Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Anderson je zverka. Moze to da bude dobra trojka, Yarmolenko, Anderson, Arnautovic.
    Nema velike ljubavi bez velike radosti, ali i bez velike patnje. E, to vam je Crvena zvezda. Ima da se raduješ do neba ali sekiracija ti ne gine.

    Ljuba Tadić.

    Comment


    • Sta bi sa Arnautom? Vidim izasao, zbog povrede? Koliko je mocan u napadu, samo mu nekad fali pomoc ekipe. Valjda ce sad krenuti, vidi se da su lepo iskoristili ovu pauzu za repke
      insta: engleski_dopisnik

      Comment


      • West Ham je uspio izbjebjeći najgori start ikada. Nakon 4 poraza stigla je pobjeda protiv Evertona u gostima. Everton je bio poprilicno oslabljen ne igranjem Rircharlisona, ali ni WH nije dosao na Goodison bez problema. Falili su Hernandez, Wilsher kojeg nece biti bar 5-6 sedmica, te Lanzini kojeg nema vec dugo.

        West Ham je poveo 2-0, ali kad sam vidio da je Everton smanjio na 2-1 nisam se mogao oteti utisku da smo opet na pomolu preokreta kao protiv Bormoutha i Arsenala. Ipak ispalo je dobro tako daje Pellegrini izbjegao skroz katastrofalan početak.

        Marko je odigrao odličnu utakmicu, i jos jednom pokazao da je najbolji igrač West Ham-a. Uz njega je veliku rolu odigrao i Yarmolenku koji je nakon potpune blamaže protiv niželigaša Wimbldona uhvatio pravi ritam te zabio dva gola, a drugi je posebno lijep. Nadam se da će nastaviti u tom kontinuitetu i da će mu Pellegrini dati potrebnu šansu za to. Felipe Andreson rekao bih standardno dobar, iako još uvijek nije sto posto adaptiran na ekipa, pa i na samu ligu. Od njega očekujem još bolje partije.

        Markova povreda za sada je još misterija, ali se nadam da ćemo ga gledati sljedeće kolo u derbiju protiv Chelsea.
        DALE 1992-2020
        NIKAD ZABORAVLJEN

        Comment


        • Chelsea izgleda shaky pozadi. Ako takvi izađu protiv Yarmolenka i Arnautovića, loše im se piše.
          C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

          Comment


          • A u p....materinu...tek sam se sad otreznio

            Bilo je i vreme. Led je krenuo.

            Comment


            • Primetan je napredak nakon rep. pauze u odnosu na ono pre.

              Comment


              • Baš vam je falio Arnaut u napadu. Da je igrao, dao bi bar jedan gol, ako ne i dva. Bilo je dosta šansi da se povede. Nekoliko odličnih kontri od kojih je bar jedna morala da uđe. I onda ona šansa Jarmolenka.

                Ali stvarno se vidi napredak. U poređenju sa početka sezone, gde ste delovali neorganizovano i van ritma, sad je drugačija situacija. Ekipa igra disciplinovano i oseća se pomak što se tiče hemije tima.
                I LOVE HOUSE MUSIC!!

                Comment


                • Nakon dugo vremena West Ham izgleda i više nego solidno. Nakon pobjede nad Evertonom ostvarili su CS u meču protiv Chelsea, a prema igri koja je prikazana navijači su mogli biti zadovoljni partijom WH-a. Nakon toga došlo je rešetanje niželigaša Macclesfielda sa 8-0. Tu je već bilo jasno da ekipa polako stiče samopouzdanje. Loša vijest je da je Carlos Sanchez u tom meču zaradio ozbiljnu povredu zbog koje je izgleda završio sezonu. Inače u toj utakmici vrijedi spomenuti da je mladi Diangana u svom debiju dao dva gola,te je zbog toga nagrađen sa ulaskom u igru u PL-u danas protiv Junajteda.

