Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Vaz Te , vracaju se tamo gdje i pripadaju .
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • #62
      Dobrodosli nazad

      Comment


      • #63
        neizmerno mi je drago sto cemo ih ponovo gledati sledece godine u Premiershipu

        Comment


        • #64
          Bravooo momci,svaka cast,zasluzeno se vracaju tamo gde im je i mesto.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • #65
            Šteta za onako loše prvo poluvrijeme protiv Pottersa, košta nas to sva 3 boda. Drugo poluvrijeme odlično, stvoreno dosta šansi međutim samo jedan gol i to na samom otvaranju drugog pol. kad je pogodio O'Brien, Poslije toga još par odličnih prilika ali nije se dao prevariti Begović. icon_mrgreen.gif

            Zadnjih pet minuta do kraja Big Sam vadi Carrolla a ubacuje Colea, samo ne znam šta je s' tim htio postići? Kad je već namjerav'o ubaciti Colea treb'o je vaditi nekog' iz veze ali izgleda da se zadovoljio bodom cc. Sada slijedi pretežak raspored, prva je u gostima sa Spursima, pa u goste Manchesteru, kući sa Chelseaom i zadnja također kući sa Redsima. Pretežak raspored, ali znali smo se i ranije nositi sa velikim ekipama tako da očekujem objektivno nekih 10-ak bodova. Šalim se, 6 bodova puna kapa. icon_mrgreen.gif

            COYI! TMI.gif

            Comment


            • #66
              West Ham se "pojavljuje" u Simpsonovima.

              http://www.sportske.net/vest/taj-lud...ma-107160.html
              Originally posted by maliajnstajn
              Arsenal ako uzme narednih 5 tekmi, uzima i titulu, nema previse tu filozofije.

              Comment


              • #67
                danas sam tek saznao da je FA ukinula crveni karton kolu, nepotrebno dobijenim u tekmi sa evertonom, tako da će biti spreman danas za reding.
                mislim da nisam nikad ranije čuo da nečiji fs opovrgne crveni. u svakom slučaju, sjajna vest.
                ovo danas u redingu će biti *ebeno. reding nije pobedio poslednjih 6 tekmi (a pre toga ni jednu od početka sezone!) i prava im je prilika da uzmu sva tri boda na svom stadionu i malo se odlepe od dna.
                šteta što sk ne prenosi ovo.

                e, da, pozdrav svima!

                Comment


                • #68

                  Comment


                  • #69






                    Не знам да л' сте видели.

                    Comment


                    • #70




                      винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                      Comment


                      • #71
                        винсент тан - Највећи сељобер којег је Острво икад видјело!

                        Comment


                        • #72
                          DEAL DONE: West Ham United have completed the signing of Mladen Petrić on a 1-year deal. (Source: http://t.co/SvYAXVVzrJ)


                          Comment


                          • #73
                            Koliko nas Čekićara ima ?

                            Comment


                            • #74
                              Originally posted by HammersBalkan View Post
                              Koliko nas Čekićara ima ?
                              Koliko i navijača Liverpula. Presrećni su što ste ih rešili bede zvane Endi Kerol i Stjuart Dauning, i pritom im dobrano platili.

                              Comment


                              • #75
                                Originally posted by nadrkano pilence View Post
                                Koliko i navijača Liverpula. Presrećni su što ste ih rešili bede zvane Endi Kerol i Stjuart Dauning, i pritom im dobrano platili.
                                Nisi dzaba nadrkan, a jos navijac Arsenala, tj. simpatizer. Usmjeri mrznju u nesto korisno Mi smo odlicno pazarili za razliku od njih. Every Gunner is a runner ;)

                                Comment

                                Working...
                                X