Announcement

Collapse
No announcement yet.

Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

    [quote author=Popaj77 link=topic=3113.msg216977#msg216977 date=1292979962]
    [quote author=DovlaBGD link=topic=3113.msg216945#msg216945 date=1292973226]
    1.D.wiliams
    2.Nash
    3.Durant
    [/quote]

    fin izbor, svaka cast

    dodao bih jos CP3-ja, Wadea, Duncana, Kidd-a, Rose-a, Kevin Love...

    Nowitzkog nikad nisam gotivio ali ga postujem...

    e ajd' napisite i koje timove ne volite $#^%RT

    recimo nikad nisam podnosio ove timove na istoku (jbg, konkurencija)
    Wizardsi, Sarlot, Atlanta, Pistonsi, Netsi, Magic, Cleveland (e jbg neko je ovde fan, sorry $#^%RT ) a ranije i Pacerse i Philly... ali su ove godine mnogo simpaticni Granger i Igoudala...

    i naravno klub mrzitelja HIDO-A $#^%RT
    [/quote]
    +1 h5g6k8
    a i prilicno se slazem za ove timove sto si nabrajao sem magica, a nekako najvise me iritiraju sarlot, netsi i toronot( $%&5@$A ) pocevsi od trenera pa preko svih onih igraca, a mosh misliti kako sam tek "gotovio" toronoto dok je hido bio tamo(bilo je, skupila se sva govna na jednom mestu) &*#GI(]

    toronto mi je jedino bio kul u onom periodu dok je vins igrao za njih a furali su dinosauruse na dresovima $8#a

    edit:al u ovom trenutku svakako da mi je najomrazeniji tim detroit &*(@W6 &*(@W6 &*(@W6

    Comment


    • #17
      Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

      Mojih tri su sledeci

      1. LBJ
      2. Ray He got the game
      3. Dirk
      (na prvom mestu pre ove trojice naravno nalazi se Milos Teodosic, ali posto nije u NBA-u nisam ga naveo.. Ali da se zna @(*6sd$% )
      Volim jos Seka, Kida(madjionicara) Derona, Nesa, Rasarda Luisa sam puno gotivio sad dosta manje... Dok se Pirsu Kobiju Dankanu Djinobiliju Gasolu Parkeru divim iako ih ne volim nesto posebno.. Izuzetno cenim i KG ali ga izrazito ne volim.. Grifina sam dosta zgotivio ove sezone.. Vejda izuzetno postujem.. Lamar mi je dosta interesantan igrac...
      Dok na primer igrace kao sto su Ajverson, T-Mac, Melo nikad nisam voleo... Da se zna isto i da je Pedja u samom vrhu igraca koje gotivim ali povrede su ga unistile +-*^%* .. Verovarno sam nekoga zaboravio, ako se setim napisacu.. Ove mlade(sem Grifina nisam pomenuo jer ih nista posebno niti gotivim niti ne gotivim) Deng mi je dosta zanimljiv igrac.. I tako... A timovi na zapadu Dalas vec godinama, a na istoku Majami.. Iako me mnogi prozivaju zbog toga(ne mislim na ovom forumu nego inace), ja ipak smatram da je presudni faktor kad se odlucis da navijas za neku ekipu taj da u njoj igra igrac kojeg volis.. Zato sam uvek navijao za Seltikse kad god nisu igrali protiv LBJ-a.. Bas zbog Reja... Voleo sam i Supersonikse dok su za njih igrali ALen i Rasard ali sad uopste.. Kod mene je presudni momenat kada navijam za neku ekipu, igraci koji igraju u njoj.. Hornetse sam gotivio dok Pedja nije otisao.. I tako dosta od mene %&ES7
      I can accept failure, everyone fails at something. But I can't accept not trying...