                  Današanja utakmica je pokazala da je Manuel Pellegrini uspio dovesti na nivo koji želi, iako u određenim periodima igre se da raspravljati i napredovati. Pobjeda od 3-1 je potpuno zasluzena, ali kada je Junajted smanjio na 2-1 većini navijača se zaledila krv u žilama jer su se sjetili scenaria sa Arsenalom i Bormounthom.
                  Golove su dali Anderson, Yarmolenko i Arnautović. Posebno treba pohvaliti mlade igrače Rice-a i Diopa za koga je i Jose Mourinho nakon utakmice izjavio da je čudovište. Jedine zamjerka koja mi je zapela za oko je reakcija Masuakua, Nobla i Fabianskog kod primjenog gola. Moglo se to bolje riješiti da su Noble i Masuaku fino ispratili mladog Rush-a. Sljedeće kolo ide se u goste Brightonu i treba biti optimističan nakog ovih partija. Sa nova tri boda ovo bi bila potpuno druga priča. te bi poprilično smanjilo posljedice očajnog starta sezone.

                  Last edited by Jax Teller; 29-09-18, 22:38.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Primljeni gol je stvarno nepojmljiv za sve koji znaju malo fudbala. Imaš jednog igrača na stativi i drugog neđe između stative i ivice peterca ili skroz do ivice peterca, zavisi od golmana. Oni služe da bi izbili te niske ili poluniske lopte, što bi značilo da su igrači WHU-a baš usrali tu situaciju. Fabijanski ono nije ni očekivao, ne može se njemu pripisati krivica zato što su ova dvojica zaspala.

                    Igra je lijepa za oko, ali to se i očekivalo sa Pelegrinijem i pojačanjima. Ono što je iznenađenje je odlična igra u odbrani u zadnja dva meča. Diop i Balbuena dobro funkcionišu. Diop mi se posebno sviđa, slab sam na igrače sa dobrim fizikalijama. Definitivno će biti odličan tim za praćenje ove sezone WHU.
                    sigpic

                    Comment


                    • Što je najgore ne izgleda ni kao da su ga zaboravili, nego da su i jedan i drugi očekivali da ovaj drugi krene stoposto. Po meni je tu Noble vecu gresku napravio jer ga nije ispratio do kraja, a njegov je igrac.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Bolji je stoper El Comandante, obuceniji, smireniji, kakva je to kradja prelaznog roka.
                        sigpic

                        Comment


                        • Balbuena je i dosta iskusniji, a to su sve odlike igraca sa dosta utakmica.
                          DALE 1992-2020
                          NIKAD ZABORAVLJEN

                          Comment


                          • Diop je kao hobotnica, uz to dobro čita protivnike. Baš ga je teško proći. Gledaš onu situaciju kad ga je Lukaku gurnuo s leđa, a sudija nije svirao faul, nije izgubio vid od lopte i stigao je da interveniše sa drugom nogom. To može samo zvijer.
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve sve...ali kakvu je utakmicu Noble odigrao, to je nezapamćeno. Baš smo ga pljuvali u nekom periodu kad je loše išlo pred kraj Bilićevog perioda, pričali smo da je za staro gvožđe i za league 1, ali zadnje dve utakmice je ubdeljivo najbolji igrač West Ham-a.
                              Slažem se za Diop-a, imao je par loših utakmica na startu, ali se sada vidi da je sjajno pojačanje. Declan-a moramo produžuti još juče. Ako nećemo mi ima ko hoće.
                              Koliko god mi je žao kad se neki igrač teško povredi moram istaći da Karlos Sančez imo. nije nikakav gubitak. Lik je star, spor i sklon kiksevima. Bio je takav u Primeri prošle godine dok je bio na pozajmici u Espanjolu. Takav je za repku. Takav je i kod nas. Kad sam pročitao da smo ga potpisali digla mi se kosa na glavi, a šišam se na keca svakih sedam dana

                              Comment


                              • Samir Nasri je novi igrač West Ham-a, plata sitniš. Samo 80.000 £ sedmicno.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X