Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Ajmo momci ovo dobijamo Djemba Ba i Parker za pobedu
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • #32
      1-1...sta da kazem mogli smo do 2-1 na kraju ali sreca nije bila uz nas..opstanak toliko ne zavisi od nas vec od rezultata konkurentnih timova..bice tesko,umanjili smo sebi sanse za opstanak..

      Ali nada umire poslednja!
      CZ-JK-Elton John-Diva

      Comment


      • #33
        Veoma tesko ce biti do kraja,ali predsednik WH je rekao da ce pustiti reprezentativce Engleske da napuste klub ako zele jer ne zeli da oni izgube mesto u reprezentaciji zato sto igraju za WH u drugoj ligi
        Od reprezentativaca su Parker,Cole,Upson i ne mogu da se setim jos jednog
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • #34
          Originally posted by bice View Post
          Veoma tesko ce biti do kraja,ali predsednik WH je rekao da ce pustiti reprezentativce Engleske da napuste klub ako zele jer ne zeli da oni izgube mesto u reprezentaciji zato sto igraju za WH u drugoj ligi
          Od reprezentativaca su Parker,Cole,Upson i ne mogu da se setim jos jednog
          Grin;)

          Comment


          • #35
            Jeste,hvala ;)
            Dreams are coming true.


            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

            Comment


            • #36
              Ali dobra strana ispadanja su utakmice sa Milvolom!!!Tu ce biti krvi!
              Kao u GSE!
              CZ-JK-Elton John-Diva

              Comment


              • #37
                Cekamo vas sledece sezone u championship-u,tamo gde vam je i mesto!!! ))

                imagesfgh.jpeg

                Comment


                • #38
                  Dobrodosao na forum,bushwackers.
                  sigpic
                  Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                  Comment


                  • #39
                    Originally posted by bushwackers View Post
                    Cekamo vas sledece sezone u championship-u,tamo gde vam je i mesto!!! ))

                    [ATTACH=CONFIG]665[/ATTACH]
                    Neko nam je gledao previše Green street hooligans
                    sigpic

                    #PRAVDA ZA BRAĆU

                    Comment


                    • #40
                      Pa ono što je u GSE je mila majka kakve se stvari dešavaju tamo na dan utakmice između ta dva tima. Znam da je zadnja utakmica u kupu bio pravi šou na tribinama i van njega.

                      Comment


                      • #41
                        Bice soua,bice!!!Jedva cekam West Ham-Milwall!
                        CZ-JK-Elton John-Diva

                        Comment


                        • #42
                          Avrame, Avrame

                          Comment


                          • #43
                            Jaoooo pa sta je ovo,jbg sjajnu ekipu imamo i ne znam i dalje kako smo ispali iz lige,dobro vracamo se sledece sezone,Zola je bio bolji od Granta.
                            Dreams are coming true.


                            Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                            Comment


                            • #44
                              Grant... Grant... Avram..., nikada mi nije bilo jasno na koju foru on opstaje kao trener. Kakvi ga lobiji postavljaju na 'klupu'. Deluje kao 'ozračen'...
                              Eto, kad ga vidim, na primer, padaju mi ovakvi vicevi, slušaj:

                              Vic: ;)

                              Dvojica strastvenih ribolovaca, razgovaraju, pošto se jedan od njih dvojice upravo oženio:
                              - Da li je mlada lepa, da li je zgodna, da li ima lep osmeh, da li je pametna, da li je vredna, da li je iz bogate porodice, da li je jedinica... - pita onaj drugi, mladoženju.
                              - Ma, neee...
                              - Pa..., da li ume lepo da kuva, da li pravi dobre kolače, da li zna da kuva riblju čorbu, fiš-paprikaš... - nastavlja onaj drugi s pitanjima, radoznalo.
                              - Ma, neee...
                              - Pa. šta onda..., šta te je toliko privuklo da je oženiš? - pita onaj drugi, direktno!
                              - Ma, ima dobre gliste...!? - procedi kroz zube mladoženja, pecaroš...

                              Dalje se zviždi, dok se onaj drugi ne vrati iza grma, gde još uvek povraća...!




                              P.S.
                              Želim WH brz povratak u Premijer ligu, i da gledamo dobar fudbal...!
                              Last edited by Dragooon; 16-05-11, 11:06.
                              "Svaka stvar na svome mestu." Aristotel

                              Comment


                              • #45
                                http://www.b92.net/sport/fudbal/vest...&nav_id=513733
                                CZ-JK-Elton John-Diva

                                Comment

                                Working...
                                X