Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Na stranu sve, stvarno je veliki znalac i s loptom moze sve. Ipak pored toga je i veliki egoista. U Interu je Murinjo njega i Ballotelija morao razdvojiti i tako je Marka prodao u Werder
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Maloprije je na jednoj od West Hamovih fan stranica objavljena informacija da je Javier Hernandez dogovorio lične uslove sa Valenciom. Kontam da možda nije neki deal u kojem je uključen Batshuayi. Uz odlazak Arnautovića i Chicharita definitivno će biti potrebno dovesti jednog kvalitetnog napadača koji prije svega nije sklon povredama. Batshuayi nije loš (ako ne gledamo ovu zadnju utakmicu u kupu) ali nije za prvog napadača u ovom trenutnku. Kao neka rotacija mislim da bi bio i više nego koretkno pojačanje.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ah...

        Juče sam naleteo na neku Noble-ovu izjavu koji kaže da mu je Marko u svlačionici rekao da će davati stoposto svojih mogućnosti dok god je član WHU i da mu on ( Noble ) veruje.

        Što se tiče uzeti ili ostaviti. Klub treba da uzme sumu kojom je zadovoljan, koja mu na duže staze znači nešto. Bolje ne uzeti ništa i blokirati transfer nego pristati na bilo šta. To je otvoren poziv nekom sledećem igraču da krene da ucenjuje klub. Ukoliko igrač pravi probleme, igrati tvrdo po cenu kratkoročnih gubitaka. Znači klupa, tribine, pozajmica u Oksford ili tako nešto, ali nikako ne pristajati na ucene. Dugoročno se to isplati ako drugi igrači shvate da nema zajebancije.

        Comment


        • Prema nekim informacijama Pellegrinijeve želje ukoliko Mark ode su Piatek i Maxi Gomez iz Celte. Što se mene tiče, bez obzira da li Marko ode ili ostane treba napasti Maxi Gomeza.
          DALE 1992-2020
          NIKAD ZABORAVLJEN

          Comment


          • Koliko sam ja razumeo Piatek je na meti Čelzija, sad kad su Moratu zavaljali u Atletiko. Naši skauti su valjda bili u Vigu da gledaju Gomeza ovih dana.

            Comment


            • Sam Inkersole@Sam_InkersoleTM

              Marko Arnautovic has been pulled out of the #WHUFC squad to face Bournemouth tomorrow.
              To je to?
              I LOVE HOUSE MUSIC!!

              Comment


              • sigpic

                Comment


                • Žestoko podržavam ovakvu odluku. Prodaješ igrača za cenu za koju misliš da ti se isplati a ne za cenu koju ti igrač i njegov agent nameću. Da se Payet poslao na tribine kad je rekao da ne želi više da igra za klub, ne bi ni Arnautović smeo ovako da se ponaša. Ako se sada popusti Arnautoviću, ko garantuje da na leto neće doći Anderson ili Rice i ponašati se isto tako. Jednom se mora povući linija, pa šta košta da košta.

                  Comment


                  • Kad Umbro napravi nema greske.

                    Comment


                    • Savršeni dresovi.
                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment






                      • Novopridošlice u dosadašnjem dijelu transfer roka.
                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Na današnji dan prije 16 godina nesretno je preminuo nekadašnji član West Ham-a Marc Vivian Foe.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Comment


                            • sigpic

                              Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

                              U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
                              Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

                              Comment


                              • Vrlo dobar posao odradio WH

                                West Ham United have signed Tomáš Souček from Slavia Prague on a 4-year contract for around £18m.

                                Comment

                                Working...
                                X