Announcement

Collapse
No announcement yet.

WTA - Serena Williams

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • WTA - Serena Williams

    Dakle nema teme o najboljoj??? Na ovaj forum sam dosao jer se nadam da je ovde vole bar malo.Posto na drugom forumu sam ja jedini koji pise o njoj h5g6k8 Generalno nju i Venus ne vole u Srbiji, ne znam zasto. Ne vide dalje od Ane i Jelene &Q45q@%
    Ono sto je Serena postigla u svojoj karijeri cisto sumnjam da ce neko od ovih novih (Azarenka, Radvanska, Kleybanova itd ) i da ova nova ''number 1'' Wozniacki.
    I mrzim kad mi kazu da ona igra samo na snagu, da nema veze sa tenisom. *%@(D!RY- To je takva glupost. Brdo igracica udaraju jace od Serene pa nista nisu postigle niti ce.
    Pa pozivam Serenine fanove ako ih ima $#^%RT da pisu na ovoj temi, ja cu se truditi da redovno pisem ovde

  • #2
    Re: Serena Williams

    Serena je velika sampionka i cisto sumnjam da ce neko u skorijoj buducnosti dostici njene uspehe,steta samo zbog ovih povreda.
    sigpic
    http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

    Comment


    • #3
      Re: Serena Williams

      Pa steta zbog povreda.Turniri nisu isti bez nje iako igra po 5, 6 turnira godisnje $#^%RT $#^%RT
      Rekla je da se nada povratku na teren u prolece, valjda nece odlagati vise.

      Comment


      • #4
        Re: Serena Williams

        Nije mi medju omiljenim teniserkama, ali ono sto je ona uradila u svojoj karijeri je za svako postovanje %QWT&W
        I bas ce da nedostaje na AO-u, jednostavno bice slabija konkurencija, a zenski tenis je ionako u ocajnom stanju.
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • #5
          Re: Serena Williams

          Pa da zenski tenis je u ocajnom stanju. I zao mi je sto gledam Venus kako se raspala onoliko, njena igra sada je ocajna, nek vidi kako ce da joj ide do Wimb i ako nastavi onako ocajno ne vidim zasto bi igrala i dalje.. $%&5qw7 Steta.
          Samo jedva cekam kako ce Serena da se vrati.Mora bar finale ili titula $#^%RT

          Comment


          • #6
            Re: Serena Williams

            Jedan od najboljih meceva u 2010
            Samo ona moze da se vrati ovako u mec
            [HDHL] Serena Williams vs. Victoria Azarenka 2010 Australian Open [QF]

            Comment


            • #7
              Re: Serena Williams

              Takodje sam zaboravio da napisem a to svi znate. Teniserka sa najboljim servisom ikad. &8@^J
              Bilo je uzivanje gledati je ove god na Wibm kako servira h5g6k8
              Siguran sam da bi osvojila i USO da je igrala sa tom formom kao na Wimb.I jos 30 aseva po mecu $#^%RT

              Comment


              • #8
                Re: Serena Williams

                [quote author=Jigsaw92 link=topic=3098.msg213971#msg213971 date=1292318884]
                Generalno nju i Venus ne vole u Srbiji, ne znam zasto. Ne vide dalje od Ane i Jelene &Q45q@%

                [/quote]
                Originally posted by gokara
                Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

                Comment


                • #9
                  Re: Serena Williams

                  Najbolja teniserka , poslije Kim naravno
                  https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

                  Comment


                  • #10
                    Re: Serena Williams

                    Aha,tu su negde ona i Kim $%&amp;5@$A
                    Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                    sigpic

                    Comment


                    • #11
                      Re: Serena Williams

                      [quote author=jagodica link=topic=3098.msg214129#msg214129 date=1292345347]
                      [quote author=Jigsaw92 link=topic=3098.msg213971#msg213971 date=1292318884]
                      Generalno nju i Venus ne vole u Srbiji, ne znam zasto. Ne vide dalje od Ane i Jelene &amp;Q45q@%

                      [/quote][/quote]


                      Pa dobro nisam mislio na sve.Ali kod vecine je tako...
                      A to za foot fault joj i ja zameram, nije trebala bas tako da odreaguje, al dobro sta sad $#^%RT
                      Ali kako se sudija uplasila &amp;*#GI(]

                      Comment


                      • #12
                        Re: Serena Williams

                        &amp;*#GI(] &amp;*#GI(]
                        Serena Williams vs Andy Roddick

                        Comment


                        • #13
                          Re: Serena Williams

                          Sve vise sumnjam u onu njenu povredu #^GH*# Samo odlaze povratak na teren, mislim da joj sad nije do tenisa, da namerava nesto drugo da radi jos neko vreme...
                          Bitno da je usla u kucu slavnih, nema veze sto ne igra tenis $JS}|





                          Comment


                          • #15
                            Re: Serena Williams

                            Nakon pobede nad Dusevinom u Madridu




                            Pancho Gonzalez ; Ivan Lendl ; Andre Agassi ; Rafael Nadal

                            sigpic

                            Comment

                            Working...
                            X