Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Handanovič šta je skinuo u 90oj

    Comment


    • Biće penala ovde, niko ne može golmane da savlada.
      Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

      Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

      Comment


      • koja luda utakmica dobar nogomet, joj Martineza sta promasi

        Comment


        • Šta je Handa sve odbranio, svaka čast.. Ali kako Inter nije onu priliku pred kraj realizovao, baš šteta..

          Comment


          • Evo Soareša.
            Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

            Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

            Comment


            • Osvaja Lacio.

              Comment


              • bolji Lazio nema sta gledajuci cijelu utakmicu. Kupovi su njihovi kad već nema Juventusa

                Comment


                • Pa bio je za crveni.
                  Ko je naj sasvim potpuno sasvim najbolji? https://ibb.co/SmC01mT

                  Kad sam bio mali moji su idoli bili Brena, Boba, Doors i Čorba, sada samo Zdravko Čolić.

                  Comment


                  • Nikad od SMS-a igrač.

                    Comment


                    • Sta celavi retarder treba uraditi da dobije otkaz?!?!?

                      Kakva prevara dragi Bože, ja ne vjerujem fakat.
                      https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                      Comment


                      • Vala baš bruka. Najjače što je opet malo falilo da ga ukenja.

                        Zasluženo Lacio koji se nalazi u ludačkoj formi, da nije Viole opet bi mi bili onako najgotivniji tim za koji ne navijam u ligi.

                        EDIT: Ah da, zaboravih Atalantu, da nije Viole i Atalante....

                        Comment


                        • Originally posted by Dale View Post
                          Sta celavi retarder treba uraditi da dobije otkaz?!?!?

                          Kakva prevara dragi Bože, ja ne vjerujem fakat.
                          Ne pokazuje nikakve emocije, kao da je ovo sve normalno. I kada su se pripremali za penale stoji mrtav hladan a asistent tamo odredjuje pored njega ko će da šutira i daje im savete..

                          Comment


                          • S M S

                            Comment



                            • U nedelju se igra 32. izdanje Superkope. Po drugi uzastopni put se finale igra u Saudijskoj Arabiji, ovog puta u prestonici Rijadu. Snage će odmeriti Juventus i Lacio. Na taj način će ovaj par postati "najčešći" par Superkope - po peti put će ove dve ekipe odmeriti snage u ove 32 godine postojanja takmičenja. U prethodna četiri navrata, skor je izjednačen (2:2). Juventus je bio uspešniji 2013. i 2015. godine, dok je Lacio odneo pobede 1998. i 2017. godine. Juventus je osvajač 8 trofeja, dok je Lacio podizao trofej 4 puta. Juventus je rekorder po broju uzastopnih nastupa u Superkopi (u nedelju će biti osmi uzastopni put), dok je Lacio jedini klub koji je podizao trofej u sva tri "načina" učešća - kao šampion Italije, osvajač Kope i poraženi finalista Kope.

                              Meč će se po jedanaesti put odigrati van granica Italije, drugi put u Saudijskoj Arabiji. Četiri meča su igrana u Kini (tri u Pekingu, jedan u Šangaju), dva u Kataru (oba u Dohi), dva u SAD-u (Vašington i Ist Raderford), jedan u Libiji (Tripoli) i jedan u S. Arabiji (Džeda).

                              Nedelja od 17:45 minuta, stadion "Univerziteta Kralj Saud" u Rijadu, šampion Italije i osvajač Kope.
                              sigpic

                              Comment


                              • Sramota je nazvati De Silja fudbalerom, mada nista gore nije nazvati Sarija steucnjakom, covek veze nema blage, unisti nas Lazio, sramota je ova igra.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X