Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deluje da je Pelegrini napokon skockao ekipu. Ove poslednje dve utakmice smo odigrali baš dobro. U pravu su bili oni koji su govorili da treba vremena da se toliko veliki broj igrač uklopi. Još malo kad se situacija sa povredama popravi, biće WHU baš jak.

    Comment


    • Ovaj mali Deklan Rajs, što je prekomandovan sa štopera na zadnjeg veznog zna da igra lopte. Prošle sezone kad je dobijao šansu je griješio dosta. Međutim, ove sezone je otkrovenje. Ima nevjerovatnu mirnoću sa loptom u nogama i nikad ne bježi od nje, već traži da on pokreće napade. Disciplinovan igrač, pri tom ne izgleda kao budala. Svijetla karijera je pred njim. Jedino pitanje je oće li Vest Hem moći da zadrži ovakavog igrača.
      sigpic

      Comment


      • Zato ja smatram da je ugovor morao već da bude produžen. Kako vreme bude odmicalo, biće sve teže.

        Četiri W u nizu. Ja se ne sećam kad smo zadnji put imali četiri w u nizu. Jel bilo u onoj Bilić/Payet sezoni, nešto se ne sećam. I to masovno ispovređivani.

        Comment


        • sigpic

          Comment


          • Sjajno sjajno!

            Ja svoj novogodišnji pokolon već dobio

            Comment


            • West Ham have completed the signing of Samir Nasri on a deal until the end of the season.


              Samo još da vidimo igra li mu se fudbal.
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • Savršena utakmica protiv Arsenala. Svi su kao jedan odigrali, bukvalno se sve poklopilo danas. Igra prijatna za oko, ovako izgleda to kad se igra jednostavan fudbal.

                Arnaut vjerovatno ide, ne znam može li Vest Hem da nađe igrača njegovih kvaliteta. Meni je on igrač za velike klubove, šteta bi bilo da ostavi Vest Hem zbog Kineza. Mislim da neće navijači zaboraviti da je prošle sezone sam izvukao Vest Hem sa dna tabele i spasio ih ispadanja.
                sigpic

                Comment


                • Jako važna pobjeda za vikend protiv Arsenala, i još važniji gol mladog Declana Rice-a koji je nedavno potpisao šestogodišnji ugovor a ovaj gol dođe kao kruna na to. Što kaže Reise ekipa ja baš djelovala složno na terenu, osim u trenutcima kada se Arnautović otvarao u 16 metara. Pojedini igrači su ga evidentno ignorisali, a to je indirektno juče potvrdio i Michael Antonio koji je u nekoj TV emisiji izjavio kako Marko želi da napusti West Ham, te da se to osjetilo u svlačionici.

                  Prema nekim izvorima danas je stigla ponuda od Kineza (Shanghai SIPG) oko 45 miliona funti. Mislim da ovu ponudu treba objeručke prihvatiti jer bolje 45 miliona u džepu nego Payet scenario tj. ne treba nam igrač koji će igrati na silu preko neke stvari. Za te pare pokušati dovesti adekvatnu zamjenu, ako ne tu su Chicharito, Xander Silva, Andy Carroll. Tako Marko od junaka postade novi Payet. Samo što je sada West Ham u puno boljoj situaciji nego u slučaju kada je otišao Payet. Sve u svemu nakon što je Payet ispunio svoju riječ i otišao u OM kako je tražio jer je bio željan kuće prestao sam mu zamjerati. S druge strane Markov brat koji mu je i agent je izjavio kako Marko želi u Kinu jer želi da se bori za titule. Sretan put majstore, da osvojiš što više kineskih trofeja.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Meni samo nije jasno kako ga nije neki evropski klub pokupio, verujem da bi otisao i za manje od 45m, prava Saciri uloga u sadasnjem Liverpulu u bilo kom jacem klubu. Celsiju lagano ako ne uspeju nista ozbiljnije napred da dovedu.
                    Ostade PL siromasnija za jednog majstora.
                    insta: engleski_dopisnik

                    Comment


                    • Dobit ce platu 300.000 sedmicno.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Tolikooo?
                        Da ostane u Londonu i predje u plavi deo prihvatio bi i 150, pa mozda bi mu Celsi dao vise ali kraci ugovor.
                        Nekako mi ne deluje da je zeljan para, vise da je zeljan dokazivanja, verujem da ti JT znas vise
                        insta: engleski_dopisnik

                        Comment


                        • Pa on se lično nije oglašavao, sve ide preko njegovog brata. Tako da se jos ne zna ta strana medalje.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Zato što su današnji igrači zmije.

                            On pametno ćuti i gleda kako će da prođe situacija. Ako WH zapne i kaže NE, onda će on da izađe u medije sa pričom, "nisam ja kriv, moj agent je sve radio na svoju ruku" i tako će da se opere kod kluba, navijača i generalne javnosti. Klasična procedura.

                            Ne bi ovo brat radio bez njegove saglasnosti.

                            I slažem se Jax sa tobom 100%. Bolje uzeti 45 miliona funti i tražiti pojačanje, nego da imaš igrača koji ne želi da igra za klub.

                            NSG

                            Niko ga nije pokupio, jer znaju da ima problem sa povredama. Niko neće da uzme rovitog igrača koji odigra 2 utakmice, pa pauzira 3. Arnaut nažalost ima hroničan problem.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Z0La prethodnih 5 sezona igrao 35-40 utakmica po sezoni, ovo se pojavilo ove godine i to zato sto ga ne pustaju da skroz zaleci nego ga stalno ubacuju cim malo protrci i sutne. Prebitan im je i zato me cudi da nisu seli i dogovorili se sa njim
                              insta: engleski_dopisnik

                              Comment


                              • Ma nije on završio karijeru, ima on još sezona u sebi.

                                Ali za neki ozbiljan klub je preveliki rizik. Puni 30 godina u aprilu i cele sezone ima problem sa povredama. Ne vidim da bi neki ozbiljiniji klub zagrizao za njega. Pogotovo što bi tražio ogromnu platu. On je sad na 140k sedmično.

                                Ali sam svakako mislio da je još uvek željan ozbiljnijeg fudbala od Kine.
                                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                                Comment

                                Working...
                                X