Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Laziju, odlicna utakmica, Sari nije covek za Juventus, usrali nas dva puta ljudi za 2 nedelje.
    Sari out!
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Dybala i Higuain kao na malom fudbalu, strasan gol

      Last edited by Prototype; 15-01-20, 21:43.

      Comment


      • Izdrkavanje sa fudbalom



        mada i gol Dibale je fenomenalan



        evo ceo HL.

        Comment


        • Odlicna utakmica, mada je Udineze delovao ocajno i nezainteresovano.
          HD je strasan tandem, Dibalica je doktor. Raduje ovakva igra jer smo mogli dati jos bar 3 gola, pritom 2 stative pogodjene.
          Raduje i to sto nismo primili gol jer se zna da vise volim da ne primimo gol nego da damo 4
          Dreams are coming true.


          Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

          Comment


          • Raduje i to što je Daglas Kosta vezao 70 minuta a da se nije povredio.

            Comment


            • Dobro zbog utakmice sto nije gol, mada iskreno ne znam ni da li je ovo penal iako jeste postojalo igranje rukom. Milan trenutno bas lose stoji na terenu.

              Ahahahha evo i direktnog crvenog kartona.
              Last edited by ognjen; 12-06-20, 23:08.

              Comment


              • Tesko da ima Milan nesto da trazi ovdje sada. Da je bar Ibrahimovic tu pa da se može očekivati da izmisli nešto i eventualno stvori neku ozbiljnu šansu.

                Comment


                • Samo je pitanje kada ce primiti gol. Verujem pre zavrsetka prvog poluvremena.

                  Comment


                  • Zar i u kupu mora da guraju Juventus,penal,crveni,sta jos moze da svira u korist Juventusa,jedino jos on da uglavi gol za Juventus.

                    Comment


                    • Realno nije sudija nista gurao. Penal je onako tipicna 50-50 situacija, ima elemenata da se dosudi penal a i da nije sudio penal ne vjerujem da bi se neko nesto posebno bunio. Rebic startovao bas opasno i zbog toga crveni, nisam bas najbolje ispratio tu situaciju ali na osnovu onoga sto sam vidio nije cudno sto je dobio crveni karton.

                      Juventus je u prvih petnaestak minuta nametnuo bas jak ritam koji je Milan tesko mogao ispratiti ali nekako su sacuvali mrezu. Kasnije je i Juventus malo ublazio mada i Milan se popravio u odnosu na pocetak utakmice, cak i dobro igraju s obzirom na okolnosti.
                      Last edited by ognjen; 15-06-20, 15:57.

                      Comment


                      • Originally posted by Mihajlo10 View Post
                        Zar i u kupu mora da guraju Juventus,penal,crveni,sta jos moze da svira u korist Juventusa,jedino jos on da uglavi gol za Juventus.
                        Pogledaj utakmicu decko pa komentarisi, ili idi troluj negde drugde.

                        Mi smo jedna sramotna ekipa, ovo je jad i beda od igre, ja kontam da su 2 meseca van takmicenja i sve ali igras sa igracem vise celu utakmicu i bukvalno imas 2 krstena suta u okvir gola i to pravo u golmana, bas bas brukanje...
                        Sari out!
                        Dreams are coming true.


                        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                        Comment


                        • Sutra Napoli - Inter, 21:00

                          Comment


                          • Ospina - Insigne - Mertens, lagani gol.

                            Comment


                            • U sredu finale, na Olimpiku.
                              sigpic

                              Comment


                              • Ko igra, nisam ispratio?
                                C'era una volta la Jugoslavia, il Brasile d'Europa

                                Comment

                                Working...
                                X