce Toronto i Wizardsi...

                          Comment


                          • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                            Indiana? (%fsd%&j
                            Ja tu nesto ne vidim igrace koji bi ih mogli odvesti na visi nivo...
                            sigpic


                            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                            Comment


                            • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                              Pa mozda sam malo preterao ali Hibert,George,Collison nisu uopste za bacanje...tu dodas Grangera,i dobre ali nekonstantne Rusha,Hansbrougha... (%fsd%&j

                              Comment


                              • Re: Week 14 (24. January - 30. January)

                                Rush je bio sasvim dobar u nekoliko utakmica koje sam gledao.Da ispliva potencijal do kraja kod Indiane i Minnesote sigurno bi Indiana bila jaca.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X