Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ako večeras ne dobijemo Lester, možemo komotno da se pakujemo i rezervišemo kartu za Championship.

    Comment


    • Ja sam spreman odavno na tu mogućnost.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Ma spreman sam i ja, al još nisam u fazi pet Kubler Ros modela

        Comment


        • I ako se ne dobije Lester moze se naravno izboriti opstanak. Suvise je kvalitetna ova ekipa WH-ma da bi tako lako nakon samo trecine sezone pocela da pakuje kofere za nizi rang takmicenja.
          E sada sto trenutno deluju kao rastimovana masina to je druga stvar. Mada ni to ne moze i verovatno nece trajati tokom cele sezone.
          sigpic

          Always somewhere Miss you where I've been I'll be back to love you again

          U crnim rupama možeš ludo da se zezaš. Da lebdiš iznad zemlje. Da slušaš rock ´n´ roll.Dozivaš kišu.
          Ili da mazneš neku lepu ribu. Samo je bezveze kada se probudiš….

          Comment


          • Po meni ovaj sastav koji je antiMojes fudbal,sanse nema u PL,sem ako Mojes ne dovede 2 stopera i zadnjeg veznog i recimo beka koji igra samo na svoj polovini
            Neki Jagelka i slicno,njemu ovi ofanzivci koje ima WHU ne znace, jer ne zna da ih koristi ,bolje bi se snasao u WBA,ali ajde po meni totalno pogresan izbor trenera

            Pricaju pojeo ga MU ,pa jeste kad treba da igra ofanzivni fudbal i da juri pobede a ne ume,isto je bilo u Spaniji sa Sosijedadom dosao u otvoreniju ligu u tim koji je ofanzivno orijentisan i unistio ih,srecom na vreme ga smenili,jednostavno covek nije dorastao za tim koji zeli vise od neke sredine tabele,koji ne ume da postavi i igra ofanizvno sve i Mesija i Ronalda da mu das u paketu i to je to

            Comment


            • Za sada...nos i usta iznad vode.

              Comment


              • Nisam odavno nista pisao, samo pos'o kuća birtija..

                Moram pohvaliti Mojzija vratio nas je na sredinu table gdje i pripadamo Dosao je kad smo imali samo 9 bodova a danas imamo 26-27, a imali smo najgori mogući raspored. Vidljivo je da tesko igramo kad smo favoriti i kad se ne branimo, al' nakon onog katastrofa starta daj šta daš. Fizička sprema nam je postala jača strana, a bili smo po tom pitanju najslabiji u ligi pod Slavenom.

                Očekujem i neka pojačanja, jer je sredina terena najslabiji dio ekipe. Spominjala se posudba Joao Marija, ali izgleda da je nešto tu puklo naravno oko para jer dildo braća vole pare više nego kruha jesti.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • Joao Mario sutra na medicinskim pregledima u West Ham-u.
                  DALE 1992-2020
                  NIKAD ZABORAVLJEN

                  Comment


                  • Odlican igrac.

                    U Interu jednostavno nije ispunio ocekivanja, a placen je masno.

                    Comment


                    • Milion funti, posudba do kraja sezone, Iskreno ne znam jesu dogovorili otkupnu cijenu.
                      DALE 1992-2020
                      NIKAD ZABORAVLJEN

                      Comment


                      • Retka prevara Ćao Mario.
                        sigpic

                        Comment


                        • Ne bih se slozio da je prevara. Jednostavno se nije snasao u Interu.

                          But Sky Sports claim Mario is now looking favourably at a move that would see him join the Hammers on loan at the end of the season with an option to make the deal permanent for £26m in the summer.

                          Comment


                          • Ja se nadam da ce igrati na poziciji mc-a, ali nekog kreativca pogotovo kad igramo sa losijom ekipom. Noble, Kouyate i Obiang su sve samo ne to.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Sigurno ce biti upgrade za ekipu.

                              Comment


                              • DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X