Announcement

Collapse
No announcement yet.

West Ham United

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije definisana ozbiljnost povrede.
    DALE 1992-2020
    NIKAD ZABORAVLJEN

    Comment


    • Winston Reid i Andy Carroll ce biti dostupni za sutrasnju utakmicu.

      Postoje indikacije da ce Bilic opet promjeniti taktiku i poceti sa 4-4-2. Biti ili ne biti sutra za Naneta u prvoj domacoj utakmici ove sezone.
      DALE 1992-2020
      NIKAD ZABORAVLJEN

      Comment


      • Opa...Andy Carroll ozdravio. Granica 3.5 utakmice do nove povrede. Hoće li biti over ili under

        Mislim da je Biliću odzvonilo ako se večeras ne pobedi.

        Comment


        • Meni je veceras fiks na WH. Ako ne dobiju novajlije, Bilic out.
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Sritan ti rođendan Nane, donesi nam tri boda ili ideš ća!
            DALE 1992-2020
            NIKAD ZABORAVLJEN

            Comment


            • Originally posted by Jax Teller View Post
              Sritan ti rođendan Nane, donesi nam tri boda ili ideš ća!
              Bice tezak mec igra HTFC brutalnu odbranu,al morao bi Bilic dobiti a znajuci kako se uvek izvuce dobice i neka, samo nek Chicharito ne ucestvuje u toj pobedi

              Comment


              • Spekulise se da idemo ultra ofanzivno, da bi i Carroll uz Chicu trebao poceti. Bilic je vec dokazana macka s devet zivota samo je pitanje koliko mu ih je ostalo.
                DALE 1992-2020
                NIKAD ZABORAVLJEN

                Comment


                • S obzirom da mu je danas rođendan, ne bi me začudilo da nekako iščupa još koji

                  Comment


                  • Happy birthday again, Boss!

                    Comment


                    • Čovek je neverovatan, mislim da mu je ovo četvrti put u malo jače od dve godine na klupi kako mu se zapreti otkazom a on dobije utakmicu

                      Comment


                      • Prva domaća utakmica u sezoni, i napokon prva tri boda. Lakše se diše mora se priznati.

                        Kao što su mnogi predviđali Slaven je krenuo jako ofanzivno u utakmicu s Hudd-om. Prvu sansu smo imali u petoj-šestoj minuti kada je malo falilo da Kouyate ugura loptu u mrežu. Odmah se vidjelo da postoji jaka želja kod igrača da pobjede tu utakmicu, što je bilo vrlo važno jer je to osnovni pokazatelj da Bilić nije izgubio svlačionicu. Igrači su se borili za ekipu i njega svih 90 minuta i zato im treba skinuti kapu. Nije bilo ni malo lako, a ko zna kako bi se završilo da onaj odbijenac Obianga nije završio u golu. Već je u tom period nervoza bila osjetna. Nakon toga dolazi gol Ayewa, koji opet pokazuje koliko voli ove situacije u šesnaestercu kada je velika gužva.

                        Što se samih igrača tiče nemam zamjerki ni za jednoga, ali neke moram izdvojiti. Povratak Kouyatea na sredinu terena je upravo ono što treba ekipi, odmah se osjetila ta sigurnost i Bilić mora da nastavi s tom politikom čak i ako to bude značilo da Noble presjedi na klupi sezonu. Carroll je odigrao dobru utakmicu i vidjelo se da se zaželio fudbala. S njim zdravim, i Arnautovićem i Lanzinijem mogu reći da imamo solidan izbor što se tiče same navale. I naravno, moram pomenuti Antonija. Dečko je stvarno mašina, par puta je oduvao bekove Huddersfielda ko da ih Bog nije ni dao.

                        Eto, Biliću su igrači za rođendan poklonili ostanak na klupi West Ham-a. Spasio se po ko zna koji put i mogu slobodno reći da bolje funkcioniše pod pritiskom nego kada treba neke utakmice rutinski odraditi. Sljedece kolo gostovanje WBA, nadam se boljem rezltatu nego prosle godine na istom gostovanju.

                        DALE 1992-2020
                        NIKAD ZABORAVLJEN

                        Comment


                        • Mene najvise zanima kad se svi vrate koliko za vec 2 nedelje ,pre svega mislim na Lanzinija i Arnauta,dal ce Bilic da igra kao sinoc sa 2 napadac Kerolom i Chichom,posto ocekujem da Antonio nece izlaziti

                          Hart...Creswel,Fonte,Rid,Zabaleta...Obiang Kujate/Nobl...Antonio,Lanzini,Arnaut...Kerol/Chicha...ja ocekujem ovako nesto sa jednim spicem, al ne znam kojim Kerol ili Chicha...

                          Comment


                          • Mislim da je Marko dostupan vec sljedece kolo. Što se tiče ostalog, historija nas je naučila da se na Carrolla ne možeš osloniti više od 4-5 kola.

                            Nemoj zaboraviti ni Ayew-a jer od zadnjih 5 golova, on je učestvovao u 4. Ja bih lično davao prednost onom napadaču u zavisnosti od protivnika. Ukoliko se igra protiv ekipe koja postavlja visoko odbranu tipa na 30 metara od gola Chicharito bi mi igrao. A kad imas odbranu s kojom se moras tući tu bih Carrolla gurao, mada Chicharito moze i tu igrati jer su poznate njegove sposobnosti snalaženje u gužvi. U suštini kada su svi zdravi a to je rijetko West Ham u napadu ima jednu solidnu širinu da se prilagodi.
                            DALE 1992-2020
                            NIKAD ZABORAVLJEN

                            Comment


                            • Nekako uvek dobijem teške napade anksioznosti kad igramo sa Pulisovim ekipama.

                              Comment


                              • Da je nekako do boda, ja bih bio zadovoljan.
                                DALE 1992-2020
                                NIKAD ZABORAVLJEN

                                Comment

                                Working...
                                X