Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Srecan gol Bake, a Lokateli zasluzeno crveni.
    Dreams are coming true.


    Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

    Comment


    • Tesko da je srecan, Baka je ubica u kaznenom i ima fantastican njuh za gol. Covjek je Milan materijal i to za onaj pravi, veliki Milan.
      sigpic

      Comment


      • Mrtvi Alegri, prelazi na 3-5-2 i brani se sa igracem vise kod kuce, aman bre.
        Dreams are coming true.


        Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

        Comment


        • Treba sacuvati 2-1, nema veze to sto ima igraca vise na terenu.

          Comment


          • Originally posted by bice View Post
            Srecan gol Bake, a Lokateli zasluzeno crveni.
            Brat pocepao mrežu volejom a tebi to srecan gol

            Delofeu je imao solidnu šansu, mogao bi da bude dobro pojačanje, a onaj Lokateli je baš dobar igrač za svoje godine mogao bi da bude odličan holder.

            Comment


            • Ma brate srecno dosla do njega
              Mrtvi Allegri, mene sramota ovog drugog poluvremena. Covek izvrsio jednu izmenu, poremetio sistem koji je bio odlican i prebacio se na 3-5-2 i branio kuci sa igracem vise. Kako ga nije sramota...
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Pjaca, ništa.....

                Smrt za 3-5-2.

                Comment


                • Otkud ova mržnja svih Juventina ka 3-5-2, formacija koja im je donela velike uspehe u poslednje vreme?

                  Roma prešla na 352 i procvetala, manje daju golove, manje seksi fudbala, ali bar ne primaju golove.

                  Comment


                  • Kakva nam je konkurencija bila uzeli bi bilo kojom formacijom sve isto.

                    Mrtav fudbal, providan, taj 3-5-2, osim ako ti je na klupi Konte, on to usavršava. Ne ume to Max.

                    Comment


                    • Originally posted by Brajkula View Post
                      Kakva nam je konkurencija bila uzeli bi bilo kojom formacijom sve isto.

                      Mrtav fudbal, providan, taj 3-5-2, osim ako ti je na klupi Konte, on to usavršava. Ne ume to Max.
                      Evo sad igrate 433 uglavnom pa ne ide baš najbolje, primaju se golovi. Kod 352 toga skoro da nije bilo. Istina da je 352 mrtav, ni ja ne volim nikako da ga gledam, ali je učinkovit.

                      Comment


                      • Ja nešto ne mogu da se setim ko nas je ove godine dobio a da pri tom ne igramo 3-5-2.

                        Od Intera izgubili sa 3-5-2, od Milana isto, u Super Kupu smo igrali 4-3-1-2 msm tu smo poduvali, ostalo lagano, kao i ono sinoć. Kad se setim utakmice sa Fiorentinom, gde akciju krštenu nsmo stvorili.

                        Mada onaj primljen gol npr. sinoć nema dodirnih tačaka sa taktikom npr., čovek uhvatio volej, pocepao mrežu, dobrim delom sreća, tačno da smo igrali sa svih 11 u odbrani, ono bi se desilo.

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Mada onaj primljen gol npr. sinoć nema dodirnih tačaka sa taktikom npr., čovek uhvatio volej, pocepao mrežu, dobrim delom sreća, tačno da smo igrali sa svih 11 u odbrani, ono bi se desilo.
                          Jbg fudbal je to, tako to funkcioniše. Isto to može da se kaže i za Pjanićev gol iz slobodnjaka. Ono kako je Kvadrado izbacio odbranu i asistirao Dibala ni on sam ne zna.

                          Comment


                          • Šta izvuče Rejna na kraju poluvremena. Mislim da nije bio ni svestan da je odbranio sa metar napucanu...

                            Odličan dupli pas Insinjea i Milika kod gola Napolija. Istina, Kaljehon možda iz ofsajda dao ali lep nadad. Asamoa zaspao i pustio Kaljehona.

                            Juve imao nekoliko dobrih šansi. Biće ovde svašta u drugom. Napoli deluje da ne može sačuvati mrežu do kraja.
                            I LOVE HOUSE MUSIC!!

                            Comment


                            • Juve opet usao u tekmu u fazonu "lako cemo".

                              Reini svaka cast za ove dvije odbrane, 34 godine ali jos uvijek agilan.
                              DALE 1992-2020
                              NIKAD ZABORAVLJEN

                              Comment


                              • Asa ni senka od onog igraca iz 2013/14, ubile ga povrede.

                                Gledati Mandzukica na krilu postaje sve vece i vec mucenje.

                                Reina jednu tekmu pukovnikik, drugu pokojnik. Dobro mu

                                Comment

                                Working...
                                X