      Comment


      • #18
        Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

        Sto se tice timova koje ne volim to su :

        Lakersi , radi Kobea i San Antonio , ne znam , nekako su mi antipaticni oduvijek
        https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

        Comment


        • #19
          Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

          [quote author=Dale link=topic=3113.msg216988#msg216988 date=1292983616]
          Sto se tice timova koje ne volim to su :

          Lakersi , radi Kobea i San Antonio , ne znam , nekako su mi antipaticni oduvijek
          [/quote]
          Ma za timove imas temu,ovo omiljeni NBA tim znaci da sastavis tim od omiljenih igraca. h5g6k8

          EDIT:Evo vidim dole da je neko pitao za timove koje ne volimo,moja greska.

          Ne volim,Charlotte,Cleveland,San Antonio,Dallas,Milwaukee i New Jersey.
          sigpic

          Comment


          • #20
            Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

            Omiljeni tim je Lejkers....igrac Kobe (1996) O0
            Tu su jos i Stefon,Trejsi,Sekil,AI,TImoti
            Volim 76ers,Netse,Medzik (zato sto imam Sekilov beli dres iz 1995 :fc-[ :fc-[ ,ne zna se ko je lepsi on ili Raptorsov $8#a $8#a )

            Comment


            • #21
              Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

              LeBron fan je pomenuo SuperSonicse,ja sam voleo Dasmond Masona,kako je kucao taj covek. &amp;8@^J &amp;8@^J


              Pored Lakers-a volim Golden State,Memphis,New Jersey,Utah,voleo sam Indianu kada su igrali Miller,Tinsley,Mercer,Artest,J.O&#039;Neal.


              Ne volim San Antonio,Orlando,Milwaukee,Houston,Claveland i Detroit.


              Najlepsi je T-Mac-ov dres iz Orlanda(isti je i O&#039;Neal) i dres Lakersa retro,a inace trenutno daleko najruznije dresove ima Houston. #&amp;^Dk*




              sigpic

              Comment


              • #22
                Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                Nekada je moj nick sve govorio , ali sad se tesko razume ... LBJ naravno , igrac koga sam zgotivio jos prvog dana kada je krocio na teren . Idalje sam njegov fan , mada strast je malo splasnula nakon 7. jula . Sem LeBrona zaita gotivim DRose-a , jednog od najpodcenjenijih igraca u NBA-u Lamara Odoma , Andrew-a Bynuma , Dwighta , Kevina Martina i Kenyona Martina , Ala Harringtona , JRicha , Vince-a , Calderona , Mister Elevation - Rudy-a , novo otkrivenje Griffina , Gibsona , Mo-a , Hickson-a , B-Easy-a , Correy Brewer-a , KD-a i to bi otprilike bilo to ... Recimo da je LBJ jedini superstar koga zaista gotivim , ostali koje sam naveo su ili buduci nosioci lige ili oni cije je vreme proslo .
                Ali naravno , nenormalno cenim Kobe-a , Jesus-a , DrSteve-a , Pierca , T-Mac-a , Manu-a , CP-a , D-Wade-a , Derona i ostale fenomene .
                Od likova koje manje gotivim , na vrhu liste igrac sa najvecom radnom etikom u istoriji svetskog sporta , Chris Bosh , zatim Amare ( ne volim ali cenim , zbog svih tih problema koje je imao kao klinac ali prevazisao ) , KG , Ilyasova , Westbrook ( najveci triper lige ) , Mela , Gallinari-a , Ronda i mnogo njih . Uglavnom lista je veca nego lista omiljenih .
                Od timova , Cavsi na prvom , a ostale timove samo cenim ... Bullsi imaju finu ekipu , Boston old school , Phoenix, Memphis i jos par ... Sad mi stade mozak , jbg .
                Timovi koje manje gotivim , NY , Detroit , Miami , Indiana a ostali non factor .




                Comment


                • #23
                  Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                  Nick mi sve govori, moj najdrazi igrac je naravno D-Wade. Pored njega volim Beasley-a, imenjaka Curry-a, hm, onda, T-Mac, C-Webb ( ovog coveka sam obozavao dok je igrao u Kings-ima &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J )


                  Da nastavim, volim Andrew Bynum-a, Rose-a, Eric Gordon-a i Evans-a , smor mi vise nabrajati $#^%RT


                  Mrzim Varejao-a, a ne volim Rondo-a, Kidd-a ( ne znam zasto, ali ne sviđa mi se uopste ), ne volim ni KG-a, i takođe ne volim Ming-a.


