Announcement

Collapse
No announcement yet.

Coppa Italia & Supercoppa Italiana

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Genijalnost Mirka Vucinica nikada nisam osporio niti cu,meni je on uz svu lucidnost koju posjeduje jos i kao lik veoma simpatican...ali nemoj vise Edina da spominjes jer smo ovo ispricali i svi smo se smorili sto se ove teme tice
    Zeljko Malnar-Nocna mora <3


    #the return

    Comment


    • Vucinic u proseku daje 70 % svojih golova u drugom delu sezone dok samo 30 % daje u prvom delu. Evo dokaza
      Dreams are coming true.


      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

      Comment


      • Slatkog li poraza...

        Comment


        • Odlicna utakmica

          Zasluzen prolaz Juventusa u finale jednostavno su bili dosta bolji u produzecima.

          I ovom prilikom da cestitam svim navijacima Juventusa i sretno u finalu nadam se utakmici protiv Napolija

          Kakva slika na kraju utakmice zamjena dresova Del Piera i Seedorfa i prijateljski zagrljaj dvojice doktora ove igre

          Gol Vucinica sta reci nego majstorija

          Comment


          • Mirko Mago Vucinic!Fenomenalna partija,ovo sto pokazuje je stvarno nevjerovatno,kakva klasa,kakva lakoca igre i shvatanje fudbala.Znamo svi njegove probleme ali kad mu se igra,kad je raspolozen taj je nezaustavljiv,pored njega drugi saigraci izgledaju mnogo bolje tada .

            Sa druge strane sta reci o Borijelu,kao da je operisan od fudbala mi se ponekad cini,a stajling prosto sjajan,kao da je izasao iz niskobudzetnih svedskih sumnjivih filmova.Vidjelo to Gejbla Visko nije,vidjelo!
            sigpic

            Comment


            • Juve je odlucnije posao po gol u produzecima zato je i prosao. Milan odigroa veoma dobro,Maxi Lopez se zaista isplatio,samo nisam razumeo Inzagija koji je vise pomogao Juventusu nego Milanu
              Borielo katastrofa,mislim decko nema mozak ocigledno. Pepe takodje prelos veceras,Vucko i Alex odlicni,Pirlo odradio svoj posao,Djakerini slab,De Celje i Djordjo veoma dobri sve u svemu Juve je igrao dobro u pojedinim trenutcima ali se i opustao i zato primio 2 gola. Sad da se spremimo za finale
              Dreams are coming true.


              Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

              Comment


              • Fantastican mec,fantasticni Juve,Grande Mirko!!!
                Bolji je u produzecima bio Juve,mogli su postici jos koji gol. Ali Mirko je jos jednom pokazao kolika je to velicina.Kakav je to majstor.On nije igrac koji moze igrati vecinu meceva na visokom nivou,on je igrac koji rjesava velike meceve.Vidjelo se i nocas kako mu malo treba da postigne gol,da pokaze kakav je majstor.
                Njega treba dobro motivisati da bi odigrao odlican mec.Kakve je lopte davao tokom utakmice,kakve je driblinge pokazivao...Majstor!
                Nije on bolji igrac od Dzeka,jer nije konstantan,nije tu da na svakom mecu daje golove,ali je tu kada je najpotrebnije! Svaka cast Mirko!

                Comment


                • Originally posted by bice View Post
                  Juve je odlucnije posao po gol u produzecima zato je i prosao. Milan odigroa veoma dobro,Maxi Lopez se zaista isplatio,samo nisam razumeo Inzagija koji je vise pomogao Juventusu nego Milanu
                  Borielo katastrofa,mislim decko nema mozak ocigledno. Pepe takodje prelos veceras,Vucko i Alex odlicni,Pirlo odradio svoj posao,Djakerini slab,De Celje i Djordjo veoma dobri sve u svemu Juve je igrao dobro u pojedinim trenutcima ali se i opustao i zato primio 2 gola. Sad da se spremimo za finale
                  Godine cine svoje

                  Al nikad necu zaboravit koliko je samo vaznih golova zabio za Milan , jednostavno majstor sesnesterca

                  Comment


                  • Ocigledno je nekima sladje Milanov poraz nego Juventusova pobeda.
                    Skudeto je nas,ostalo je nebitno ali Juventusu svaka cast,nisu izgubili ni jednu utakmicu od nas ove sezone,jos su dobili 2 sto nije lako
                    sigpic
                    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                    Comment


                    • Pre je bio majstor za gol,ali jednostavno ne moze vise..
                      Dreams are coming true.


                      Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                      Comment


                      • Originally posted by AK47 View Post
                        Genijalnost Mirka Vucinica nikada nisam osporio niti cu,meni je on uz svu lucidnost koju posjeduje jos i kao lik veoma simpatican...ali nemoj vise Edina da spominjes jer smo ovo ispricali i svi smo se smorili sto se ove teme tice
                        eto ko zapocinje bespotrebne rasprave ;)

                        Comment


                        • Juve zasluzeno ide dalje, majstorski odigrani produzeci, gol Mirka!

                          Kup mi nije ni bio bitan, sad maksimalno da se skoncentrisemo na Seriju A i pre svega na dvomec sa Barsom.

                          Comment


                          • Originally posted by Dacha View Post
                            Ocigledno je nekima sladje Milanov poraz nego Juventusova pobeda.
                            Skudeto je nas,ostalo je nebitno ali Juventusu svaka cast,nisu izgubili ni jednu utakmicu od nas ove sezone,jos su dobili 2 sto nije lako
                            Verovatno se ovo odnosi na mene, ne bih da budem nepristojan ali ne jedi ono sto se ne jede...

                            Comment


                            • Kako ce se bezveze kup izgubiti
                              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Greska Bonucija,a i Storarija. Ovo je lako mogao biti crveni.
                                Tesko ce Juve do gola,steta stvarno za celu sezonu da izgube danas.
                                Nadam se da mogu do preokreta.
                                Dreams are coming true.


                                Marcello Lippi: „Usporeni snimci akcija nisu realan fudbal. Svi mi želimo da vidimo Moniku Beluči golu, ali ne želimo da je gledamo kroz rendgen“.

                                Comment

                                Working...
                                X