Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Večeras finale kupa Italije u Rimu. Utakmica od velikog značaja, mislim da je čak predsednik Republike juče primio kapitene Juventusa i Milana.
    Alegri u finalu protiv kluba sa kojim je osvajao titulu i protiv svog nekadašnjeg igrača u Milanu, Gatuza.

    Očekujem spektakularnu utakmicu. Juče je u Rimu padala kiša, teren će biti brz što će doprineti atraktivnosti. Posle finala, Italijani idu na odmor, nema za njih Svetskog prvenstva, pa je i to dodatni razlog da ovu utakmicu napucaju maksimalno, a i nije da ne zaslužuje, ipak je to finale i to finale koje igraju Juventus i Milan.
    Last edited by La Jugoslavia; 09-05-18, 12:31.
    C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

    Comment


    • Verovatno je papi preselo posle sedam-osam godina fotografisanja i vodanja, pa prebacio na Matarelu.
      sigpic

      Comment


      • E nisam ovo znao
        C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

        Comment


        • Pitanje za poznavaoce i aktivne pratioce Serie A, Milan mi deluje na ovoj tekmi kao poprilicno ozbiljno ekipa, kako su j***no 6. na tabeli? Je l su toliiiko lose igrali kod Montele?

          E jbg urekao ih
          Last edited by LejkerBoy; 09-05-18, 22:22.

          Comment


          • Hvala Donna legendo

            Comment


            • Originally posted by LejkerBoy View Post
              Pitanje za poznavaoce i aktivne pratioce Serie A, Milan mi deluje na ovoj tekmi kao poprilicno ozbiljno ekipa, kako su j***no 6. na tabeli?
              Jednostavno je, zapravo - ima kvalitetnijih i stabilnijih ekipa u ligi.
              sigpic

              Comment


              • E jbg, koliko sam hvalio Donarumu veceras on sve unisti sa 2 ocajne reakcije. Nisam bio zadovoljan igrom do postignutog gola, a onda uz malo srece i raspadom Milana dogurasmo do 4. uzastupnog kupa.
                Dreams are coming true.


                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                Comment


                • Sramota za klub i grad...
                  Sve ih poslat na goli otok. Komplet upravu, Gatuza i igrace...

                  Podrska za navijace Rosonera. Teska vremena...

                  Comment


                  • Điđi Donaruma bratina mala.

                    Po mom mišljenju sinoć je Milan odlično odigrao, nerealan rezultat je 4:0.

                    Comment


                    • Ekstra je golman. I sinoć je pre prve greške imao super odbranu, ali još je rano, treba da uči i da sazri malo.





                      C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                      Comment




                      • Kažu slika govori više od 1000 reči.

                        Comment


                        • sigpic

                          Comment


                          • Ništa se ne vidi, previše je sitno.

                            Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                            C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                            Comment


                            • Otvori link u novom prozoru i zumiraj.
                              sigpic

                              Comment


                              • Probao sam, i dalje je sitno (gledam na telefonu, 5.2" ekran).

                                Poslato sa WAS-LX1A uz pomoć Tapatoka
                                Last edited by La Jugoslavia; 21-07-18, 00:37.
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X