                  Ove gore navedene, sve postujem, osim Ming-a i Varejao-a, njih nacisto mrzim $#^%RT
                  sigpic

                  Sever celi sada se veseli, crveno-beli, 'ajmo u napad zajedno! Sa severa nek zapeva svako, nek grmi jako, Zvezda šampion!

                  "Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba, ali sekiracija ti ne gine." Gospodin Ljuba Tadic

                  Batica Wilshere je gospodin covek...

                  All hail the Chan-Chan man!

                  Comment


                  • #24
                    Westbrook ( najveci triper lige )

                    [/quote]
                    Alal vera za ovaj komentar &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J
                    sigpic


                    "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                    Comment


                    • #25
                      Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                      Omiljeni igrac, naravno D-Wade &amp;8@^J &amp;8@^J &amp;8@^J Posle njega T-Mac i Carter, i to je to, 3 igraca koja najvise gotivim &amp;8@^J


                      A od igraca koje ne volim a postujem, na 1. mestu Bryant.Svaka mu cast na svim titulama koje je osvojio i svemu sto je ostvario u svojoj karijeri, ali on je meni toliko odbojan da je to strasno, jednostavno ne podnosim njegovu facu, i njegovo ponasanje kad stvari ne idu kako je on zamislio, itd...To su samo neki od razloga...Ima jos dosta igraca ali ne mogu sad da ih nabrajam.


                      A od igraca koje ne volim niti postujem, tu su Westbrook &amp;Q45q@% Galinari, i svi Turci, a posebno Asik $JS}|


                      Omiljeni tim, Majami +*@WT*48*
                      sigpic

                      Comment


                      • #26
                        Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                        Definitivno T-Mac, eh da ga povrede nisu sprecile, kakav bi sada on bio igrac, mogu da potvrdim da bi bio bolji i od kobea i od jamesa... al sta je tu je za mene number one

                        Comment


                        • #27
                          Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                          Omiljeni igraciWade, Peja, Durant, Westbrook, T-Mac, Rose, Milicic,jr smith , rondo, melo, dwight howard, bosh.......


                          ne omiljeni : pierce,braca gasol,david west, ben wallace, ginobili, duncan, nowitzki, italijani, spanci i turci........







                          Comment


                          • #28
                            Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                            [quote author=milos2211 link=topic=3113.msg217535#msg217535 date=1293117345]
                            Omiljeni igraciWade, Peja, Durant, Westbrook, T-Mac, Rose, Milicic,jr smith , rondo, melo, dwight howard, bosh.......


                            ne omiljeni : pierce,braca gasol,david west, ben wallace, ginobili, duncan, nowitzki, italijani, spanci i turci........



                            [/quote]
                            pa ti buraz volis celu ligu &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]

                            Comment


                            • #29
                              Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                              [quote author=TracyMcGrady link=topic=3113.msg217619#msg217619 date=1293142215]
                              [quote author=milos2211 link=topic=3113.msg217535#msg217535 date=1293117345]
                              Omiljeni igraciWade, Peja, Durant, Westbrook, T-Mac, Rose, Milicic,jr smith , rondo, melo, dwight howard, bosh.......


                              ne omiljeni : pierce,braca gasol,david west, ben wallace, ginobili, duncan, nowitzki, italijani, spanci i turci........



                              [/quote]
                              pa ti buraz volis celu ligu &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                              [/quote]


                              pa naravno

                              Comment


                              • #30
                                Re: Omiljeni igraci,omiljeni NBA tim

                                Najomiljeniji igrač mi je definitivno Alonzo Morning i ona čuvena ekipa Majamija!!!!!

                                Comment

                                Working...
                                X